Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Profesyonel Haber Sitesi

Profesyonel Haber Sitesi

Gerçek şu ki internet herkesin iş yapma biçimini değiştirdi. Bugün, bir web siteniz varsa, işler çalışanlar eve döndüklerinde kapanmaz, ancak günün 24 saati açıktır ve dünyanın herhangi bir yerindeki herkes tarafından erişilebilir durumdadır. İşletmeniz binlerce, aksine, milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşma fırsatı buluyor. İşletmelerde ilk izlenimler her şeydir ve web siteniz doğru yapılırsa, işletmenizi rakiplerinizin çok ötesine taşıyabilirsiniz. Profesyonel Haber Sitesi için doğru yerdesiniz.

Medanis Bilişim AŞ’de, internette varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için yaratıcılık ve deneyime sahip bir ekiple, müşterileriniz web sitenize ulaştıklarında profesyonellerle uğraştığından emin olabilecek bir ekiple çalışacaksınız. Kalıcı bir izlenim bırakan profesyonel olarak oluşturulmuş bir web sitesi ile müşteriler sizinle iş yapmak ve sizi rakiplerinden daha iyi hissetmek isteyecektir. Basitçe, müşterilerinize müşterileriniz olmak istediklerini nasıl göstereceğimizi biliyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Haber Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

MEDANİS BİLİŞİM AŞ. GİBİ WEB SİTESİ TASARIMI VE GELİŞTİRME HİZMETLERİ SUNMAKTADIR PROFESYONEL HABER SİTESİ:

 • Özel Web Sitesi Tasarımı
 • WordPress Web Sitesi Geliştirme
 • E-ticaret Web Tasarımı
 • Web Sitesi Yazarlığı Hazırlama Hizmetleri
 • Web sitesi Fotoğrafçılığı
 • Web Kullanılabilirlik Analizi
 • Web Sitesi Dönüşüm Optimizasyon Hizmetleri
 • Web Sitesi Stratejisi Danışmanlığı
 • Profesyonel Haber Sitesi

İşinizi büyütme vakti geldi. Artık daha iyi bir web sitesi inşa etme zamanı.

PROFESYONEL HABER SİTESİ DİJİTAL PAZARLAMA

Yani Profesyonel Haber Sitesi var. İşletmenizin ne anlama geldiğini, sunduğunuz hizmetleri veya sattığınız ürünleri tam olarak sunan bir web sitesi. Zor bir gerçek: Web sitenize kimse nasıl ulaşabilir, işiniz varlığını bilmiyorlar mı?

Profesyonel Haber Sitesi için Etkili bir İnternet Pazarlama Stratejisi ile, hedef kitlenizin İnternet’te arama motorlarında sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Bir işletme internet pazarlama çabalarına nerede odaklanmalıdır? Bugün, her geçen gün sosyal medya, arama motorları, wp_betawppostslar ve forumlarda sıkışmanın kolay olabileceği yeni seçenekler var.

İNTERNET PAZARLAMA EKİBİNİZ OLMALI:

 • Tasarım ve programlama uzmanları
 • Arama optimizasyonunda, yazı yazmada ve çevrimiçi tanıtımda uzmanlar
 • En yeni stratejilerle güncel
 • Profesyonelce sadık ve uygun fiyatlı

Medanis Bilişim AŞ. ile elde ettğiniz şey budur. Pazarlama ekibi olarak Medanis ile pazarlama çabalarınız daha güçlü bir marka itibarı, daha yüksek arama motoru sıralaması, daha fazla hedeflenen müşteri talebi, artan satış ve daha fazla kar ile sonuçlanır.

Profesyonel Haber Sitesi Medanis Bilişim AŞ, Ankara, İstanbul, İzmir’de ofisleri bulunan tüm Türkiye’ye hizmet veren modern bir pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin 2004 yılından beri çevrimiçi başarılı olmalarına yardımcı olduk ve bölgedeki kurum içi yeteneklerimiz eşsizdir. İnternet pazarlama stratejileri için netlik yaratmak için müşterilerimizle doğrudan çalışıyoruz. Pazarlamanızı hedef müşterileriniz gibi gerçek insanlar için etkili ve yakışıklı hale getiriyoruz. Bir Planla odaklanmak, daha fazla potansiyel elde etmek ve daha fazla kar elde etmektir.

Bir Profesyonel Haber Sitesi için Google gibi arama motorlarında yüksek sıralamanın zaman ve çaba harcadığını biliyoruz ve oraya ulaşmak için gereken araçları ve stratejileri uyguluyoruz. Geçerli arama motoru optimizasyon tekniklerini kullanarak ve çevrimiçi dağıtım için ilginç ve eğlenceli bağlamsal içerik oluşturaraktır. Hedef kitlenizin sizi bulmasına yardımcı olur ve sizi müşteri haline getirmeniz için sizi yeterince duyurur.

PROFESYONEL HABER SİTESİ İÇİN NEDEN SOSYAL MEDYA?

Sosyal Medya, bugün internette 1. etkinliktir. Bu, Facebook, Twitter ve Youtube’da wp_betawpposts, haber sitesi ve hatta e-postadan çok daha fazla insan olduğu anlamına geliyor. Türkiye’de insanlar Sosyal Medya sitelerinde günde 37 dakika harcıyorlar ve bu sayı yalnızca Sosyal Medya sitelerine mobil cihaz gelişmeleri yoluyla çok daha kolay erişilebildiğinden artacaktır.

İşletmeniz neden Profesyonel Haber Sitesi için Sosyal Medya kullanıyor olmalı?

Üç iyi neden şunları içerir:

 • Müşteri tabanınızı arttırma
 • Arama motoru sıralamasını arttırma
 • Alt satırda artış

İş karar vericileri, modern bir pazarlama stratejisinde Sosyal Medyanın önemini gerçekten anladıklarında, etkileşim, harekete geçirmenin tek mantıklı yoludur. Müşterilerinizi ve umutları çekici hale getirerek, satış yapacak ve yeni potansiyel müşteriler oluşturacaksınız. Ancak doğru şekilde meşgul olursanız, önemli arama sonuçlarında daha sık gösterilmesi için işletmeniz için arama motoru optimizasyonunu (SEO) geliştireceksiniz. Sosyal Medya, markanızı oluşturmak, yeni ürünler ve promosyonlar tanıtmak, müşteri desteği sağlamak ve çalışanlarınızla iletişim kurmak için harika bir yoldur. Sosyal Medya’yı doğru bir şekilde kullanmanız işinizde büyük fark yaratabilir.

MEDANİS BİLİŞİM AŞ. SOSYAL MEDYA NASIL KULLANMANIZA YARDIMCI OLUR:

Medanis Bilişim AŞ’den Sosyal Medya Pazarlama hizmetleri, strateji, içerik üretimi ve analitiği içerir.

Amacımız, işletmenizle uyuşan bir Sosyal Medya Stratejisi oluşturmanıza ve Sosyal Medyada yatırım yaptığınız paranın, sonuç olarak, söz konusu yatırımda getiri sağlayan para olduğundan emin olmaktır.

Hangi Sosyal Medya kanallarını kullanmalısınız? Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, YouTube, Google+ veya belki bir çok başka ağdan biri işinize en uygunudur.

Profesyonel Haber Sitesi Medanis Bilişim AŞ., şebekeler arasındaki farkı ve bunların avantajlarını anlamanıza yardımcı olacaktır. – Hedef kitlenize katılmanızı sağlayan bir strateji oluşturmak için sizinle birlikte çalışırız. – Doğru içeriği geliştirmenize yardımcı oluruz ve Sosyal Medya Programınızı korumak için doğru araçları kullanmayı öğreniriz.

Medanis Bilişim AŞ modern araçları ve stratejileri bir araya getiren iyi eski moda yaratıcılığı kullanarak Sosyal Medya dünyasını elde etmenize yardımcı olacaktır. Birden fazla sosyal kanalı uzun yıllar kullandık ve yol boyunca, neyin işe yaradığından çok şey öğrendik … ve neyin yaramayacağını öğrendik. İşiniz için Sosyal Medya’nın zorluklarını aşmaya çalışırken zaman, enerji ve emek tasarrufu yapabiliriz.

Günümüzde internetin yaygınlaşması ve insanların haberleri anında öğrenme isteği sonucunda haber sitelerin önemi büyük ölçüde artmış bulunmakta. Bu rekabetin arasında başaralı olmak için Profesyonel Haber Sitesi yaptırmanız zorunluluk haline geldi diyebiliriz.

Profesyonel Haber Sitesi sayesinde kaliteli ve işlevsel bir web siteniz olacak. Kaliteli bir web sitesi ziyaretçilerinize güven verecek ve kurumsal bir firma olduğunuzu düşünecekler. Profesyonel Haber Sitesi kullanarak web sitenizin estetik bir tasarımla yapılmasını sağlarsınız. Web sitenizin estetik olmasının yanı sıra işlevsel yani kullanılabilir olması da gerekir.

Bir web sitesinin iyi tasarlandığını aranılan bilginin en kısa zamanda bulunmasından anlarız. Ziyaretçi web sitenize girdiğinde hangi haber gruplarını takip ediyorsa kısa zamanda o haberlere ulaşmalı. Sayfalar arasında rahatlıkla dolaşabilmeli ve istediği zaman rahatlıkla eski haberlere ulaşabilmeli.

Profesyonel Haber Sitesi kullanarak  web sitenizin Google arama motoru optimizasyonu olmasını sağlarsınız. Web siteniz arama motorları tarafından taranır ve sıralamaya girersiniz. Yapacağınız SEO çalışmaları ile hedef anahtar kelimeler sayesinde ilk sıralara çıkabilirsiniz.

Web siteniz tasarlanmadan rakiplerinizden nasıl farklı olabileceğinizi düşünmenizi öneririz. Ziyaretçilerin e-posta bilgilerini size bırakmasını sağlamak büyük bir başarıdır. Ziyaretçiler web sitenize girdiğinde e-posta bilgilerini bırakabilir ve siz de onlara yeni haber eklendiğinde e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca sitenize girerek üye olan kişilerin ilgi alanlarını seçmelerini isteyebilir ilgi alanlarına göre haberlerin onlara ulaşmasını sağlayabilir, haber sitesine girdiklerinde ana sayfada sadece ilgilendikleri haberleri görmelerini düzenleyebilirsiniz. İnsanlar artık ilgilenmedikleri şeylerin karşılarına çıkmasını istemiyorlar. Vakit kaybetmek istemiyorlar. Ayrıca reklamların her yerden çıkması da ziyaretçileri rahatsız eden bir konu. İnsanları rahatsız etmeden reklam seçeneklerini ayarlamalısınız.

Profesyonel Haber Sitesi için Google AdWords ve SEO çalışmaları yaparak web siteniz yayına alındığında sitenizin kısa sürede tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Haber Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Haber Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir