Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şirket Web Sitesi Fiyatları

Şirket Web Sitesi Fiyatları

Birlikte işinizi ileriye taşıyalım. Müşterileri sitenizde tutmak için zarif bir tasarıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ’nin web tasarımı, kullanıcılarınızın işletmenizle daha fazla etkileşime girmesini sağlar. Şirket Web Sitesi Fiyatları için bağlantıya tıklayabilir veya ücretsiz danışmanlık için bizi arayabilirsiniz. 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

SİZE KARLI BIR WEB SİTESİ NASIL OLUŞTURACAĞIZ?

Şirket Web Sitesi Fiyatları birçok özelliğe göre değişecektir. İlk olarak, bir web sitesini karlı kılan şeyleri düşünün.

Kullanımı kolaydır. İnsanlar neye ihtiyaç duyduklarını bulmak için çok çalışmak istemiyorlar. Düzenli ve mantıksal olarak düzenlenmiş; insanların düşünme ve çalışma biçimine uygun olması gereken bir tasarım olmalıdır.

Doğru şeyleri yapar. Bir şirketin sitelerinde aranabilir bir katalog gerekmektedir. İnsanlara çevrimiçi doldurabilecekleri bir diğer ihtiyaç formu. Bir diğerinin üyelere ihtiyacı var – yalnızca belirli bölümlere erişim. Müşterilere doğru araçları veren site iş alır.

Güzel görünüyor. İyi görünen bir site, iyi görünen bir mağaza ya da bir ofis gibidir. Güveni arttırır, insanları rahat eder ve endüstrinize ve markanıza uyar.

Yeni işlevler eklemek kolaydır. İşletmeniz değiştikçe muhtemelen yeni şeyler yapmak için web sitenize ihtiyaç duyarsınız. Bunu akılda tutarak oluşturmak baş ağrılarından daha sonra kaçınacaktır.

Bu güvenlidir. Doğru güvenlik tedbirleri alınırsa, işletmeniz siber suçlardan çok iyi korunmuş olabilir.

Çok fazla ek çalışma gerektirmez. Sitenizdeki bilgileri güncellemek sizin için kolay olmalı, ziyaretçiler üzerinde ne yaptığına dair raporlar almak kolaydır ve ziyaretçilerin yapabilecekleri ve yapamayacaklarını yönetmek kolaydır. Şirket Web Sitesi Fiyatları için bunlar her web sitesinde bulunması gereken temel özelliklerdir. Bunun aksi durumunda web siteniz size para kazandırmak şöyle dursun firmanızın itibarını da zedeleyecektir.

MARKANIZI OLUŞTURMAK İÇİN TASARIM YAPACAĞIZ

Onu ziyaret eden kişiler için, web siteniz şirketinizdir. Sizi rakiplerinden ayrı kılan bir kimlik istiyorsanız tasarım önemlidir. Bu yüzden Şirket Web Sitesi Fiyatları araştırması yaparken en ucuza ya da ücretsiz seçeneklere gitmeyin.

Siteyi tasarlamadan önce, işinizi inceliyoruz. Çok soru soracağız. En önemlilerden ikisi şunlardır: “İnternette ne yapmak istiyorsunuz?” Ve “Sorunlarınız neler?” Mücadele ettiğiniz sıkıntılar nelerdir? Web siteniz sorunlarınızı hafifletmeye yardımcı olmalıdır.

İşinizi inceledikten sonra tasarıma başlayacağız. Tasarım, web sitenizin neye benzediğinden çok daha fazlasını içerir. İçeriği içerir: Hangi bilgilere yüksek ve düşük öncelik verilmelidir? Kullanıcılar, yapmak istediklerini yapmak için sitede bir yerden diğerine nasıl geçecekler.

Ana sayfanın tasarımı özel bir önem kazanmaktadır. İlk izlenim bu yüzden inanılırlığı kazanmak ve ziyaretçinin kalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Tasarım da Google’da size daha yüksek bir sıralama vermeye yönlendirebilir.

 

 GÜVENİLİR BIR SİTE OLUŞTURMA

Site arama, personel listesi ve SSS gibi birçok yaygın web sitesi özelliği mevcut yazılım bileşenleri ile yapılabilir. İnsanlar bunları uygulamalar, aletler, modüller veya eklentiler olarak adlandırıyor. İhtiyaçlarınıza en uygun olanları alıp sitenizin geri kalanına sorunsuz şekilde uyum sağlayacak şekilde özelleştireceğiz. Onlar ucuz, güvenilir ve kullanıcı dostu olmalıdır. Şirket Web Sitesi Fiyatları içinde en ucuzunu seçtiğinizde bu temel özelliklere bile sahip olamazsınız.

Her site mevcut bileşenler ile inşa edilebilir. Ürünleri aramak veya ödemeler yapmak veya çok adımlı formlar doldurmak için kendi özel yolunuza ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tür uzmanlaşmış programcılara sahibiz ve yüzlerce bu uygulamayı yazma deneyimi, maliyetinizi düşürmeye yardımcı olacaktır.

ŞİRKET WEB SİTESİ FİYATLARI: MOBİL UYUMLU

Web sitenizi otomatik olarak iyi görünmesine ve bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda ve tabletlerde de aynı şekilde çalışmaya ayarlayabiliriz. Buna “duyarlı” tasarım deniyor.

Farklı cihazlar için farklı web sitelerine sahip olmanız gerekmez. İnsanları sıkışmış bir siteyi okumaya zorlamak zorunda kalmayacaksınız. Müşterinizin web sitenize bakmak için kullandığı cihaz ne olursa olsun, aynı şeyleri yapabilecek ve şirketinizin olumlu deneyimlerine sahip olacaklar.

Artık akıllı telefonlarda bilgisayarlardan daha fazla arama yapılır ve Google, mobil uyumlu sitelere arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer veriyor. Bu mobil web dünyasında başarılı olmanızı kolaylaştırabiliriz.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçin. 

ŞİRKET WEB SİTESİ FİYATLARI : WEB SİTENİZİ KENDİNİZ, HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE GÜNCELLEYİN

Web sitenizde kendiniz değişiklik yapabileceksiniz. Yüzlerce müşteri bunu yapıyor. Deneyim gerekmiyor. Bir saatlik bir eğitim oturumunda sana ve insanlara öğreneceğiniz her şeyi öğreteceğiz. Bundan sonra, sadece ekleyebilir veya ürünleri, düzenleme kopyalama, değiştirme fiyatları silin ve sabit çalışmayı güncel ve sitenizi tutmak için yapmanız gereken her şeyi yapma şifrenizle giriş yapın. Sitenizin iç işleyişini koruyacağız, böylece halkınız, beklemediği şeyleri değiştiremez.

Eğer herhangi bir engelle karşılaşırsanız, bizi arayın. Sorunlarınızı anında çözebiliriz. Web sitenizi teslim ederken onu nasıl kullanacağınızı size ayrıntılı şekilde anlatacağız.

 

Site istatistikleriniz ziyaretçilerin sitenizden çok hızlı ayrıldığını söylüyor mu? Müşteriler web üzerinde doğru bilgileri bulamıyorsa satışlar kaybolur ve çoğunluk kötü bir görüntüleme deneyimi nedeniyle hiçbir zaman geri dönmez. Bu nedenle, işletmenizin üstün UX tasarımı ve çarpıcı kullanıcı arayüzü gibi çekici bir tasarım çözümü gerekir. Şirket Web Sitesi Fiyatları içinden ucuz veya ücretsiz olanı seçerseniz web sitenize girdiği anda çıkan birçok ziyaretçiniz olur ve web siteniz hiçbir işe yaramaz.

Müşterilerinizin işinizle daha fazla etkileşimde bulunmasını ister misiniz?

Web tasarımcılarımız ve UX uzmanlarımız, web sitenizi yalnızca dönüşüm için optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda sizinle iş yapmayı kolaylaştırır, böylece müşteri memnuniyetini ve kalıcılığını artırır. Mükemmel UX tasarımı ve olağanüstü kullanıcı arayüzü, web sitenizin yarışmayı yenmesine yardımcı olmak için hayati öneme sahiptir.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ., işinizle müşterileriniz arasındaki her iletişim noktasını analiz eder, düzleştirir ve yükseltir; böylece, olağanüstü kullanıcı dostu anlaşma ile ayrıcalıklı bir rekabet avantajı elde edersiniz.

ÖZEL WEB GELİŞTİRME ŞİRKET WEB SİTESİ FİYATLARI

Özel web geliştirme Şirket Web Sitesi Fiyatları ve web tabanlı yazılım geliştirme – işinizi müthiş kolay kullanımlı çözümlere dönüştürmek için idealdir.

Medanis Bilişim AŞ’nin ekibi, çevrimiçi mağaza, kişiselleştirilmiş web portalı veya kolay kullanımlı bir self-servis sitesi oluşturarak gelir elde etmeyi amaç edinmiş olsun, işiniz için en üst düzeyde özel web ve yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır.

Kullanıcılarınızla etkileşim kurmanın etkili bir yolunu ister misiniz?

Web portal, çalışanlarınıza, müşterilerinize ve kullanıcılarınıza işinizle etkileşim kurmaları için tamamen kişiselleştirilmiş bir yoldur. Görüntülü reklamlarda hangi bilgilerin bulunduğunu belirleyebilir, ilgili bilgilerin belirli bir kitleye her zaman sunulduğundan emin olabilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ., kullanımı kolay ve her zaman otomatik olarak en son güncellemelerle geliştirilmiş web portalları oluşturur. Böylece işinizle kişiselleştirilmiş ve güvenli bir deneyim yaratabilirsiniz.

Sosyal medya

Şirket Web Sitesi Fiyatları : Sosyal medya

Toplulukunuza mevcut müşterilerle potansiyel yeni kullanıcılar arasında ulaşmanız mı gerekiyor? Sosyal medya varlığınızı geliştirme, yeni iş kazanmanın güçlü bir yoludur.

İş Entegrasyonu

Şirket Web Sitesi Fiyatları : İş Entegrasyonu

İşletmenizi, satışları ve envanteri yönetmeden iş akışlarını düzene sokmaya kadar herkesten daha iyi biliyorsunuz. İş entegrasyonu verimsizliği azaltmakla kalmaz, aynı zamanda rekabet gücünüzü de artırır. Medanis Bilişim AŞ., işiniz için kişiselleştirilmiş öncü entegrasyonlar oluşturur.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Kontrol

Şirket Web Sitesi Fiyatları : Mobil Kontrol

Akıllı telefonu kullanan giderek daha fazla müşteri ile birlikte, şirketinizin katıldığı zamanı değil mi? Medanis Bilişim AŞ. mobil cihazlardan işletmeyi yönetmek için çok sayıda çözüm sunar. Ayrıca, şık UI ve ekibin sunduğu göze çarpan UX’ler, kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Müşteri memnuniyetini artırmanız mı, maliyetleri düşürmeniz mi gerekiyor?

Müşteriler, bir işyerine şahsen arama yapmamak veya şahsen seyahat etmek zorunda kalmak yerine, internet üzerinden işlemleri kendileri tamamlamayı – istedikleri zaman ve nerede olursa olsun – tercih etmektedir.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ.’nin kullanımı kolay, self servis portalları müşterileriniz, kullanıcılarınız ve çalışanlarınızın basit hesap güncellemelerinden, faturaları ödemekten, destek biletlerini ve daha fazlasını yönetmek için yüksek değerli işlem yapmalarını sağlar. İmkanları sonsuzdur.

Tüm self-servis portallarımız, işletmenizi daha etkili bir şekilde yönetmek için kullanımı kolay kontrol panelleri ve kontrol paneli seçenekleri içerir.

İstediğiniz geliri elde etmek için çevrimiçi işinize mi ihtiyacınız var?

Alışveriş yapan kullanıcılar artan bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapıyorlar; “sepete ekleme” işlevselliği en popüler olanıyla. İşletmeler bugün fiziksel dükkanına ek olarak bir e-ticaret varlığına ihtiyaç duyuyorlar.

Medanis Bilişim AŞ., ürün ve hizmetlerinizi çevrimiçi satmanıza olanak tanıyan çekici çevrimiçi mağazalar oluşturur. Sezgisel tasarımı ve kolay navigasyon işlevselliğini kullanmak, yalnızca e-mağazanızdaki müşteri alımlarını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda gelirinizi ve müşteri tabanınızı da genişletir.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Medanis’in özel ürettiği çözümler, mevcut işinize zahmetsizce takınır ve en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyi yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar.

MOBİL UYGULAMALAR GELİŞTİRME ŞİRKET WEB SİTESİ FİYATLARI

Medanis Bilişim AŞ. ekibi en yeni uygulamaları yaratıyor. Ayrıca, mobil uygulama geliştirme ekibi web çözümünüzü değiştirebilir; nerede olursa olsun, nerede olursanız olun ekrana baktıklarında kullanıcılara ulaşmanızı sağlar.

Zengin özelliklere sahip, güzel ve kullanımı kolay bir mobil uygulamaya mı ihtiyacınız var? IOS, Android ve Windows Phone gibi tüm popüler platformlarda kusursuz çalışan bir uygulama? Herhangi bir cihazda duyarlı ve güvenilir olmak için gelişmiş bir web çözümüne mi ihtiyacınız var?

Artan müşteri akıllı telefonlarında daha fazla vakit harcıyor ve mobil uygulama kullanıyor; medya akış, uygulama içi oyunlar ve alışveriş hizmetleri artıyor.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, müşterilerinizin parmak uçlarına yerleştirin, böylece sizinle iş yapmamak için hiçbir sebepleri kalmaz. Medanis Bilişim AŞ. ekibi, işletmenizin dikkatini çekecek yenilikçi mobil uygulamalar sunar.

Sezgisel mobil uygulama tasarımı, daha fazla müşteriye ulaşır ve ürününüzü defalarca kullanmaya devam ettirir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Şirket Web Sitesi Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Fiyatları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek