Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sakarya E-ticaret

Sakarya E-ticaret

E-ticaret siteleri klasik web sitelerine göre daha çok ayrıntı ve dikkat gerektirir. Bu yüzden Sakarya E-ticaret sitenizi mutlaka profesyonellerle yapmanız gerekir.

Her e-ticaret sitesinde bulunması gereken temel özellikler vardır. Bunlardan en önemlisi Sakarya E-ticaret web sitenizin hızlı bir şekilde açılması gerektiğidir. E-ticaret siteleri için yapılan araştırmalara göre web sitenizin açılma hızı 3 saniyeden uzun sürerse müşterilerinizin %40’ını daha web sitenize girmeden kaybedebilirsiniz. Bu sayı hiç de azımsanacak ölçüde değil.

Sakarya E-ticaret web sitenizden en iyi sonucu almak için web sitenizi sürekli denetim altında tutmalısınız. Özellikle ana sayfanızdaki bütün bağlantıların çalıştığından emin olmalısınız. Kırık bağlantılar müşterilerinizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Bütün ürün açıklamalarının eksiksiz ve doğru girildiğinden emin olmalısınız. Web sitenizin sayfalarının hızlı yüklenmesi, fotoğrafların hemen açılması gibi küçük ayrıntılar web sitenizin başarısını doğrudan etkileyecektir.

Sakarya E-ticaret sitesi kurarak ticarete sanal dünyada başlayanların bazı konuları incelemeleri de yerinde olacaktır. Örneğin web sitenize giren potansiyel müşteriler ana sayfaya baktıktan sonra çıkıyor mu? Yüzde kaçı hemen sitenizden çıkıyor? Yüzde kaçı alışveriş sepetine ürün eklediği halde son anda almaktan vazgeçiyor? Ürünlerin altında başka ürünler öneriliyor mu?

Sakarya E-ticaret sitenizin kaliteli ve profesyonel bir tasarıma sahip olması çok önemli. İnsanların web sitenize baktığında sizin ciddi, ayakları yere basan ve işini iyi bilen bir marka olduğunuzu düşünmeli. Kalitesiz ve ucuz tasarımlar internet kullanıcılarına güven vermez ve dolandırıcılık gibi konularda akıllarında şüphe oluşmasına neden olur.

Profesyonel bir ekiple çalışmanız hem kaliteli bir Sakarya E-ticaret sitesine sahip olmanızı sağlar hem de deneyimli oldukları için e-ticaret sitesinde bulunması gereken bütün ayrıntılar web sitenize uygulanır. Daha sonra yaşayacağınız problemlerde istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz. Sakarya E-ticaret web sitesinde oluşturacağınız wp_betawpposts ile ürünlerinizi tanıtabilir, bazı ürünlerin nasıl kullanılacağı hakkında videolar çekebilirsiniz.

Bu videolar ve diğer özgün içerikler sayesinde Sakarya E-ticaret siteniz Google arama motorunda ilk sıralarda çıkmaya başlayacaktır. Web sitenize girdiğiniz bütün içeriklerin SEO uyumlu olduğuna özen göstermelisiniz. Bu içerikleri sosyal medyada paylaşarak birçok kişiye ulaşmış olursunuz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Sakarya E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

DENEYİM VE UYGULAMA

Bir hedefe ulaşmak kazara olmaz. Şirketlere saldırı planı hazırlamaya yardım ediyoruz.

Teknik danışmanlıktan çok, fikirleri değiştiren ve değerli bir perspektif ekleyen projelere fikir ve fikirler sunmanın tadını çıkarırız. Sizinle benzer hedefler taşıyan projeler üzerinde çalıştık. Önceki deneyim, tasarım ve geliştirme sürecinin hızlandırılması ve akıllı kararların ön uçta olmasını sağlamak için uzun bir yol kat edecektir. Açıkça konuşmaya istekli ve ilgilenenlerle iş birliği sonuçta daha iyi bir ürüne yol açacaktır.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

MARKALAŞMA | TEKNOLOJI | KONUMLANDIRMA

UYGULAMA TASARIMI

SAKARYA E-TİCARET ŞEKİL VE İŞLEV

Tasarımın, herhangi bir proje için kritik bir bileşen olmasını sağlıyoruz. Sadece bir ürünün daha eğlenceli olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarına kalite, işçilik ve bakım konularında çok şey söylüyor.

Büyük tasarım çok kasıtlıdır ve eğitimli bir göz gerektirir. İyi kararlar vermek için güvendiğiniz bir tasarım ekibi ile çalışmanız önemlidir; görsel yönünü ürününüzün oluşturulduğu kitleye yönlendirecek birisi. Ayrıntılara dikkat edilmesi müşteri güveniyle kaçırılmış fırsat arasındaki farktır.

Sakarya E-ticaret UZMANLIK ALANLARIMIZ

GÖRSEL TASARIM | KULLANILABILIRLIK | NAVIGASYON | DUYARLI TASARIM | ÖZEL WORDPRESS DIZAYNI

Sakarya E-ticaretKULLANICI DENEYİMİ

FEEL, SES VE ETKİLEŞİM

Teknik kişilerin kullanıcı arayüzlerinde dolaşmaları ve makinelerle etkileşim kurmaları kolaydır. Gerçek şu ki, çoğu insan teknik değil. Tasarımcılar olarak bir adım geri çekilirken, gerçek insanların görsel yol haritasını ve ipuçlarımızı uygulamalarımızda nasıl yorumladıklarını düşünüyoruz.

Kullanıcı Deneyimi sadece görsel öğelerden fazlasını kapsar. Ses, etkileşim ve gezinme, bilgi mimarisi ve diğer pek çok unsur için kullanılan teknikler. Web sitesini veya uygulamayı kullanırken kullanıcının gördüğü ve yaşadığı her şey budur.

Bu etkileşimler iyi bir uygulamanın can damarıdır ve genel görsel estetik ve teknik uygulama ile aynı dikkati hak etmektedir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

METİN YAZARLIĞI | ETKİLEŞIM | NAVİGASYON | İŞ AKIŞI | WORDPRESS | DİZAYN

Sakarya E-ticaret VERİ

KULLANABİLECEĞINİZ SAYILARI

Bilgilendirilmiş kararlar vermek, bilgilerinize büyük ölçüde bağlıdır. Büyük kuruluşların verileri kullanışlı metrikler halinde toplamalarına ve düzenlemelerine yardımcı oluyoruz; Satış alanından icra matrisine.

Büyük veri havuzu toplamak ve analiz etmek için özel sistemler oluşturuyoruz. Madenlerden alındığında, bu verileri anlamlı bir şekilde organize edebilir ve gösterebiliriz. Sunum düşünceli bir şekilde tasarlandığında bilgiyi işleme yeteneğiniz katlanarak artar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı