Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım

Web tasarımına bu şekilde bakın, ofisinize bir müşteri geldiğinde onu pijamalarınızla mı karşılarsınız? Yanıt muhtemelen hayır, çünkü bir müşteri yerinize girdiğinde, hizmetleriniz veya ürünlerinizde aradıklarını bulduklarını görmek için işletmeniz hakkında ilk izlenim oluşturuyorlar. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım çalışmanızla profesyonel bir ilk izlenim oluşturabilirsiniz.

Kötü bir ilk izlenim, bu ziyaretçiyi ürününüzü veya hizmetinizi satın alma almayacağı anlamına gelebilir. Ziyaretçi için bir müşteri ya da müşteri olma fırsatı, hiç şans vermeden önce kaybolur, çünkü web siteniz onlara gerekli güveni vermez. Şimdi güzelce giyinmiş olmanız ya da çalışanlarınızın güzelce giyinmesi gibi, web tasarımınızın işinizin bu ilk izlenimine yardımcı olmak için temiz ve profesyonel bir görünüme sahip olması gerektiği anlamına gelir. 

Bir ziyaretçi, bilginin kolayca bulunabileceği güzel bir siteyle geldiğinde, bir satış çevirme veya en azından bir satışa dönüşebilecek bir potansiyel satış kurma şansınızı artıyor demektir. İyi tasarlanmış web sitelerinin şirketin genel operasyonuyla bütünleştiğini ve yeni hizmet ve yararlı bilgiler sağlayarak şirkete ve müşterilerine değer katması gerektiğine inanmaktayız. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım çalışmanızla bir ziyaretçi, bilginin kolayca bulunabileceği güzel bir siteyle geldiğinde, bir satış çevirme veya en azından bir satışa dönüşebilecek bir potansiyel satış kurma şansınızı artıyor demektir. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım  ile iyi tasarlanmış profesyonel web sitelerinin şirketin genel operasyonuyla bütünleştiğini ve yeni hizmet ve yararlı bilgiler sağlayarak şirkete ve müşterilerine değer katması gerektiğine inanmaktayız. Bir ziyaretçi, bilginin kolayca bulunabileceği güzel bir siteyle geldiğinde, bir satış çevirme veya en azından bir satışa dönüşebilecek bir potansiyel satış kurma şansınızı artıyor demektir. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım ekibi tasarlanmış web sitelerinin şirketin genel operasyonuyla bütünleştiğini ve yeni hizmet ve yararlı bilgiler sağlayarak şirkete ve müşterilerine değer katması gerektiğine inanmaktayız.

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım

Tasarım, bir web sitesinin gelişiminden bile daha önemli bir parçasıdır. Kullanıcıların web sitenizde gördükleri ve gördükleri ilk şeydir. Bir web tasarımı, basit, çekici, akıllı, kullanımı kolay gezici ve kullanıcı dostu olmalıdır. Web sitenizin tasarımı hem profesyonel hem de etkileşimli olmalıdır. Medanis Bilişim AŞ’de, her türlü amaç ve her endüstri için tasarlanmış en iyi yanıt veren web sitesini edinebilirsiniz. Hem kullanıcıların hem de Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Arama Motorlarının ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça duyarlı ve kullanıcı uyumlu web tasarımları oluşturma konusunda uzmanız.

Neden Duyarlı Bir Web Sitesine İhtiyacınız Var?

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım ile işte bu nedenle duyarlı web tasarımına geçmenizin 3 önemli nedeni vardır:

 • Küresel Uyumluluk: Duyarlı bir web tasarımı ile web siteniz, cihazların boyutu zamanla değişmeye devam etse bile, tüm cihazlar ve platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.
 • Büyük kullanıcı tabanı: Toplam internet kullanıcısının %70’inden fazlası mobil cihazlardan geliyor. Bu sayı gelecekte artacak.
 • Kolay Yönetilir ve Optimize Edilir: Mobil olarak optimize edilmiş web sitelerinin yönetimi ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Web ve mobil cihazlar için ayrı web sitelerine sahip olmanız gerekmez. Duyarlı tasarımlar SEO bakış açısından da tercih edilir.

Duyarlı Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, boyutlarına bakılmaksızın tüm cihazlar ve platformlarla uyumludur. Zaten bildiğiniz gibi, çevrimiçi dünya web’den (PC ve Laptop) mobil cihaza hızla geçiyor. Mobil cihazlar her geçen gün daha akıllı hale geldiğinde akıllı telefonlarını internete erişmek ve web sitelerini açmak için daha fazla insan daha kullanıyor. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım senaryosunda, web siteniz mobil uyumlu değilse, çok fazla mobil trafik kaybediyor olabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ’nin sağlam web tasarım servisleri sayesinde artık herhangi bir web sitesi türü için geliştirilmiş bir mobil duyarlı web tasarımı elde edebilirsiniz.

DUYARLI TASARIM HİZMETLERİ

MEDANİS Bilişim AŞ. tarafından sunulan Duyarlı Web Tasarımı Hizmetleri, herhangi bir cihazda, boyutta, platformda ve tarayıcıda düzgün çalışan mobil uyumlu web sitesi tasarımlarını içerir. Duyarlı Web Tasarımı, HTML5 (ön uç tasarımı için), CSS3 (yanıt verme için) ve arka uç için JavaScript uygulaması içerir. Mobil cihaz ve web tarayıcısından bağımsız olarak, herhangi bir platformda mükemmel biçimde çalışan, dünya çapında mobil uyumlu sitelerin geliştirilmesinde uzmanız.

Yüksek uyumluluk ve sağlamlık sağlamak için tüm mobil web geliştirmelerimiz için HTML5, CSS3, PHP7 ve en yeni web tasarım ve geliştirme teknolojilerini kullanıyoruz. Her proje için yüksek kaliteli, mobil duyarlı bir tasarım üretmek için işbirliği içinde çalışan Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım web tasarımcıları, geliştiricileri ve grafik tasarımcılarından oluşan bir ekibimiz var. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Sizin için sıfırdan yeni bir duyarlı web sitesi geliştirebilir veya mevcut web sitenizi ihtiyaçlarınıza göre mobil cihazlara uyarlayabiliriz.

Duyarlı Tasarımın İstatistiksel Yararları

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım ile bir geliştirici veya geliştirici ekibinin çalışması çoğu projede genellikle uygun ve uygun fiyatlı bir seçenek olsa da, bazı özel durumlar, uygulamalarınızı veya web sitelerinizi geliştirme konusunda tamamen odaklanabilecek tam zamanlı geliştiriciler ister. Duyarlı tasarım mevcut ve geleceğin ihtiyacıdır. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Web siteniz yalnızca bir PC veya dizüstü bilgisayarda görüntülendiğinde günler geride kaldı.

Profesyonel Mobil Tasarım
Özel geliştiricileri kiralamanız gereken bazı nedenler şunlardır:
 • Toplam arama sorgularının %70’inden fazlası artık mobil cihazlardan kaynaklanmaktadır. Mobil duyarlı tasarımların ilginç istatistiklerini ve avantajlarını öğrenelim.
 • Toplam internet kullanıcılarının %60’ı artık mobil cihazda.
 • Kullanıcıların %90’ı mobil cihazları kullanarak en sevdikleri web sitelerini ziyaret etmeyi tercih ediyor.
 • Kullanıcıların %40’ı bir web sitesini / sayfayı, mobil cihazlara uygun değilse derhal kapatıyor.
 • Duyarlı siteler, herhangi bir boyuta sahip herhangi bir cihaza otomatik olarak uyum sağlar.
 • Mobil ve masaüstü cihazlar için tek bir siteye sahip olmak, daha iyi SEO sonuçlarına neden olur.
 • Mobil uyumlu siteler Google ve diğer Arama Motorları tarafından tercih edilir.
 • Mobil kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek için özel mobil özellikler.
Yerel SEO Şirketi Büyük Sonuçları Sağlıyor

Biz büyük sonuçları yönlendiren küçük bir yerel SEO Şirketiyiz ve internet pazarlamasına gerçek bir özel yaklaşım için her müşteriye sunduğumuz detay ve araştırmanın miktarı nedeniyle. Bir istemci için bir SEO stratejisi geliştirirken sayısız saat araştırmaya girdik ve SEO’nun Ankara’ya göre değişimlerini değişmesi yüzünden bunu yaptık. İşleriniz bittiğini düşünüyorsanız, yeni bir güncelleme veya algoritma değişikliği sizi gerçeğe dönüştürür. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım  Medanis Bilişim AŞ., müşterilerimizi hızlı bir şekilde sıraya almaya ne zaman başlıyorsa, müşterilerimizin sunduğu hizmetlerle alakalı düşük rekabetle ilgili anahtar kelime öbekleri bulunan fırsat alanlarını belirlemektir. Bunlar avantajlardan yararlanmak istiyoruz, çünkü günün sonunda siteye gidebileceğimiz daha fazla trafik, müşterilerimizin potansiyel bir potansiyel oluşturması açısından daha fazla potansiyel oluşturuyor. 

Siteye trafik çekmeyle ilgili en önemli şey, potansiyel müşterilerin web sayfalarına nasıl tepki gösterdiğini görmek ve hangi sayfaların kendileri için harcanmadığını ve genel siteyi iyileştirmeye yardımcı olmak için hangi sayfaların güçlü sayfaları olduğunu anlamaktır. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım SEO uyumlu web sitenizle organik sıralamalarda da rol oynayan özel web tasarımını işleyen bir SEO firmasıyız. SEO’yu gerçekten iyi yapan şey içerik güncellemeleri yapma ve siteye yeni ilgi çekici içerik ekleme ve sosyal medya sayfalarında yayınlamak için güçlü grafikler oluşturma becerisine sahip olmaktır. SEO’nın gerçekten iyi bir şekilde çalışabilmesi için, web sitesinde örgütlenmenin yanı sıra dizin listeleri ve sosyal medya sayfaları gibi dışarıda olması önemlidir. 

Duyarlı Web Tasarım Altyapısı

Bir web tasarımı çerçevesi, web uygulamalarının geliştirilmesi için kullanılır. Medanis Bilişim AŞ’de, en istisnai web sitesi tasarımlarını oluşturmak için en iyi yanıt veren tasarım çerçevelerinden yararlanıyoruz. Aşağıdaki web tasarım çerçeveleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Eğer onu hayal edebiliyorsanız, onu tasarlayabiliriz. Mükemmel bir web tasarımı, daha fazla müşteri kazanmanıza ve daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bugün ürünlerinizi pazarlamak için, onlarla ilgili bilgi almak için dolaşmanız gerekmiyor; çünkü hepsini sadece interaktif, çekici bir web sitesi hazırlayarak yapabilirsiniz. Ayrıca , daha iyi sonuçlar için size özel web sitesi geliştirme olanağı sağlayan açık kaynaklı araçlar ile bunu yapabilirsiniz .

Bir web sitesi için en çok iki şey önemlidir: Tasarım ve İşlevsellik. İyi bir tasarım kullanıcıları cezbeder ve doğru işlevsellik kullanıcılara web sitesinde zengin deneyim sunar. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Deneyimli tasarımcılarımız , müşterilerimizin iş hedeflerine göre tercih ettikleri tarzda tasarımlar sunarlar.

Web sitenizi bize verdiğinizde çekici ve etkileyici hale getiriyoruz. Tasarımcılarımız, SEO özelliklerini akılda tutarak özel web siteleri geliştirerek etkili sonuçlar sunar. Ayrıca, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım kapsamlı web tasarım paketleri var. Bununla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Medanis Bilişim AŞ, tasarımcılar web sitemiz için cazip tasarımlar yapmakla kalmaz aynı zamanda müşteriyi daha iyi kullanıcı deneyimi ile karşılarlar. Web sitemiz tasarımcıları ve geliştiricileri, sizin için esnek, sağlam ve tam işlevli web sitesi geliştirme konusunda kaliteli deneyim ve derinlemesine uzmanlığa sahiptir.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bunları en son araç ve teknolojilerle sunabiliyoruz. Ankara’da En İyi Web Tasarımı Şirketi haline getiren mükemmellik ve yeniliklere sahip olduğunuzdan size daha iyi sonuçlar vereceğiz .

ÖZEL WEB SİTESİ TASARIM HİZMETLERİ

Yaratıcı özel web sitesi tasarımımız, daha iyi müşteri deneyimi sağlamayı amaçlıyor. MEDANİS BİLİŞİM AŞ. tarafından sunulan özel web sitesi tasarım hizmetlerinin listesi aşağıdadır.

WEB SİTESİ TASARIMI

Duyarlı web tasarım hizmetimiz, web portalları, mobil siteler, wp_betawppostslar, çevrimiçi portföy, iş ve kişisel web siteleri, haber portalları, dergi siteleri, çevrimiçi alışveriş (e-ticaret) web siteleri ve hemen hemen her sektördeki daha birçok uygulamayı kapsamaktadır. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım ile tüm web siteleri mobil ve masaüstü cihazlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

STATİK VE DİNAMİK WEB SİTELERİ

Statik bir web sitesi genellikle HTML olarak tasarlanmıştır ve hiçbir veritabanı bağlantısı içermez. Gerçek zamanlı faaliyetleri içermeyen bilgilendirme siteleri için uygundur. Bununla birlikte, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım ile dinamik bir web sitesi, işlevselliği uygulamak için belirli bir tasarım ve veritabanı bağlantısı gerektirir. Her türlü statik ve dinamik siteler tasarlarız.

Kullanıcı Deneyimi Profesyonel Tasarım

Mobil uygulamanız, masaüstü web siteniz, web portalınız veya başka herhangi bir web sitesi için mükemmel bir arayüz tasarlayacak olan kullanıcı arayüz tasarımcılarına sahibiz. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Kullanıcı arayüzü tasarımlarımız net, özlü, tutarlı, hızlı, kullanıcı dostu, verimli, gezinmesi kolay, çekici, esnek ve web siteniz veya uygulamanız için özel olarak hazırlanmıştır.

ŞABLON TASARIMI

Ayrıca, her tür web sitesi ve portal için özelleştirilmiş duyarlı temalar ve web tasarımı şablonları tasarlarız. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Temel olarak, hayal edebileceğiniz hemen her şablonu tasarlayabiliriz. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım İstediğiniz tasarımın ayrıntılarını bize bildirmeniz yeterlidir ve uzman web tasarımcılarımız sizin için tasarım oluşturacaktır.

LOGO VE GRAFİK TASARIMI

Medanis Bilişim AŞ’de, tasarım ve yaratıcılık gereksinimlerinizden herhangi biri için doğru tasarımcıyı bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Baskı malzemesi, logo, broşür, InfoGraphics ve inanılmaz grafikler isteyen her şeyi de tasarlıyoruz. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Grafik zengin web siteniz için eksiksiz bir tasarım elde etmek için grafik web tasarım hizmetlerimizi kiralayabilirsiniz.

3D ANİMASYON TASARIMI

Daha gerçekçi oldukları ve daha iyi görünmeleri nedeniyle, 3D animasyonlar bu günlerde çok popüler hale geliyor. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım 3D animasyonlar ve tasarımlar artık oyun ve filmlerle sınırlı değil, pek çok web sitesi artık onları daha fazla müşteri çekmek için kullanıyor. Siteniz veya mobil uygulamanız için mükemmel 3D tasarım, sanat veya animasyon oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

WEB SİTESİ YENİDEN TASARIMI

Web sitenizin veya uygulamanızın yeniden tasarlanması gerekiyor mu? Mevcut web uygulamanızın tam bir makyajı için mükemmel tasarım fikrini bulmanıza yardımcı olabiliriz. Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Web sitenizin yeniden tasarımı, mevcut sitenizin yüklenmesi çok fazla zaman alıyorsa, yeterince çekici değilse ve / veya çok kötü bir navigasyona sahip olduğunda gereklidir.

ÖZEL WEB SİTESİ TASARIMI

Aklında belirli bir tasarım fikir varsa, bizimle aynı şekilde iletişim kurmaktan çekinmeyin ve web tasarım ekibimiz, vizyonunuza mükemmel şekilde uyan harika bir özel web tasarımı oluşturmaya özen gösterecektir. Profesyonel Tasarım Ankara Web Tasarım görsel hayal gücünüzü gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan yalnızca memnunuz.

5 Basit Adımda Medanis Bilişim AŞ Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım İşlemi

Bir tasarımın değeri yaratılış sürecine bağlıdır ve bizden en iyisini seçeceğiz. Profesyonel Tasarım Ankara Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ’nin daha başarılı web sitelerini daha hızlı ve verimli bir şekilde sunmanıza yardımcı olmak için aşağıdaki yapılandırılmış bir web tasarım sürecini nasıl kullandığını kontrol edin.

1. TOPLANTI

Fikiriniz, tasarımın arkasındaki vizyonunuz ve gereksinimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizinle görüşüyoruz. Profesyonel Tasarım Ankara Web Tasarım toplantının amacı da müşteri ile güvenilir bir ilişki başlatmaktır. Bu da, fikrinizin kaba bir tasarımını oluşturduğumuz, bir strateji oluşturduğumuz ve hedefler belirlediğimiz yerdir.

2. PLANLAMA

Planlama aşaması, kilometre taşları oluşturmayı, doğru Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım ekibi veya tasarımcısını seçmeyi ve uygulamanızın tasarımı için nihai planı hazırlamayı içerir.

3. TASARIM VE GELİŞTİRME

Tasarımınız elle seçilen, sizin için benzersiz şaşırtıcı ve çekici bir tasarım oluşturmak için Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım fikirlerinizi ve gereksinimlerinizi uygulayacak tasarımcı ekibi tarafından hazırlanır.

4. TEST ETME

Tasarımlarımızdan her biri, gerçek ortamlarda tasarımınızı test edecek, varsa hataları bulmak ve kaldırmak isteyen Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım uzman analistler ekibimiz tarafından gerçek zamanlı olarak incelenip test edilir.

5. BAŞLAT

Nihai özel tasarım size teslim edilecek veya sunucunuzda tercihinize göre başlatılacaktır.Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım  Projenizi gözden geçirmek ve geribildirim almak için bize geri dönmek için yeterli zaman bulacaksınız.

6. DESTEKTEN SONRA

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım Destek ekibimiz, web tasarım hizmetleri ile ilgili sorularınızı ve güncellemelerinizi size yardımcı olmak için her zaman orada.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 
 
About Author

Medanis Destek