Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sıhhıye Web Tasarım

Sıhhıye Web Tasarım

Web tasarım çalışmanızı yaptırmaya karar vererek önemli bir adım attınız ancak web sitenizin nasıl göründüğünün firmanızın geleceğini etkileyeceğini biliyor musunuz? Sıhhıye Web Tasarım çalışmanızı profesyonel ellere teslim etmeniz gerekli.

Web siteniz sizi müşteriyle bağlayan sanal kapınız olacak ve insanlara sunduğunuz ilk hizmet web sitesi olacak. Bir düşünelim potansiyel müşterinizin büyük ofisinizi veya çalışanlarınızı, ürünlerinizi görme şansı olmadan web sitenize giriyor. Sizin hakkınızda karar vermesini etkileyecek ilk ve tek şey web siteniz. Kalitesiz ve ucuz bir web sitesi ile karşılaştıklarında web siteniz gibi firmanızın da kalitesiz ve güvenilmez olduğunu düşüneceklerdir.

Sıhhıye Web Tasarım çalışmanız da bunun tam tersi de geçerli diyelim ki küçük bir işletmeniz var ve bir ya da iki çalışanınız var. Profesyonel bir web sitesi yaptırarak insanların aklında büyük ve işini bilen bir firma algısı yaratabilirsiniz. Web sitenizin kalitesi firmanızın prestijini belirleyecek. Kalitesiz, eski moda görünen bir web sitesi yüzünden prestij kaybına uğrayabilirsiniz. Bu da birçok müşteriyi kaçırmanıza sebep olacaktır.

Sıhhıye Web Tasarım  çalışmanızla web sitenizin kaliteli olmasından kastımız şu:

1.Görünüş: İnsanlar ilk baktıklarında sitenizin tasarımını sevmeliler. Bu site için emek verilmiş ve bilinçli bir yatırım olarak yapılmış diye düşünmeliler. Ayrıca web sitenizde kullanılan resimlerin, renklerin, grafiklerin abartılmadan kullanılması gerekir. Sade, basit ama şık, estetik bir web siteniz olmalı.

2.İşlevsellik: Bir web sitesinin işlevsel ve kullanılabilir olması önemlidir. İnsanlar sitenizi hızlıca açabilmeli, sayfalar arasında rahatlıkla dolaşabilmeli. Aradıkları bilgilere kısa zamanda ulaşmalı.

3.İçerik: Sıhhıye Web Tasarım çalışmanıza içerik girerken özgün ve dikkat çekici yazılar yazmalısınız. Web sitenizin konusuna göre anahtar kelimeleri öğrenerek bu anahtar kelimeleri kullanırsanız web siteniz arama motorlarında kısa sürede üst sıralarda çıkacaktır.

4.Arama motoru optimizasyonu: Web siteniz kurulurken arama motoru optimizasyonu yapılmalı eğer optimize edilmezse arama motorları tarafından taranmaz ve müşterileriniz web sitenizi arama motorlarında bulamazlar.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizler için uygun fiyata kaliteli web tasarım paketleri hazırladık. Sıhhıye Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Sıhhıye Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı