Logo

Profesyonel Haber Sistemi


paylaş
Profesyonel Haber Sistemi

Bir işiniz varsa, çevrimiçi olmanız gerekir. Profesyonel Haber Sistemi için doğru yerdesiniz. 

Ve çevrimiçi olacaksanız, harika bir web sitene sahip olabilirsiniz. Sonuçta, web sitenizin ziyaretçilerinin yaklaşık %46'sı tek başına web sitenizin tasarımına dayanan firmanızın inanılırlığını yargılayacaktır.

Öyleyse konuşalım. Profesyonel Haber Sistemi Medanis Bilişim AŞ'de, çevrimiçi olarak cesur bir ifade yaparken, size tüm kutuları ve övgüleri markanızı işaret eden inanılmaz (ve uygun fiyatlı) bir web sitesi oluşturacağız.

Medanis Bilişim AŞ'yi diğer ajanslardan farklı kılan özellik, güzel ve işlevsel tasarımın (görüntüler ve düzen) gücünü, harika bir web sitesi sunmak için büyüleyici ve etkileyici bir içerikle (sitenin metni ve 'eti') birleştirdiğimizdir. Ve web sitemize başlamadan önce, baştan ilgili anahtar kelime ve diğer kanıtlanmış SEO tekniklerine (uzun vadede çok zaman ve baş ağrısı tasarrufu) olanak tanıyan tam bir SEO analizi yapıyoruz.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Haber Sistemi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tasarım + İçerik + SEO'nun mükemmel kombinasyonu gerçekten web sitelerimizi bir sonraki seviyeye taşıyor ve müşterilerimizi rekabette ayrı ayarlıyor.

Yani, Profesyonel Haber Sistemi web sitelerimiz şunlardır:

 • SEO Dostu ve Arama Motorlarında Aranabilir
 • Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Uygun Uyarlanmış
 • Mobil Duyarlı
 • Taze, temiz ve düzgün markalı
 • Son derece kullanışlı
 • İyi Organize, Yaratıcı ve İşlevsel

Bir markayı unutulmaz kılan nedir?

Bu küçük şeylerdir - ton, görünüm, his, mesajlar, benzersizlik, değerler - ve bu küçük şeylerin hepsi - sizin benzersiz markanız olmak üzere - büyük bir şey yaratmak için toplanır.

Profesyonel Haber Sistemi Medanis Bilişim AŞ'de, çevrimiçi daha iyi markalar oluşturma konusundaki tutkularına sahibiz - rekabetten öne çıkan markalar ve unutulmaz bir şekilde gerçekten bir açıklama yapmak.


Medanis Bilişim AŞ. MARKA GELİŞTİRME SÜRECİ

Zeminden bir marka yaratmaya ya da var olan bir markaya bir facelift vermeye başlayan çok şey var - ve sürecin her adımında sizinle birlikte sürece adım atmayı taahhüt ediyoruz. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli marka geliştirme hizmetlerini sunuyoruz:

 • Konsept geliştirme
 • Logo tasarımı**
 • Marka Mesaj Gelişimi
 • Resim Yaratma
 • Web sitesi tasarımı
 • Baskı Malzemeleri
 • Metin Yazarlığı
 • Beyaz kağıtlar
 • Blog Yaratma
 • Sosyal Medya Stratejisi
 • İçerik pazarlama
 • Dış Promosyon Stratejisi

 PROFESYONEL HABER SİSTEMİ İÇİN YÜKSEK KAİTELİ LOGO TASARIMI

Logonuz markanızın ayrılmaz bir parçasıdır. Doğru yapılırsa, marka bilinci, marka tanıma özelliğini geliştirmeye yardımcı olabilir ve şirketiniz kim olduğunu tam olarak göstermelidir.

İster logo tasarımı veya yeniden tasarlanmış olsanız da, size yardımcı olabiliriz! Hem metin hem de resim tabanlı logolar sunuyoruz ve tüm logo paketlerimiz, seçtiğiniz logoda + 2 revizyon seçebileceğiniz 3 logo seçeneği içermektedir.

Hem web hem de basılı dosyalar için nihai logo dosyaları:

 • Ölçeklenebilir, vektör dosyaları: Sona eren logo konseptiniz için bir .ai (Adobe Illustrator) ve .eps dosyası alacaksınız.
 • Vektörel PDF dosyası: baskı için mükemmel; Illustrator'da açılabilir
 • Beyaz bir geçmişe sahip bir yüksek çözünürlüklü .JPG logo dosyası. Bu dosyayı CMYK (baskı amaçlı) ve RGB (internet kullanımı için) alacaksınız.
 • Arka planı olmayan bir yüksek çözünürlüklü .PNG logo dosyası.

Profesyonel Haber Sistemi Final logosu dosyaları üç farklı sürümde:

 • Tam renkli logo (ana sürüm)
 • Gri tonlamalı logo
 • Renkli bir arka planla kullanılacak logo
 • Bir favicon veya simge olarak kullanmak için logonuzun küçük sürümü

Profesyonel Haber Sistemi için Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Bunu söyleyemiyorsanız, web sitesi tasarımı konusunda birazcık tutkumuz vardır. Dolayısıyla, kendi web sitenize başlamaya hazırsanız, bugün sizinle ücretsiz danışmanlık kurmak için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini doldurun - daha iyi bir marka oluşturmak için sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz!


Günümüzde haber tüketimi saniyelik bir hal aldı. Hareket veya mobil haldeyken kullanıcılar haberleri takip ediyorlar. Online gazeteler ana sayfaları doldurmaktan artık vazgeçmeli ve insanların ilgi alanlarına göre haberleri özel göstermelidir. Profesyonel Haber Sistemi ile bunun gibi özel tasarımları web sitenizde uygulayabilirsiniz.

Haberleri okumak isteyen kişi belki sadece takımının akşamki maç sonucuna bakmak ve yorumları okumak için web sitenize girecek ancak karşısına birçok alakasız haber çıkacaktır. İstediği haberi kısa sürede bulamayan kullanıcı başka bir haber sitesine girmeyi tercih edecektir. Ancak kişiye özel haber sitesi mantığını uygularsanız bu kişi Profesyonel Haber Sistemi üzerinden sitenize üye olur ve sitenize girdiğinde gördüğü ilk şey spor haberleri ve kendi takımıyla ilgili haberler olur. Böylece reklam çalışmalarını da Google ve Facebook gibi kişiselleştirebilir ve kullanıcı web sitenize girdiğinde sporla ilgili reklamlar karşısına çıkar.

Profesyonel Haber Sistemi sayesinde farklı fikirler de üretebilir ve uygulanmasını isteyebilirsiniz. Ancak ucuz veya ücretsiz yaptırdığınız bir web sitesi hem kalitesiz hem de ucuz görünecek ziyaretçiler daha kaliteli web sitelerine yönelecektir.

Profesyonel Haber Sistemi yayına alındıktan sonra Google optimize olduğu için kısa sürede Google tarafından ve diğer arama motorları tarafından taranacaktır. Ancak üst sıralara, ilk sayfaya gelmek için düzenli olarak özgün içerik girilmesi gerekir. Haber siteleri genelde haberleri Anadolu Ajansı gibi haber kaynaklarından alır ve noktasını bile değiştirmeden aynen yayınlar. Aslında haber içeriğine sadık kalınarak haberleri kendi cümlelerinizle yorumlayarak yazarsanız bu harika bir SEO çalışması olur ve ilk sıralara çıkarsınız ancak bu biraz zaman alır. Profesyonel Haber Sistemi ile kısa sürede ilk sıralara çıkmak ve site trafiğinizi arttırmak istiyorsanız Google AdWords ile reklam verebilirsiniz. Reklamlarınız istediğiniz müşteri profiline ve bölgeye gösterilir.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Haber Sistemi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşa
Etiketler: haber sistemi profesyonel profesyonel haber sistemi profesyonel haber sistem

paylaş

İlgili YazılarYorumlar