Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Pursaklar Web Tasarım

Pursaklar Web Tasarım

Web sitesi sahibi olmanın birçok avantajı olacaktır ancak web sitenizin profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Pursaklar Web Tasarım çalışmanızla fark yaratmak için kaliteli bir ajansla çalışmalısınız.

Pursaklar Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir şekilde yaparak daha fazla kişiye ulaşabilir ve insanların güvenini kazanırsınız. Web sitenizin görünümü insanlar üzerinde etki bırakacak ve firmanızın itibarını belirleyecektir. Kötü görünen bir web sitesi yüzünden firmanız itibar kaybedebilir ve tüm emekleriniz boşa gidebilir.

Web sitenizin kaliteli olması arama motoru optimizasyonunu sağlar ve Pursaklar Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında daha rahat bulunmasını sağlar. Google arama motorunda yükseldikçe web sitenize giren kişi sayısı da artacaktır.

Web sitenize ilk girildiği an insanların üzerinde bıraktığı ilk izlenim çok önemlidir. Web sitenize girildiğinde insanlar web sitenizin bilinçli bir yatırım olduğunu ve emek harcandığını düşünmeli. Çok iyi dizayn edilmiş bir iş yeriniz ve onlarca çalışanınız olabilir. Web siteniz kötü ve ucuz görünüyorsa insanlar ofisinizi görmediği için firmanızın da kötü ve ucuz olduğunu düşüneceklerdir. Pursaklar Web Tasarım çalışmanız için bunun tam tersi de geçerli. Küçük bir işletmeniz olabilir ancak web siteniz kaliteli ve profesyonel bir görünüme sahipse insanlar firmanızın da kaliteli ve profesyonel bir işletme olduğunu düşüneceksiniz.

Profesyonel bir web sitesini uzun yıllar kullanılabilir. Web siteniz son teknoloji ve trendler kullanılarak yapılacağı için uzun yıllar yenilemeden web sitenizi kullanabilirsiniz. Yönetim paneli de olacağı için içerik girişlerini istediğiniz zaman yapabilir, web sitenizin güncellemelerini tamamlayabilirsiniz.

Pursaklar Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılması insanları web sitenizde rahatlıkla dolaşmasını sağlar ve ürünlerinizi rahatlıkla inceleyerek sipariş verebilirler veya sizinle iletişime geçebilirler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Pursaklar Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek ekonomik fiyata kaliteli bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Web Tasarımcısının “Performansa Göre Tasarım” Yaklaşımı

Pursaklar Web Tasarım Web sitesi ziyaretlerinin yalnızca %2’si yeni bir potansiyel müşteriden proaktif bir şekilde katılım sağlıyor. Yüksek performanslı, yanıt veren bir web sitesi oluşturmak, kendi iş hedeflerinizi, rekabetinizi, en son teknolojileri ve sürekli değişen SEO manzarasını güçlü bir şekilde anlamayı gerektirir. Pursaklar Web Tasarım ekibimiz, oluşturduğumuz her web sitesinin çevrimiçi varlığa, kullanışlılık ve dönüşüm oranlarına yönelik hedeflerinize ulaşmasını sağlamak için Tasarımla Performans yaklaşımı yaklaşımını hazırladı. Anahtar adımlar şunlardır:

 • Rekabetçi Peyzajınızı anlayın
 • Mesajınızı Üst Şekilde İletmek
 • Web Sitesi Hedeflerini Tanımla
 • Kolaylaştır
 • Bottoms Up, SEO Planlama
 • En yeni teknolojilerle Yalın İlerleme
 • Önemli Yer Dışı Performans Sürücülerini Unutmayın

İş Hedeflerine Ulaşın

Pursaklar Web Tasarım çoğu işletme bugünün kalabalık pazarında bulunması gereken bir web sitesine ihtiyaç duyduklarını biliyor, ancak bunların hepsi bu sitenin neler yapabileceğini ve neleri başarması gerektiğini açıkça belli değil. Web çözümleri, web sitenizin hedeflerini tanımlamanıza ve karşılamanıza yardımcı olacaktır. Eğer amaç etmektir olsanız arama sıralamalarını iyileştirmek , potansiyel müşteriler haline ziyaretlerin dönüşüm artırmak veya e-ticaret satışları, size yardımcı olabiliriz. Tasarımı Tarafından Performans yaklaşımıyla oluşturulmuş web siteleri :

 • Üstün arama motoru pozisyonlarına erişin
 • Gezinmek daha kolay
 • Daha yüksek ziyaretçi katılımı seviyeleri oluşturma
 • Daha fazla müşteri ve satış oluştur
 • En yeni işlevleri (video yerleştirme, sosyal paylaşım, geri bildirim araçları vb.) Dahil edin
 • Markanızın deneyiminin tamamını hızlı ve etkili bir şekilde iletin

Pursaklar Web Tasarım Etkili web tasarımı, kuruluşunuzun başarısı için kritik önem taşır.

 • Profesyonellik Düzeyi
 • Düşünce Liderliği Yeteneği
 • Hizmet Düzeyi
 • İş Yapmaya Yaklaşım
 • Müşterinizin İhtiyaçlarını Bağlama ve Anlama Yeteneği

Sektörünüze bağlı olarak, potansiyel yeni müşterilerinizin% 72’sinden fazlası çevrimiçi olarak sizi arar ve sizinle iş yapmak isteyenlerin% 80’inden fazlası sizinle iş yapmadan önce web sitenizi ziyaret edecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Pursaklar Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Pursaklar Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı