Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
SEO Danışmanlığı Ankara

SEO Danışmanlığı Ankara

SEO çalışması yaparak web sitenizi üst sıralara çıkarmak istiyorsunuz ancak bunu yapmak için bilgiye veya zamana sahip değilsiniz peki bu durumda web sitenize nasıl organik trafik çekebilirsiniz? SEO Danışmanlığı Ankara ile iletişime geçerek sizin için bazı çalışmaları yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Şirketler arama motoru optimizasyonunu bir hizmet olarak gördüklerinde, SEO Danışmanlığı Ankara çalışmasının en popüler varlık olan çeşitli biçimlerde geldiğini anlamak önemlidir: telefonla istişare, site denetimleri / incelemeleri ve devam eden SEO danışmanlığı.

SEO’yu arama pazarlamacılığının çok erken safhalarında olan ve tamamen bir kanal olarak “satılmayan” işletmeler kısa dönemli angajmanlara yöneliyor gibi görünüyor. İşletmeler en çok SEO’nun birkaç ay denenip bırakılabilecek bir şey olduğunu düşünüyor. Ayrıca, SEO’yu bir dizi bilişim ve web geliştirme odaklı taktik olarak algılayan şirketler aynı zamanda bir web sitesinin arama yoluyla bir kerelik öneriler kümesi olarak görebiliyor. SEO Danışmanlığı Ankara aslında ciddi, disiplinli ve en az 5-6 ay süren bir çalışma bütünüdür.

Sayfa içi içerik optimizasyonunu tek bir egzersiz olarak geliştirmenin, çoğu şirketin harici bir kaynak kiralarken akıllarına gelen alt satırda satışları artırmanın devam eden rekabet avantajı sağlayacağını düşünmenin ciddi kusurları var.

Neden bir SEO Danışmanlığı Ankara çalışmasına ihtiyacınız var?

 1. Uygulamanın gözetimi – Çoğu şirket, çoğu zaman, doğru ve satın almak için para ödemiş oldukları SEO Danışmanlığı Ankara SEO önerilerini uygulamıyor . SEO uygulaması, içerik optimizasyonunda sadece ilk geçiş değildir. SEO Danışmanlığı Ankara siteyi daha fazla arama motoru dostu yapar. Bu, yeni ve arama motorlarına uygun içerik ekleyerek, bu içeriğin arama motorunu daha kolay, tanıtımını ve izlenmesini sağlama konusunda devam eden bir süreçtir. Doğru SEO Danışmanlığı Ankara önerileri uygulamamak öncelikle SEO Danışmanlığı Ankara için boşa yatırım anlamına gelebilir. Birden fazla kişi web sitesi içerik oluşturmada ve bakımdan sorumlu olduğunda tüm SEO başlığı ve meta veri önerileri üzerinde hata yapma olasılığı düşecektir. Gözetim, aynı zamanda, kontrol edilmeden bırakıldığında önceki SEO yatırımının aylar veya yıllarını geri alabilir, bir site SEO kalite kontrol unsuru sağlar.
 2. Bağlantı edinimi – Bağlantılar trafiği yönlendirir, markaları teşvik eder ve arama motorları belirli bir sorgu için en iyi arama sonuçlarını belirlerken çeşitli biçimdeki bağlantıları sinyal olarak tanır. Şu bir gerçek ki görüşüne göre, asla yeterli bağlantıya sahip olamazsınız. Canlı, alakalı ve popüler bir web sitesi, kısmen kendisine işaret eden bağlantıların niceliği ve kalitesi ile karakterize edilir. Birçok web sitesi ile, bu yararlı içeriğin oluşturulabileceği bir tavuk / yumurta durumudur, ancak site yeni olduğundan, sınırlı dağıtım vardır. Hiç kimse büyük içeriğin farkında değilse, o zaman onunla bağlantı kuracak kimse yoktur. Bu nedenle, bir web sitesinin aktif ve devam eden tanıtımı, bağlantı edinme biçiminde gereklidir. Çoğu şirket, herhangi bir proaktif bağlantı kurma sisteminde ısrarcı kalır ( Profiller, basın bültenleri, bağlantı yemleri, sosyal medya) veya hatta pasif bağlantı edinme çabaları (yer imleri, widget’lar, RSS, vb.) Yaratmak için uğraşırlar.Devam eden SEO Danışmanlığı Ankara hizmetleri, kalıcı en iyi uygulamalar için link edinimi, içerik promosyonu, analiz ve ölçüm sağlar. “Arama pazarlaması, bir PR biçimi” ve “PR, SEO’nın geleceği” kavramlarının çok büyük bir şekilde oynanacağı noktadır.

Şu anda bunu okuduğunuz için, bir çeşit çevrimiçi bir işletmenizin olduğunu veya en azından bir web sitesinin arama motorlarında ilk sıralarda yer almak istediğini varsayıyoruz.  Bu nedenle, size yardımcı olması için bir SEO Danışmanlığı Ankara seçme ihtimalini düşünüyorsunuz ve tam olarak ne çevrimiçi işinize yararlarının olacağını bilmek istiyorsunuz.

Her şeyden önce, ihtiyacınız olan arama motoru sıralamalarını almanıza yardımcı olacak birini bulmanız çok akıllıca bir karar. İnternetteki işleriniz için hayati önem taşır ve kendiniz öğrenmek için zamanınız yoksa, ne yaptıklarını bilen biriyle çalışmak iyi bir fikirdir. SEO Danışmanlığı Ankara Getireceği sonuçları göz önüne aldığınızda arama motoru optimizasyonu son derece önemlidir ve gerçekten de bu kadar pahalı değildir. Bununla birlikte, bu işi uzmanlara fason yani freelancer birine yaptırmanız size kesinlikle pahalıya mal olacaktır. Ancak başlangıçta size ne maliyeti ödeyeceğini birden çok kez ödeyeceksiniz, bu yüzden sonunda değdiğinden fazlasını sunuyoruz.

SEO Danışmanlığı Ankara temelde bir reklam ajansının online eşdeğeri olarak özetlenebilir bir hizmet sunuyoruz. Elbette yaptıkları iş biraz farklı. İşletmeniz için pahalı reklamlar yaratmak yerine, web sitenizin perde arkasında çalışırlar, böylece doğal olarak arama motoru sonuçlarında daha yüksek sıralamaya sahip olurlar. Bu, kendi zaman ve uzmanlıkları için onlara ödediğiniz şeyin haricinde çok az ekstra masraf veya çaba harcayarak yapılır.

Web sitenizin arama motoru sıralamalarını artırmanın birkaç belirgin yararı olabilir, özellikle ilk 10’a girerseniz ve en sonunda # 1’de olursanız. Çoğu kişi Google, Bing, Yahoo veya diğer motorlarda herhangi bir şey hakkında bilgi ararken çevrimiçi olarak çevrimiçi arama yapar. İster işyerinizde özel motosikletler veya ofis masaları, hatta bazı özel köpek eğitim ekipmanları veya başka herhangi bir şey satıyorsa, bir doktor veya ev üreticisi olsun. İşiniz / web sitenizin neyle alakalı olduğu önemli değil, müşterileriniz büyük ihtimalle sizi internette arayacaklar.

Bu, birisi “Ankara Hukuk Bürosu” için arama yaptığında veya işiniz ne olursa olsun, web siteniz Google’ın üstünde veya yakınında olursa rakiplerinizi yenmek ve yeni iş almak çok daha olası demektir (ve diğer arama motorları) sonuçları. SEO danışmanlarının yaptığı iş; web sitenizde ve diğer sanal gayrimenkul alanlarında, sitenize bir İnternet araştırmacısının web’de ürün / hizmet türleri ararken gördükleri arama motoru sıralamalarını üst seviyeye çıkarmadaki yüksek şansını vermek için çalışırlar.

Açıkçası, işletme web siteniz birinci sayfanın en üst kısmında gösteriliyorsa şimdiye kadar hiç kimsenin görmediği sonuçlara gömülmüş olanlardan çok daha fazla yeni müşteri ve sonuçta daha fazla para kazanırsınız. Bunun, işinizin ayrıntılarını bilmeden işinize ve karlarınıza ne kadar olumlu bir şekilde yansıyacağını söylemek imkansızdır, ancak bunun biraz yardımcı olacağını güvenle varsayabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu uzmanları, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam olarak bilmeniz veya gerçekte kendi ürün / hizmetleriniz yoksa web siteniz hakkında ne olduğunu bilmeniz gerekir. Çevrimiçi işinizin hangi yönlerini çoğunlukla genişletmek istediğinizi söylüyorsanız onlara da yardımcı olacaktır. SEO Danışmanlığı Ankara ayrıca, web sitenizin arka planına da yakından bakmaları gerekecek. Sıralamalarını iyileştirmek için site dışı teknikler (bağlantı kurma gibi) başlamadan önce SEO Danışmanlığı Ankara SEO stratejilerinin yerinde uygulanması ve gerekli anahtar kelime araştırmalarını yapabileceklerdir.

Eğer bir web siteniz yoksa o zaman işinizin potansiyel olarak önemli bir bölümünde kesinlikle eksiksiniz. Şu anda sizin için bir tane inşa etmeniz veya yaptırmanız gerekiyor! Baştan beri arama motorları için düzgün şekilde optimize edilebilecek şekilde, size yardımcı olması için bir internet pazarlama uzmanı yani SEO Danışmanlığı Ankara firması kiralayabilirsiniz. Her zamanki SEO Danışmanlığı Ankara buna ihtiyaç duyarsanız sizin için bir web sitesi kurabilir, ancak sundukları hizmet olmayabilir.

İşletmelerin büyük çoğunluğunda web sitenizin arama motoru sıralamalarını iyileştirmenin faydaları inanılmaz olacaktır. Size daha fazla pozlama ve nihayetinde daha fazla para kazandırır. Deneyimli bir arama motoru optimizasyonu danışmanı veya internet pazarlama uzmanı kiralayabilirseniz, bunun için gitmelisiniz.

 

1. SEO Danışmanlığı Ankara için Yerelleştirilmiş Arama motoru pazarlaması (Seo).

Yerel Arama motoru optimizasyonu ile başlamak.

Yaratıcılığı bir web sitesine dahil etmek ve web sitesinin kazançlarını artırmak için SEO Danışmanlığı Ankara Web tasarımını en iyi şekilde elde etmek isteyen arama motoru optimizasyonu danışmanları ile çalışıyoruz. Web sitesi konumlandırmaya yoğunlaşmamıza rağmen, SEO Danışmanlığı Ankara Web Siteleri müthiş özel web sitesi sayfaları yapacak ve SEO Danışmanlığı Ankara firması çözümleri sağlayacaktır.

Anahtar kelimeleri seçmek. Kanıtlanmış anahtar kelimeleri seçerken, bilmeniz gereken iki ana öğe olabilir. İlk olarak, arama ifadeniz için üretilen aramaların sayısının farkında olması önerilir. Hatırlamanız gereken bir diğer nokta kesinlikle seçilen anahtar kelimenin belası. Bir örnek, anahtar kelimenizin sorununun 80’in üstünde olması durumunda, o anahtar kelime için büyük olasılıkla unutmayı teşvik eder; çünkü işletmenizin bütçelendiğinden çok daha fazla araç gerektirir. SEO Danışmanlığı Ankara, en modern web sitelerinin yollarını uygulayabilir ve büyük işletmeleri yenebilir ve web sitenizi artırabilir, özellikle yanlış arama terimleriyle çalışıyorsa.

Düzgün Yerel Arama motoru optimizasyonu terim seçenekleri, çalışan bir planın en üst seviyededir. “Klima hizmeti” gibi herhangi bir cümle için olağan büyük organizasyondan daha büyük bir sıraya gireceğinizi kesinlikle düşünüyor musunuz? Klima neredeyse hiç aranmaz çünkü klima, Google’da düzenli olarak aranan bir cümle olarak bilinir ve daha büyük firmalarla Bu sözcükleri ve deyimleri daha fazla kaynak kullanır. Öte yandan, böyle bir deyimi takip etmeye teşvik edecek kişileri keşfedeceksiniz. Sabit Kazanılan paranızı boşa harcayıp pis su deposuna atacaklar, yine de telafi edilmek istiyorlar. Bu kişiler genelde mükemmel SEO Danışmanlığı Ankara değildir, bazıları çok maliyetlidir, bazıları düşük maliyetlidir.

Alıcının amaç sözcükleri için iyileştirme yapın. Günümüzde hücresel telefonunuzu ele geçirin ve bir aramaya başlayın. İlgili sorgularınızın bazıları için iki kelimeden fazla kelime kullanacağınızı biliyor muydunuz? Bu, bir şeyler avlamak istediğinizde en iyisidir ve hepiniz almaya karar verdiniz, örneğin SEO Danışmanlığı Ankara, Ankara’daki en iyi buz ürünü veya Çankaya ideal SEO Ajansı gibi koşulları akıllıca görünmesini istiyorsanız. Tüketicilerin cümleleri, kendileri için gerçekten aramakta oldukları işareti kullanır ve bu yüzden tamamen satın almaya hazırdırlar.

TEMEL SEO WEB SİTESİ DENETİMİ

(herkes için)

SEO Danışmanlığı Ankara Temel SEO Denetimimiz, uygun bir fiyata profesyonel bir SEO Analistinin sitenizi denetlemesinin tüm avantajlarını sağlar. Yararsız otomatik SEO web sitesi raporları için ödeme yapmayın. İşiniz için iğneyi hareket ettirmek için etkileyici ve anlamlı olan eyleme dönüştürülebilecek endişelere odaklanan mesleki rehberliğe yatırım yapmak için işinizi başarıya borçlusunuz. Tam SEO Danışmanlığı Ankara Teknik SEO Web Sitesi Denetimleri zaman alıcı ve pahalıdır.

Bu, herhangi bir küçük işletme için belirli SEO Danışmanlığı Ankara SEO çabalarında değerli SEO rehberlik almak için uygun bir seçenektir.

YEREL SEO KAMPANYASI

(KOBİ’ler için)

Müşterileriniz arabalarından ürünler ve hizmetler arıyorlar. Akıllı telefonlarından ve tabletlerinden, ayrıca büyük arama motorlarını ve yerel dizinleri kullanan daha geleneksel arama yöntemlerini araştırıyorlar.

İşletmeniz, müşterilerin kullandığı doğru yerel arama motorlarında ve uygulamalarda bulunmuyorsa, yerel arama motorları pazarlaması konusunda ciddi olan işletmeler için müşterileri kaybediyorsunuz demektir.

Yerel Müşterileriniz Tarafından Bulunun

Yerel bir tuğla ve harç, tuğla ve tıklama veya bir hizmet alanı tabanlı işletme (SAB) işletiyorsanız, kuruluşunuzun yerel arama görünürlüğünü ve nihai olarak alt satırınızı büyük ölçüde artırabiliriz. Yerel müşterilerinizin sizi bulması ve yerel rakiplerinizi bulmamasına dikkat edin. Sizin için mükemmel yerel arama pazarlama kampanyasını yürütmek için SEO Danışmanlığı Ankara bizimle birlikte çalışın .

Yerel İşletmenizin Online Görünürlüğünü Artırmak İçin Yaptığımız Hizmetler

 • İşletme Profili – Halka açık ticari bilgilerinizin eksiksiz ve standart bir işletme profili oluşturun.
 • Anahtar Kelime Araştırma ve Analiz – En iyi işlem anahtarı öbeklerini en iyi kullanıcı niyeti ile belirleyin.
 • Site Denetimi ve Ayarlama – Web sitenizi denetleyin, çözülmesi gereken tüm erişilebilirlik, endekslenebilirlik ve sıralama faktörü konularını belgeleyin ve düzeltin.
 • Yerel Sayfa Üzerinde Optimizasyon – Gerekli on-sayfa kodlama iyileştirmelerini doküman ve uygulayın.
 • Citation Audit & Clean-up – Sitenizin sıralamaya yetişemeyen tüm olumsuz sıralama faktörlerini belirleyin ve düzeltin. Bu, konuma dayalı iş verilerinin tüm Ana Veri Toplama Araçlarında şirketinizin işletme listelemesinin kapsamlı bir manuel analizidir.
 • Atıf Bilgisi Oluşturma – Konum verilerinize ve en önemli Yerel Arama Motorlarına ait tüm Veri Toplama Araçlarına mükemmel iş profilinizi gönderin.
 • Google Haritalar – Tamlık ve doğruluk için Google Haritalar profilinizi oluşturun ve optimize edin.
 • Schema.org – Google’ın web sitelerinin içeriklerini SERP’lerinde anlama ve sunumunu iyileştirmek için Yerel İşletme yapılandırılmış verileri uygulayın.
 • Sıra İzleme ve Raporlama – İşletmenizin en popüler anahtar kelime öbekleri için yerel olarak ve ulusal olarak nasıl bir sırada yer aldığı konusunda derin kavrayışlar sağlayın. Raporlarımız, büyük arama motorlarındaki genel görünürlük ve diğer varlıklarınızın nasıl performans gösterdiğini (örneğin, video, resim veya yer) değerli stratejik geribildirim sağlar. PDF raporları haftalık olarak e-posta gelen kutunuza gönderilir.

Yerel İşletmenize Değer Katmak İçin Neler Yapıyoruz?

 • Yerel Arama Görselliği – SEO Danışmanlığı Ankara ile Yerel arama motorlarında ve uygulamalarda işletmenizin görünürlüğünü artırın. İşletme profiliniz, konuma dayalı işletme verilerinin ve en görünür yerel arama motorlarının, yerel dizinlerin ve uygulamaların tümünün en önemli kaynaklarından birine takılıdır.
 • Organik Arama Trafiği – Sitenize yüksek oranda hedeflenmiş ulusal ve yerel arama motoru trafiğini artırın.
 • Telefon Görüşmeleri ve Ayak Trafiği – SEO Danışmanlığı Ankara ile Şirketinizin yerel arama motorlarında ve anahtar sanayi sitelerinde ne kadar görünür olursa o kadar çok satış sorusu ve müşterisi kapınızdan geçecektir.
 • Sıralaması Güç – Arama motorlarının gözünde alan adınızı ve Makamınızı geliştirir. Artan otorite ve güven, geliştirilmiş arama motoru sıralamalarına tercüme eder.

Web sitenizi, anında güvenilirlik ve milyonlarca kullanıcıya sahip bir platformda tanıtmanın bir yolu olsaydı ne olurdu? Bu işinizin yararlanabileceği bir şey mi?

Bugünün tüketici, neye ihtiyaç duyduklarını bulmak için arama motorlarına güveniyor. Google, saniyede 34.000 arama alır. Bu aramalar, ürünleri bulma, markaları gözden geçirme ve iş yerleri aramayı içerir. Ve bir marka arama sonuçlarının ilk sayfasında görünür olduğunda, tüketicilerin güvenini kazanır.

SEO Danışmanlığı Ankara, kitlenizle güven oluşturmak için SEO kullanıyoruz. Markalarını, güvendiği arama motorlarına, aradıkları anahtar kelimeler ve terimlerle katıştırıyoruz.

SEO sürecimiz
 • Müşterilerinizin hangi anahtar kelimeleri aradığını görmek için işletmeniz için pazar araştırması
 • En kolay bulunabilmek için hangi anahtar kelimeler üzerinde bulunabileceklerini bulmak için anahtar kelime araştırma ve analizi.
 • Sitenizin her sayfasında tam SEO uygulaması
 • Spam içermeyen ve sektörünüzdeki gerçek sitelerden yalnızca kaliteli bağlantılar sağlayan bir bağlantı kurma stratejisi
 • Arama motorlarının gerektirdiği önemli “sosyal bağlantılar” sağlamak için sosyal medyayı birleştirmek

SEO Danışmanlığı Ankara SEO artık sadece sıralamayla ilgili değil. Bu, kitlenizle güven inşa etmek, sorularını cevaplamak, endişelerinizi gidermek ve onlara mükemmel içerik kazandırmaktır.SEO Danışmanlığı Ankara  Arama Motorları Pazarlama Hizmetimizle işletmenizin bir sonraki adıma geçmesine yardımcı olabiliriz. SEO Danışmanlığı Ankara Ekibimiz, web sitenizi değerlendirecek ve işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun hale gelecek Arama Motoru Pazarlama Hizmetlerini bir sonraki seviyeye yükseltmeye karar verecektir.

Arama Motorları Pazarlama Hizmetimiz SEO Danışmanlığı Ankara Arama Motoru Optimizasyonu, Tıklama Başı Ödeme, E-posta Pazarlama Çözümleri, İzleme ve Raporlama ve çok daha fazlasını içerir.

Arama Motoru Optimizasyonu veya SEO Nedir?

SEO Danışmanlığı Ankara Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitenizi Google, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında daha yüksek sıralamaya yönlendirerek işletmeniz için daha fazla müşteri getiriyor.

SEO Danışmanlığı Ankara SEO sadece arama motorları için bir web sitesi oluşturmakla kalmaz. Bu, insanlar için bir web sitesi oluşturmakla ilgili – arama motorlarının istediği şey. Ve sizin için sonuçlarını bu şekilde sunacağız.

Neden SEO Gerekir?

Google gibi arama motorları iki şey yapar:

1) buldukları web sayfalarının bir veritabanını derlemek için web tarayın
2) Kullanıcılara web sayfalarının bir listesini verin, alaka düzeyi sıralamaya göre sıralayın

Bir arama motorunda bir sorgu yaptığınızda, web sayfaları ile alakalı ve popülerliğe göre sıralanan bir arama motoru sonuç sayfası sunmak için geniş web sayfası veritabanından tarar. Daha alakalı bir sonuç ne kadar yüksekse o da o kadar yüksektir, o kadar çok kişi bunu tıklar … ve o kadar çok trafik o web sitesine gider.

Google ve diğer arama motorları, yüzlerce değişkeni (arama sinyalleri) dikkate alan matematiksel formüller (algoritmalar) kullanır. Hedef, web sayfanızın bir sorguyu ne kadar iyi cevapladığını belirlemektir (alaka düzeyi). Ardından, kaç tane web sitesinin size bağlandığından (popülerlik) web sayfanızı derecelendirirler.

Web trafiğinin büyük çoğunluğu sadece 3 arama motorundan geliyor: Google, Bing ve Yahoo.

Büyük arama motorlarından gelen artan trafik, başka herhangi bir şeyden farklı olarak daha fazla pozlama, müşteri ve gelir sağlayabilir. SEO Danışmanlığı Ankara SEO’ya yatırım yapmak, diğer pazarlama biçimlerine kıyasla olağanüstü bir getiri sağlayabilir.

Gösterilmek için, burada …

Neden SEO Gerekli İşte 6 Sebep

1) Arama Motorları, Tüm Web Trafiğinin %64’ünü Sağlıyor

310 milyonun üzerinde web sitesi ziyareti analiz eden bir çalışma, Google gibi arama motorlarının tüm trafiğin %64’ünün kaynağı olduğunu tespit etti.

Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya şimdi bu rakamın içine giriyor. Ancak organik arama, çoğu web sitesine aslanın ziyaretçi payı vermeye devam ediyor.

2) SEO, Yüksek Katma Değerli Satışları Sunabilir

Yeni bir anket, organik arama yoluyla web sitenizi bulan potansiyel müşterilerin, zamanın %14,6’sı oranında bir satışa neden olacağını gösterdi. Bu, tele-satış veya e-posta patlaması gibi giden pazarlamayla bulduğunuz umutlar için %1.7’lik yakın bir değere kıyaslanıyor.

Bilmeniz gerekenler: SEO, giden pazarlamadan yaklaşık %900 daha etkilidir.

Ve bu mantıklı. Birisi bir sorunun çözümünü ararken sizi bulursa, teklifinizi daha iyi karşılar ve satın alma ihtimali daha yüksek olur. Bu, “sıcak” veya “sıcak” kurşun tanımının aynısıdır. Kesintili olan ve sizi ilgilendirmeyen insanlarla konuşmaya zorlayan giden pazarlama ile bunun aksine, yani soğuk yol açar.  SEO Danışmanlığı Ankara kazanıyor.

3) SEO, Satın Alma Döngüsüne Eklenir.

Hemen hemen tüm tüketiciler satın almadan önce bir ürünü veya hizmeti online olarak araştırmaktadırlar. Bunun doğru olduğunu biliyorsun çünkü bunu kendin yapıyorsun.

SEO Danışmanlığı Ankara SEO, insanların satın alma sürecinin bu aşamaları sırasında şirketinizi bulmalarına yardımcı olarak satışlarınızla çarpabilirsiniz:

-Bilgi: Bu, genellikle “araba stereo’ları” veya “en iyi kurumsal hediyeler” gibi geniş arama terimleri tarafından gösterilir
-Eğer değerlendirme: Burada, “Yamaha araba stereo fiyatları” veya “20
liranın altındaki tükenmez kalemler” gibi – arama terimleri daha dar hale gelir -İşlem : Burada, arama terimleri, “satın alan Yamaha X-300” veya “Ankara kalem firması” gibi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeye yöneliktir.

Gördüğümüz araştırmalar, alışveriş yapan kişilerin %81’inin satın almadan önce çevrimiçi olarak öğeleri inceleyeceğini ve karşılaştırdığını göstermektedir. Ve B2B alıcıları için %94 gibi yüksek bir oran.

Sonuç: 8 veya 9 potansiyel müşterinizin çevrimiçi ürün ve hizmetleri araştırmasıyla rakibinizi bulmadan önce bu sürecin bir parçası olmalısınız. SEO Danışmanlığı Ankara SEO bunu başarabilir.

4) Fırsatlarınız Genişliyor

Google’a göre, arama sorgularının %50’den fazlası artık akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda gerçekleştirildi. SEO Danışmanlığı Ankara ile Fakat bu rakam muhtemelen % 60’a yakın – ve yükseliyor.

Bu işiniz için iyi bir haber. Mobil kullanımdaki dramatik artış, yerel arama optimizasyonu ve mobil cihazlara uygun web sitesi tasarımı gibi yeni SEO Danışmanlığı Ankara SEO teknikleri getirdi. Bu size daha önce hiç bulunmadığından daha fazla arama yolu bulmanızı sağlar, ancak yalnızca avantajlı olmanız durumunda.

5) Halo Etkisi

Web siteniz Google ya da Bing gibi güvenilir bir arama motorunda yer alıyorsa, TV’de veya gazetede görünmek gibidir. Ödenmemiş görünürlükle gelen zımni onay sayesinde işletmeniz çok büyük fayda sağlıyor. PR terimlerinde bunun “kazanılan medya” adı verilir ve reklamlar gibi “ücretli medya” reklamcılığından çok daha etkili olabilir.

6) SEO Trafiği Ücretli Reklamları Kabul Edilir

Bu, yukarıda görülen halo etkisi üzerine bindirilir.

Araştırmamız, Google AdWords gibi ücretli aramaların tüm web sitesi trafiğinin yalnızca % 10-15’ini oluşturduğunu tespit etti. Bununla birlikte, ücretsiz, organik arama sonuçları, web sitesi trafiğinin % 60-75’ini yönlendirir. Bu da ücretli arama, pazarlama buzdağının yalnızca bir ucudur.

Bunun sizin için anlamı nedir: SEO Danışmanlığı Ankara SEO ve organik arama göz ardı ederseniz potansiyel web sitesi ziyaretçileri ve müşterilerin % 75’i kadar masada para bırakıyorsunuz.

Ancak SEO Danışmanlığı Ankara SEO madalyonun başka bir yanı var. Yanlış anlayın ve boşa zaman ve para bakımından dik bir fiyat ödeyebilirsiniz. Burada …

Kaçınılması Gereken 4 Pahalı SEO Hatası

1) Mobil-Uyumlu Olmayan Web Sitesi

Arama motoru optimizasyonu, içerik ve anahtar kelimelerden daha fazlasını içerir. Kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiklerinde sahip oldukları deneyimi içerir. İnsanların yüzde 50’den fazlası bir akıllı telefon veya tablette bulacağından, siteniz mobil cihazlara uygun bir deneyim sunmalıdır.

Artık 21 Nisan 2015’teki Google’ın Mobilegeddon algoritması güncellemesi, bunu başaramayan web sitelerine ceza verdi, web sitenizin tasarımının SEO için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

2) Kırık Linkler

Sanırız kırık linklerden nefret eden başka kimler var? Google. Kötü bağlantılar, web sitenizi kötü bir kullanıcı deneyimi yaşadıklarından Google’da indirgenir. Bu, içerik oluşturma ve SEO Danışmanlığı Ankara SEO’daki tüm zorlu çalışmalardan mahrum kalabilir.

Ayağına ateş etmeyin. Kırık linkleri bulmak ve temizlemek için web sitenizi düzenli olarak tarayın.

3) Eksik Linkler

Kırık bağlantılar size zarar verebileceği gibi, yüksek kaliteli giden bağlantıların eksikliği, web sayfanızın Google’da kötü sıralanmasına neden olabilir.

İyi üne sahip, yüksek rütbeli ilgili web sitelerine harici bağlantılar eklemek için zaman ayırın. Ayrıca, arama sıralamalarınızı ve web trafiğinizi daha da artırabileceğinden, size bağlantı veren yüksek kaliteli web sitelerine geri bağlantı kurmayı unutmayın.

4) Analytics’i Yok saymasın

Bu çok  açık,  ancak birçok insan onu özlüyor.  SEO Danışmanlığı Ankara SEO çalışmalarınızın başarılı olup olmadığını öğrenmenin tek yolu ilerlemenizi analiz etmektir. Web siteniz için trafik verilerini kurmamak ve gözden geçirmek için başarısız olmak ciddi bir hata.

Ancak yapmak kolaydır. Google, web sitenizin performansını ölçmek ve analiz etmek için size inanılmaz iki kaynak – Analytics ve Web Yöneticisi Araçları – verir. Dönüşüm hedefleri ve haftalık raporlar oluşturarak, örneğin tarayıcıları alıcıya çeviren web sayfalarını görebilirsiniz.

Neyin işe yaradığını, neyin olmadığını ve optimizasyonunuzda nelerin yapılması gerektiğini bilmek çok önemlidir. Aksi takdirde, sadece kör uçtuğunu göreceksin.

Biz nasıl çalışırız

1. Adım : İşletmenizi tanımak ve ihtiyaçlarınızı tanımak için DİNLERİZ.

2. Adım : Size ve pazarınıza özgü özelleştirilmiş bir SEO planı oluşturduk. Çünkü başka hiçbir iş sizin gibidir.

3. Adım : 2004 yılından beri test edilmiş ve kanıtlanmış özel araçlarımızla SEO kampanyanızı başlattık.

4. Adım : Web sitenizin içeriğini, mimarisini ve bağlantılarını sürekli olarak ayarlayarak ve iyileştirerek, Google’daki ve diğer arama motorlarındaki sıralamalarını iyileştiriyoruz.

5. Adım : Google’ın düzenli güncellemelerine göre ayarlayarak yeni ve daha yüksek sıralamalarınızı Korumaktayız. Diğer SEO Danışmanlığı Ankara SEO hizmetlerinin aksine, sizin için suç ve savunma oynuyoruz!

Bu 5 Adımlı SEO Sistemi, web sitenize daha nitelikli ziyaretçiler gönderebilmenin bir nedeni. Ve bu ziyaretçiler sizi ücretsiz, “organik” arama içinde bulduklarından, sizinle iş yapmak için önceden ayrılmışlardır.

Bize katıldığınızda,  %96 memnuniyete sahip 1,000’den fazla müşteriye katılırsınız. Bu, bildiğimiz herhangi bir SEO Danışmanlığı Ankara SEO hizmetinin veya dijital pazarlama ajansının en yüksek tutma oranıdır.

SEO Danışmanlığı Ankara  çalışmalarında yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ekibiyle web sitenize herhangi hileli bir yola başvurmadan organik trafik çekme çalışmalarınızı yürütebilir. 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. SEO Danışmanlığı Ankara çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden SEO Danışmanlığı Ankara yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı