Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Pazaryeri E-ticaret İçin 8 Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Pazaryeri E-ticaret İçin 8 Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Görüntü düzenleme konusunda birçok kişi Photoshop’a başvuruyor. Bu karmaşık uygulamanın işleyişini öğrenmeye zamanınız olmayabilir ya da pahalı yazılımlara yatırım yapmak için gerekli bütçeye sahip olmayabilirsiniz.  Photoshop’a alternatif olarak 8 ücretsiz yazılıma bakıyoruz. Pazaryeri E-ticaret İçin 8 Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Neden e-ticarette ürün fotoğrafları önemlidir?

İyi bir e-ticaret ürün fotoğrafçılığı çekici bir çevrimiçi mağaza sunmak ve ürünlerinizin algılanan değerini artırmak için son derece önemlidir. İyi düşünülmüş ürün görüntüleri, güvenilirliğinizi artırmanıza ve alışveriş yapan kişilerin size bilinçli bir çevrimiçi satın alma yetkisi vermesine yardımcı olur.

Pazaryeri E-ticaret İçin 8 Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Photoshop Nedir?

Adobe Photoshop, hem Windows hem de Mac için kullanılabilen güçlü bir resim düzenleme uygulamasıdır. Aslında, Photoshop ile yapabileceğiniz pek çok özellik ve iş vardır, çünkü bunlar genellikle yeni başlayanlar için öğrenilmesi çok karmaşıktır. Aboneliğin çok pahalı olması ile birleşince, Photoshop genellikle profesyonellere ve tasarımcılara uygundur. İhtiyacınız olan tek şey çevrimiçi mağaza imajlarınızı rötuşlamak için basit ve ucuz bir yol yapmak için küçük işletme sahibinin ne olması gerekir?

Photoshop’a kolay ve ücretsiz alternatifler

Sizi aramayı başardık ve ürün görüntüsünü rastgele bir rötuş yapmak için kolay ve ücretsiz bir resim düzenleme yazılımı listesini bir araya getirdik.

Pixlr

Pixlr sağlam bir çevrimiçi fotoğraf düzenleme web ve mobil uygulamasıdır ve en çok kullanılanlardan biridir.

Paint.net

Paint.net , Windows ile gelen Microsoft Paint düzenleyicisine Windows tabanlı bir alternatiftir.  paint.net, görüntü düzenleme için kapsamlı bir araç setine sahiptir ve Paint’e benzer bir kullanıcı arayüzü ile yolunuzu bulmanız kolaydır.

Sumo Boya

Sumo Paint , tarayıcı tabanlı çevrimiçi görüntü düzenleyici ve çizim uygulamasıdır. Adobe Flash’ın çalışması için gerekli olduğunu unutmayın.

Fotoğraf Pos Pro

Photo Pos Pro , etkileyici özelliklere sahip bir fotoğraf editörüdür. Karşılaştığımız bir olumsuz nokta, kullanıcı arayüzünün kafa karıştırıcı görünebileceğidir; bu da aracı öğrenmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğu anlamına gelebilir.

PhotoScape

PhotoScape  , fotoğraflarınızı düzeltmenize ve geliştirmenize olanak tanıyan eğlenceli ve kolay bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır.

Fotor

“Kullanımı basit ve sezgisel” olarak tanımlanan Fotor , kolaj makinesini, güzellik rötuşını ve görüntülerinizin mümkün olan en iyi ışığı ve tonları elde etmesini sağlamak için benzersiz bir Yüksek Dinamik Aralık özelliği içeren bazı kullanışlı özelliklere sahip bir çevrimiçi tasarımcı ve düzenleme aracıdır.

GIMP

GIMP , GNU Görüntü Manipülasyon Programını ve en sofistike ücretsiz resim düzenleme aracıdır. Bu, biraz öğrenmeyi gerektirebilecek başka bir programdır.

Adobe Photoshop Express

Bu makalenin tamamı Photoshop’un alternatifleri ile ilgili olduğunu biliyoruz, ancak Adobe’nin telefonunuz için Photoshop Express adı verilen ücretsiz bir sürüme sahip olduğunun belirtilmesi gerekiyor Bu, sosyal medya mesajları gibi hareket halindeyken çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek için kullanışlıdır.

Kendi fotoğraflarınızı düzenleme zamanı olmadığında ucuz hizmetler

Ayrıca, kaydolabileceğiniz ve sizin için resimlerini rötuşlamak için serbest çalışan bir kişi bulabileceğiniz bir grup web sitesi de bulunmaktadır. Fotoğraf başına küçük bir ücret ödersiniz, ancak fotoğraflarınızı kendiniz düzenlemenin vaktiniz yoksa bu yola gidebilir.

Nihai olarak amacınız, pazaryeri e-ticarette satmaya çalıştığınız çevrimiçi ürünlerinizi, ürününüzü göremeyen veya onlara dokunmayan müşterilere tanıtmak ve satmak için mümkün olan en iyi şekilde sunmaktır. Bunu başarmak için ürün fotoğrafçılığı sürecinde hangi araçları veya hizmetleri kullanıyorsunuz? Yorumlarla bize bildirin!

About Author

Medanis Destek