Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

Herhangi bir sanat dalında olduğu gibi, emlak web tasarımı eğilimleri de sürekli değişiyor. Bazı özellikler zamanla çekiciliğini kaybederken diğer tasarım eğilimleri ve özellikler, bütün web sitelerinde bulunması gereken temel özellikler haline geliyor. İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri ile web sitenizi dikkat çekici ve müşteri dönüştüren bir yer haline getirebilirsiniz.

Bir emlak uzmanı olarak büyük olasılıkla gayrimenkul web sitesi tasarım trendlerine ayak uyduracak vaktiniz yok ancak yalnızca güzel değil, aynı zamanda karlı da olan harika bir web sitesine sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Sonuçta, bu yol açar ve marka imajınızı oluşturur.

Bununla birlikte, en iyi emlak tasarım trendlerinden bazılarını seçtik, böylece onları hareket halinde görebilirsiniz. Aşağıda bahsedilen sitelere göz atmak için biraz zaman ayırın ve web sitenize bu tasarım eğilimlerinin eklenmesinin bir sonraki aşamaya geçmesine nasıl yardımcı olabileceğini düşünün.

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

# 1: Tam Duyarlı Web Sitesi Tasarımı

Sholeh Partow
Günümüzün tüketicileri, emlak web sitenizi henüz icat edilmemiş olanları da dahil olmak üzere tüm mobil cihazlarıyla uyumlu olmasını istiyor. Duyarlı web sitesi tasarımı, web sitenizi daha işlevsel hale getirmekle kalmaz aynı zamanda kullanıcı deneyimini geliştirir; izleyicilerinizin sitenizle tüm cihazlarından etkileşim kurmalarını kolaylaştırır.

Tüketici önünde gezinilebilirlik ve kullanım kolaylığı ile baş etmenin her zaman web sitenizi birbirinden ayırması gerekir. Bu muhtemelen bir tuhaflık ve burada kalacak bir şey değildir.

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

# 2: Tam Ekran Video Arka Planları

Frank Polsinello

Tam ekran video arka planları düzgün bir şekilde yapılırsa, kitlenizi büyüleyecektir onları geleneksel, statik bir web sitesinden çok daha uzun süre sitenizde tutmanın en iyi yollarından biridir. Profesyonel web tasarımcıları, en hızlı video yükleme teknolojisini en gelişmiş grafiklerle birleştirerek şaşırtıcı derecede etkili gayrimenkul web siteleri oluştururlar.

Bu gayrimenkul web sitesi eğilimi, kullanıcıyı en baştan büyülemek için girişte canlı video kullanır. Ziyaretçilerinize bulacaklarını gösteren kısa bir hoş geldiniz videosu, onları nereye gitmek istediklerine yönlendiren gizli eylem düğmelerinden yapılmış metin parçalarına dönüştürür.

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

# 3: Yüksek Kalitede Özel Fotoğraf Arka Planları

Madorin Grubu

Yüksek kaliteli özel fotoğraf ile tüm dikkatleri çekebilirsiniz. Bu web siteleri müthiş kapsamlı incelemelere tabi tutulmuş ve büyük, keskin fotoğraflar arka planı ekleyerek onları büyülemeye yardımcı oluyor.

Bu tekniğe hakim olmanın anahtarı, görüntüleri cihaza göre otomatik olarak yeniden boyutlandırmaktır. Birisi sitenize telefonlarındaki bir e-posta bağlantısından gelirse, masaüstlerinden alacakları kadarıyla mobil cihazlarından alabilmelidirler.
Web sitenizin görüntülerini güncellerken aşağıdakileri inceleyin:

 • Renk Kalitesi
 • Resmin Boyutu
 • Resim Yerleştirme
 • Profesyonel Fotoğrafları Kullanma
 • Resim Yükleme Süresini Hızlandırma
 • İleri Yazılım ve Son Teknikleri Kullanmak

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

# 4: Düz tasarım

Hunter Sill

Düz tasarım, modern web sitesi tasarımcıları arasında iyi bilinir. Bu tarz, ılımlı renk düzenleri ve aerodinamik özellikler kullanarak web sitelerine çok yönlülük ve modernizm katıyor. Bu tasarım tipografi ve kaydırma efektleri kombinasyonu ile karakterizedir.

Büyük Topografya: Düz tasarımlar, ziyaretçiler üzerinde büyük bir etki yaratmak için farklı metin stilleri kullanır. “Evim” veya “Arama [Şehri]” gibi kalın koyu metinlerdeki kelimeler, kullanıcıyı belirsiz ve stratejik bir şekilde yönlendirmek için kullanılır.

Paralaks kaydırma: Kaydırma efektleri aynı zamanda düz tasarımın bir parçasıdır. Kullanıcıların, sayfadan sayfaya tıklayarak değil, web sitesinin tamamında gezinmesini sağlamanız, günümüzün en sıcak emlak trendlerinden biridir. Bu özellik, yakın zamandaki popülaritesi için büyük bir neden olan gezinmeyi mobil kullanıcılar için daha kolay hale getiriyor.

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri

# 5: Basit Arama Çubukları

Boardwalk Emlak

Emlak sitelerini simgelemek için kullanılan uzun 10 tercih arama çubuğu ortadan kayboluyor.

Kullanıcıların doğrudan bir topluluk eylemi düğmesini tıklamalarına olanak tanıyarak, arama, kullanıcı tarafında az bir çaba harcamaya başlamış durumdadır. Bu, kullanıcıların web sitenizde kalış sürelerini artırmanın mükemmel bir yoludur.

# 6: Hareketli Düğmeler

Frank Prinzivalli

Düğmeler web sitenize fütüristik bir görünüm verir. Artı, göze batmayan oldukları için, zorba olmadan web siteniz üzerinden ziyaretçilerinizi yönlendirmenin keyifli bir yoludur. Animasyonlu hareketli düğmeleri çeşitli şekillerde tasarlanabilir.

Fareyle üzerine gelme düğmeleri, en popüler harketli düğmelerden biridir. Kullanıcı metin üzerinde gezininceye kadar görünmez olurlar. İmleci algılayarak metin, kullanıcıyı işlemin bir sonraki adımına götüren bir eylem düğmesi haline dönüşür.

# 7: Flyout, Kaydırma ve Gizli Menüler

Helene ve Nina Estates

Kullanıcılarınız sitenize girdikten birkaç saniye sonra, eylem düğmeleri ekranın kenarından merkeze doğru gelir. Bazen üzerinizde gezindiğinizde düşen üst araç çubuğu gibi gizli bir menüye sahip olabilirsiniz. Bazen şunu söyleyen eylem düğmeleri olabilir:

 • “Ara [Topluluk Adı] Şimdi”
 • “Temsilci ile İletişim Kurun”
 • “wp_betawpposts Oku”
 • “Bülten için Kaydolun”

# 8: İnteraktif Google Haritalar

Century 21 A-Bir Emlak

Google Haritalar’ı web sitenize entegre ederseniz, olanaklar sınırsız hale gelir. Profesyonel bir web tasarımcısı, haritalarınızın görünümünü ve etkileşimini özelleştirebilir. Kullanıcılar, belirli bir mahalleye veya şehrin bir bölümüne tıklayabilir veya yerel etkinliklere ve konumlara yönelik yol tariflerini bulmak için aşağıya inebilir, örneğin:

 • Lunapark
 • Arenas
 • Barlar
 • Bowling salonları
 • FedEx / UPS
 • Marketler
 • Alışveriş Merkezleri
 • Müzeler
 • Yakınlardaki Parklar
 • Gece kulüpleri
 • Postane
 • Genel Havuzlar
 • Dinlenme Merkezleri
 • Restoranlar
 • salonları
 • Alışveriş merkezleri
 • Stadyumlar
 • Araçlar

Mahalle bilgileri için en iyi kaynak olmak, başarılı emlakçılar için neyin parçasıdır. Şehrin dışından bölgeye girenler, evlerinizi, fiyatlandırmanızı, nasıl yapılır kılavuzlarını ve etkileşimli haritaları web sitenizde bulabilirse, rekabetinizin hemen önünden geçersiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İlgi Çekici Emlak Web Tasarım Örnekleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek