Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO yapmadan bir web sitesi sahibi olmak benzinsiz bir otomobil sahibi olmak gibidir. Orada oturabilir, var olabilir, ancak herhangi bir yere ulaşmaz. SEO Hizmeti Fiyatları araştırması yaptığınıza göre SEO çalışması yaptırmayı düşünüyorsunuz bu gerçekten çok doğru bir karar.

SEO Hizmeti Fiyatları için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları ile sahip olacağını SEO, arama motorlarının sonuçlarında belirli bir web sitesinin konumunu etkileme sürecini ima eder. Uygulama, web sitesini web ziyaretçilerine daha görünür kılmayı amaçlıyor. İnternet kullanıcılarının daha yüksek sayfa sıralamaları olan web sayfalarına daha fazla ziyarette bulunduğu için kritik önem taşıyor. SEO Hizmeti Fiyatları ile arama motoru optimizasyonu, genellikle ücretsiz veya organik arama sonuçlarını etkiler.

Sayılarla SEO

İnternet Canlı İstatistikleri ve Arama Motoru Aracına göre, tanınmış bir teknoloji yayınında, Google’da her saniye 40.000’in üzerinde arama sorgusu bulunmaktadır ve bu da, günde 3.5 milyar arama yapar. 2016’da şirket, geçen sene 2 trilyon sorunun üstünde olduğunu bildirdi! SEO Hizmeti Fiyatları yararlarını kullanmayan bir web sitesinin sahibi iseniz, potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak için değerli fırsatlar kaçırıyorsunuz demektir.

SEO Hizmeti Fiyatları Yitiren Bir Web Sitesinden Kaynaşan Sık Karşılaşılan Sorunlar

 • Durağan web trafiği
 • Düşük satışlar
 • Web siteniz çok küçük bir net atıyor
 • Sunduğunuz bir hizmeti veya ürünü arayan potansiyel müşteriler sizi bulamazlar.
 • Tüketicilerin çevrimiçi işletmeler buldukları en yaygın şekilde en üst düzeye çıkararak kaçırılmış fırsatlar

Önce yerel arama ile ilgili zor verilere bakalım. 2016’da Google’daki tüm aramaların % 46’sı yerel amaçlar içindir. Yerel bir arama yapan insanların % 50’sinden fazlası bu işi bir gün içinde ziyaret etti. % 70’ten fazlası, ilk kez işe gitmeden önce işletmelerin yerlerini teyit ettiklerini ve aramalar yaptıklarını söylüyor. SEO Hizmeti Fiyatları ile ilgili bu istatistikler, işletmeniz için yerel bir varlığın önemini göstermektedir. Fiziksel bir konumunuz varsa, tek başına ayak trafiğine güvenemezsiniz. İnsanlar, aradıkları şeyi alabilecek işletmeler bulabilmek için telefonlarını ve bilgisayarlarını her gün kullanıyor. Google yerel hizmetlerimiz şunları içermektedir:

 • Ad, Adres ve Telefonu Temizle
 • Atıf Oluşturma ve Denetleme
 • Google My Business Optimizasyonu
 • Yerel Sayfa İçi Optimizasyon
 • Şema İşareti ve Yapılandırılmış Veriler
 • Backlink

Ad, Adres ve Telefonu Temizle

Yerel sıralamalarda Google’a en güçlü sinyallerden biri, sitenizi kaydettiğiniz tüm web sitelerinde adınız, adresiniz ve telefon numaranızın  tutarlılığından kaynaklanmaktadır. SEO Hizmeti Fiyatları Örneğin, Sarı Sayfalar, Yelp, Facebook, vs. Bu özelliklerin her birinin yerel sıralama çalışmalarınıza yardımcı olması için işletmeniz için aynı bilgilere sahip olması gerekir. Her şeyin tutarlı olduğundan emin olmak için bilgilerinizi elle inceleyelim.

 

Atıf Oluşturma ve Denetleme

Alıntılar, Yellow Pages, Yelp, Superpages, vb. gibi sitelerde işinizin temelde yalnızca çevrimiçi referanslarıdır. SEO Hizmeti Fiyatları Bağlantı değerinin çok fazla olmadığı halde, yerel sıralamaları belirlemede bir faktördür. Mevcut alıntılarınız üzerinde bir denetim yapacağız ve önemli alıntıların yerinde olduğundan emin olacağız.

 

Google My Business Optimizasyonu

SEO Hizmeti Fiyatları GMB listeniz işinizin yüzü olacaktır, bu nedenle size en iyi adımınızı atmanıza yardım etmemiz hayati önem taşımaktadır. Doğru kategori, açıklama, saat, telefon numarası ve resimler için giriş optimizasyonuna yardımcı olacağız. Sonuçta, tüm ayrıntılarınızın güncel olduğundan emin olmak istiyoruz.

 

Yerel Sayfa İçi Optimizasyon

Sitenizin yerel anahtar kelimeleriniz için optimize edilmesi gerekiyor. İçeriğinizi, başlıklarınızı, başlık etiketlerini, şema verilerini ve meta verilerinizi içerir. SEO Hizmeti Fiyatları Her şey, Google’ın o bölgedeki otorite olduğunuzu anladığından emin olma etrafında dönecektir.

 

Şema İşareti ve Yapılandırılmış Veriler

Google, Googlebot’un dilini konuşmaya yardımcı olması için kodunuzda şema işaretlemeyi kullanmayı tercih eder. Şema işaretleme, arama motoru sayfaları kullanıcıya daha bilgilendirici sonuçlar verir. Rakiplerinize karşı size küçük bir avantaj sağlayabilir ve zaman geçtikçe daha da önem kazanmaya başlar.

 

Backlink

SEO Hizmeti Fiyatları ile yerel olarak sıralama için en önemli faktör rakiplerinizden daha fazla yetkiye sahip olmaktır. Diğer web sitelerinden sitenize geri bağlantılar kurarak zaman içinde bu otoriteyi oluşturuyoruz. Bağlantılar Google’ın sıralama algoritmasının en büyük bölümünü oluşturuyor.

Güven ve Şeffaflık üzerine kurulmuş SEO İlişkileri

SEO Hizmeti Fiyatları sürecine güven ve şeffaflık getirmeye çalışıyoruz, çünkü organik arama sonuçlarının tüm sektörlerde her ölçekteki işletmelere somut ödülleri getirme gücünü biliyoruz. SEO Hizmeti Fiyatları sadece beyaz şapka teknikleri kullanıyor ve müşterilerimizin menfaatlerine en iyi şekilde sahip olduklarını düşündüğümüz takdirde hizmetlerimizi sunuyoruz. Tam sonuç vaat edemesek de, önermemiz, müşterilerimizin dürüstçe ve açıkça nasıl çalıştığımıza ve sağladığımız genel tecrübeye bağlı olarak müşterilerimizin bizimle çalışmaya devam etmesini istememizdir.

Arama Motoru Optimizasyonu Kapsamında Gizemi Tanıyalım

SEO Hizmeti Fiyatları yürütmek için nasıl bilimsel bir formül olmasa da, endüstrideki 10 yılı aşkın süredir, organik olarak arama motorlarında işletmelerin sıralamasını yapmak için kanıtlanmış bir süreç sundu. Neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını öğrendik, bu nedenle öğrenme eğrisi yok. Evet, anahtar kelime seçimi hakkında veya neden wp_betawpposts yazacağımızı öğrenmekle ilgileniyorsanız, soruları cevaplamaya her zaman hazır olacağız, ancak işi bize bırakmanız iyi oluyor. Sektörünüzde mümkün olan en iyi ürünü veya eşsiz bir hizmeti sunmayı odaklayın ve müşterileri size getireceğiz.

Doğru Sonuçlar İçin Doğru SEO Stratejisi

SEO Hizmeti Fiyatları ve ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için arama yapan kişi sayısı arttıkça, SEO Hizmeti Fiyatları da gelişti. Sadece bilgilendirici değil aynı zamanda kullanıcı dostu ve ilgi çekici olan daha iyi web siteleri için müşteri ihtiyaçları da vardır. Bu talebi karşılamak için arama motorları web’i temizleyerek yanıt verdi ve son kullanıcı için mümkün olan en iyi deneyimi sunan web sitelerine ödül vermeye devam etti. Herkes SEO’yu doğru yolda bulamaz, ancak organik arama sonuçlarında uzun vadeli başarısı ve artan potansiyel satışlar ve satışlar ile ödüllendirilenler yapılır.

BİR BAKIŞTA YEREL SEO HİZMETİMİZ

 • Google, Yahoo ve Bing Places hesaplarıyla daha fazla müşteri getirin .
 • Yerel görünürlüğünüzü iki katına çıkarın: İki kez, yerel haritalar ve organik arama sonuçlarında gösterin.
 • Google My Business kurulumu: Google My Business hesabınızı (Haritalar) optimize ediyoruz.
 • Yerel listelemeler için alıntılar: Önemli yerel dizinlerde yer alan yerleşimler (alıntılar).
 • Yerel sosyal medya: Topluluğunuzla etkileşimde bulunmanıza yardımcı oluyoruz. Yabancı olma!
 • Yerel wp_betawpposts yaklaşımı: Topluluğunuzun çıkarlarına göre uyarlanmış ilgi çekici içerik.
 • Sitenizin mobil cihazlara uygun olmasını veya duyarlı olmasını sağlamak için mobil donanım geliştirilmesi .
 • Google ceza kaldırma: Sıralamaları ve trafiği tekrar kazanmak için elle geri bağlantı kaldırma.
 • Kampanyaları izlemek ve ince ayar yapmak için Google arama konsolu ve Analytics kurulumu.
 • XML site haritası kurulumu ve sürekli güncellemeler ile sitenizin performansını sağlamak.
 • Niş otorite web sitelerine bağlanarak sitenizin yetkisini arttırın .
 • Panda & Penguin dostu web sitesi mimari denetim ve analiz.

Neden SEO Hizmeti Fiyatları ile SEO Gerekir?

Google gibi arama motorları iki şey yapar:

1) buldukları web sayfalarının bir veritabanını derlemek için web tarayın
2) Kullanıcılara web sayfalarının bir listesini verin, alaka düzeyi sıralamaya göre sıralayın

Bir arama motorunda bir sorgu yaptığınızda, web sayfaları ile alakalı ve popülerliğe göre sıralanan bir arama motoru sonuç sayfası sunmak için geniş web sayfası veritabanından tarar. Daha alakalı bir sonuç ne kadar yüksekse o da o kadar yüksektir, o kadar çok kişi bunu tıklar … ve o kadar çok trafik o web sitesine gider.

Google ve diğer arama motorları, yüzlerce değişkeni (arama sinyalleri) dikkate alan matematiksel formüller (algoritmalar) kullanır. Hedef, web sayfanızın bir sorguyu ne kadar iyi cevapladığını belirlemektir (alaka düzeyi). SEO Hizmeti Fiyatları ardından, kaç tane web sitesinin size bağlandığından (popülerlik) web sayfanızı derecelendirirler.

Web trafiğinin büyük çoğunluğu sadece 3 arama motorundan geliyor: Google, Bing ve Yahoo.

Büyük arama motorlarından gelen artan trafik, başka herhangi bir şeyden farklı olarak daha fazla pozlama, müşteri ve gelir sağlayabilir. SEO Hizmeti Fiyatları ile SEO’ya yatırım yapmak, diğer pazarlama biçimlerine kıyasla olağanüstü bir getiri sağlayabilir.

1) Arama Motorları, Tüm Web Trafiğinin %64’ünü Sağlıyor

310 milyonun üzerinde web sitesi ziyareti analiz eden bir çalışma, Google gibi arama motorlarının tüm trafiğin %64’ünün kaynağı olduğunu tespit etti.

SEO Hizmeti Fiyatları Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya şimdi bu rakamın içine giriyor. Ancak organik arama, çoğu web sitesine aslanın ziyaretçi payı vermeye devam ediyor.

2) SEO Hizmeti Fiyatları, Yüksek Katma Değerli Satışları Sunabilir

Yeni bir anket, organik arama yoluyla web sitenizi bulan potansiyel müşterilerin, zamanın % 14,6’sı oranında bir satışa neden olacağını gösterdi. Bu, tele-satış veya e-posta patlaması gibi giden pazarlamayla bulduğunuz umutlar için % 1.7’lik yakın bir değere kıyaslanıyor.

Bilmeniz Gerekenler: SEO Hizmeti Fiyatları, giden pazarlamadan yaklaşık% 900 daha etkilidir.

Ve bu mantıklı. Birisi bir sorunun çözümünü ararken sizi bulursa, teklifinizi daha iyi karşılar ve satın alma ihtimali daha yüksek olur. Bu, “sıcak” veya “sıcak” kurşun tanımının aynısıdır. Kesintili olan ve sizi ilgilendirmeyen insanlarla konuşmaya zorlayan giden pazarlama ile bunun aksine, yani soğuk yol açar.

3) SEO, Satın Alma Döngüsüne Eklenir.

Hemen hemen tüm tüketiciler satın almadan önce bir ürünü veya hizmeti online olarak araştırmaktadırlar. Bunun doğru olduğunu biliyorsun çünkü bunu kendin yapıyorsun.

SEO Hizmeti Fiyatları, insanların satın alma sürecinin bu aşamaları sırasında şirketinizi bulmalarına yardımcı olarak satışlarınızla çarpabilirsiniz:

-Bilgi: Bu genellikle “araba stereo’ları” veya “en iyi kurumsal hediyeler” gibi geniş arama terimleri tarafından gösterilir
-Eğer değerlendirme: Burada, “Yamaha araba stereo fiyatları” veya “20
liranın altındaki dolma kalemler” gibi – arama terimleri daha dar hale gelir.

Gördüğümüz araştırmalar, alışveriş yapan kişilerin % 81’inin satın almadan önce çevrimiçi olarak öğeleri inceleyeceğini ve karşılaştırdığını göstermektedir. Ve B2B alıcıları için % 94 gibi yüksek bir oran.

Sonuç: 8 veya 9 potansiyel müşterinizin çevrimiçi ürün ve hizmetleri araştırmasıyla rakibinizi bulmadan önce bu sürecin bir parçası olmalısınız. SEO bunu başarabilir.

4) Fırsatlarınız Genişliyor

Google’a göre, arama sorgularının % 50’den fazlası artık akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda gerçekleştirildi. Fakat bu rakam muhtemelen % 60’a yakın – ve yükseliyor.

SEO Hizmeti Fiyatları işiniz için iyi bir haber. Mobil kullanımdaki dramatik artış, yerel arama optimizasyonu ve mobil cihazlara uygun web sitesi tasarımı gibi yeni SEO teknikleri getirdi. Bu size daha önce hiç bulunmadığından daha fazla arama yolu bulmanızı sağlar, ancak yalnızca avantajlı olmanız durumunda.

5) Halo Etkisi

Web siteniz Google ya da Bing gibi güvenilir bir arama motorunda yer alıyorsa, TV’de veya gazetede görünmek gibidir. Ödenmemiş görünürlükle gelen zımni onay sayesinde işletmeniz çok büyük fayda sağlıyor. SEO Hizmeti Fiyatları PR terimlerinde bunun “kazanılan medya” adı verilir ve reklamlar gibi “ücretli medya” reklamcılığından çok daha etkili olabilir.

6) SEO Trafiği Ücretli Reklamları Kabul Edilir

Bu, yukarıda görülen halo etkisi üzerine bindirilir.

Araştırmamız, Google AdWords gibi ücretli aramaların tüm web sitesi trafiğinin yalnızca % 10-15’ini oluşturduğunu tespit etti. Bununla birlikte, ücretsiz, organik arama sonuçları, web sitesi trafiğinin % 60-75’ini yönlendirir. Bu da ücretli arama, pazarlama buzdağının yalnızca bir ucudur.

Bunun sizin için anlamı nedir: SEO Hizmeti Fiyatları  ve organik arama göz ardı ederseniz potansiyel web sitesi ziyaretçileri ve müşterilerin % 75’i kadar masada para bırakıyorsunuz.

Ancak SEO Hizmeti Fiyatları madalyonun başka bir yanı var. Yanlış anlayın ve boşa zaman ve para bakımından dik bir fiyat ödeyebilirsiniz. Burada …

Kaçınılması Gereken 4 Pahalı SEO Hatası

1) Mobil-Uyumlu Olmama

SEO Hizmeti Fiyatları, içerik ve anahtar kelimelerden daha fazlasını içerir. Kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiklerinde sahip oldukları deneyimi içerir. İnsanların yüzde 50’den fazlası bir akıllı telefon veya tablette bulacağından, siteniz mobil cihazlara uygun bir deneyim sunmalıdır.

Artık 21 Nisan 2015’teki Google’ın Mobilegeddon algoritması güncellemesi, bunu başaramayan web sitelerine ceza verdi, web sitenizin tasarımının SEO için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

2) Kırık Linkler

Google. Kötü bağlantılar, web sitenizi kötü bir kullanıcı deneyimi yaşadıklarından Google’da indirgenir. Bu, içerik oluşturma ve SEO’daki tüm zorlu çalışmalardan mahrum kalabilir.

Kırık linkleri bulmak ve temizlemek için web sitenizi düzenli olarak tarayın.

3) Eksik Linkler

Kırık bağlantılar size zarar verebileceği gibi, yüksek kaliteli giden bağlantıların eksikliği, web sayfanızın Google’da kötü sıralanmasına neden olabilir.

İyi üne sahip, yüksek rütbeli ilgili web sitelerine harici bağlantılar eklemek için zaman ayırın. Ayrıca, arama sıralamalarınızı ve web trafiğinizi daha da artırabileceğinden, size bağlantı veren yüksek kaliteli web sitelerine geri bağlantı kurmayı unutmayın.

4) Analiz’i Yok Sayma

Bu çok  açık,  ancak birçok insan onu özlüyor.  SEO Hizmeti Fiyatları çalışmalarınızın başarılı olup olmadığını öğrenmenin tek yolu ilerlemenizi analiz etmektir. Web siteniz için trafik verilerini kurmamak ve gözden geçirmek için başarısız olmak ciddi bir hata.

Ancak yapmak kolaydır. Google, web sitenizin performansını ölçmek ve analiz etmek için size inanılmaz iki kaynak – Analytics ve Web Yöneticisi Araçları – verir. Dönüşüm hedefleri ve haftalık raporlar oluşturarak, örneğin tarayıcıları alıcıya çeviren web sayfalarını görebilirsiniz.

Neyin işe yaradığını, neyin olmadığını ve optimizasyonunuzda nelerin yapılması gerektiğini bilmek çok önemlidir. Aksi takdirde, sadece kör uçtuğunu göreceksin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

SEO Hizmeti Fiyatları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek