Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Randevu Takviminizin Her Zaman Doğru Olması İçin Yöntemler

Randevu Takviminizin Her Zaman Doğru Olması İçin Yöntemler

Küçük bir işletme olarak üzerinde birçok yükün olduğunun farkındayız. Müşterilerinizin sizden bir daha ki randevuyu alıp almayacağından emin olamazsınız ve devam ettirmeniz gereken bir işiniz var. Medanis Bilişim AŞ’nin rezervasyon sistemi ile, müşterilerin rezervasyon ve ödeme masraflarını karşılarken, diğer görevleri tamamlamak için zaman ayırıp, randevu takviminin her zaman dolacağını kolayca bilebilirsiniz. İster kuaför, isterse bir spor eğitmeni veya özel öğretmen olun, şimdi takviminizin sağlam bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmanızın zamanı geldi. Randevu Takviminizin Her Zaman Doğru Olması İçin Yöntemler yazımızı okuyarak sorunsuz bir randevu akışı sağlayabilirsiniz.

Doluluk durumunu göster

Bir müşteri sitenize geldiğinde, görmek isteyeceği ilk şey randevuların dolu olup olmadığıdır. Bu şekilde, hangi gün ve saatler dolu olduğunuzu ya da bol olduğunuzu anlayabilirler. Medanis Bilişim web sitenizin tasarımına uygun olarak takviminizi ana sayfanıza yerleştirebilir.

 

Wix Rezervasyonları durumu

Onlara kendi mekanlarını teklif edin

Müşterilerinizin rezervasyon deneyimini biraz daha kişisel yapmak ister misiniz? Üye Girişi düğmesini eklemeyi düşünün. Bu, müşterilerinizin kendi istediklerinde randevuları iptal etme, yeniden planlama ve rezervasyon yapmalarını sağlayacaktır. Sizinle bir randevu planlayan müşteriler, çevrimiçi olarak kolayca ödeme yapabilir veya bir ödeme talep etmeniz durumunda bir depozit bırakabilir. Bir üye giriş alanı müşterilerinizi daha güvenli ve biraz daha VIP gibi hissetmenizi sağlar. Randevularını sizinle birlikte yöneteceklerini bildikleri için onlara tam kontrol hakkı verir ve takviminizin dolması için hemen hemen bir garanti verirsiniz.

Temasta olun

Müşterileriniz her seferinde sizden haber almıyorsa, randevu almayı unutmuş olabilirler. Müşterilerinizin deneyimini iyileştirmek için  Medanis Bilişim Rezervasyon yönetimi listesindeki müşteri listemize notlar ve hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz. Sadece iletişim bilgilerini ekleyebilir, randevu geçmişini ve yaklaşan randevuları görüntüleyebilir, bir not yazabilir ve hatta doğum günlerini kaydedebilirsiniz. Müşteri notları, müşterilerinizin her biriyle ilgili önemli ayrıntıları size hatırlatmanın en iyi yoludur ve her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

Wix ShoutOut

Onlara seçenekler verin

Bazı insanlar grup oturumu sever, bazıları özel oturumları. Bu nedenle, tüm hizmetlerinizi web sitenize net bir şekilde sunmanız önemlidir. Çarpıcı şablonlarımızdan birinin yardımıyla hizmetlerinizi ızgara, şerit veya klasik düzen ile sergileyin . Müşterileriniz ne kadar çeşitlilik kazanırsa, sizinle randevu ayarlamak daha rahat olur. 

Erişilebilir olun

Son olarak, ama kesinlikle en az değil, takviminizin randevularla dolup taşmadığından emin olmak istiyorsanız erişebildiğinizden emin olun. Tüm iletişim bilgilerinizi web sitenize açıkça ekleyin. Bir olasılığın olabileceği herhangi bir soru ile telefon aramalarını, e-postaları cesaretlendirin.

Erişilebilir olun

Birkaç hatırlatıcı

Takviminizi kullanın

Rezervasyon takviminizin yanı sıra,  sahip olduğunuz diğer takvime de dikkat etmeyi unutmayın. Bu vesileyle, işiniz için eğlenceli bir promosyon uygulamak ve randevuları içeri almak için bir fırsat olarak kullanın.

Kendinizi tanıtın

Her işletmenin kendi adını elde etmek için kendisini pazarlaması gerekiyor. Reklamlarınızı daha fazla kişi görecekseniz, sizinle bir hizmet planlaması o kadar çok olasıdır. Facebook, Twitter’da ve teknenizi yüzen diğer sosyal kanallarda iş hesapları oluşturarak sosyal medya dünyasına dalın.

Onlara güvenebileceklerini kanıtlayın

Müşterilerinizden daha fazla randevu almalarını ve geri gelmelerini isterseniz, sizde güvenilmesi gereken bir şey olduğunu bildiklerinden emin olun. Bunu nasıl ispatlayabilirsiniz? Sitenizde, işinizi, çalışanlarınızı ve görevinizi tanıtan etkileyici bir Hakkımızda Sayfası oluşturun. Sorularını sormadan önce cevaplayan bir SSS sayfası da ekleyebilirsiniz. Çevrimiçi müşteri hizmetlerinizle tam gücünüzle gitmek istiyorsanız, bir forum veya canlı sohbet de ekleyebilirsiniz !

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Randevu Takviminizin Her Zaman Doğru Olması İçin Yöntemler yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek