Logo

Otel Yazılımı


paylaş
Otel Yazılımı

Oteller ne yazık ki son teknolojiyi takip etme konusunda biraz geri durumdalar. Otelciler öncelikle işin insan tarafına odaklandığından bu mantıklı gelebilir örneğin sadece konuklarla ilgilenmek gibi. Sonuçta buna konukseverlik endüstrisi de deniyor. Büyük ihtimalle birçok rakibiniz henüz bulut yazılımı kullanmaya başlamadı. Siz onlardan önce davranarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Otel Yazılımı ile bulut ve web tabanlı yazılımları kullanan oteller birçok konuda tasarruf edebilirler. Medanis Bilişim AŞ ile iletişime girerek otelinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir web tabanı yazılıma sahip olabilirsiniz. 


Neyse ki, bugün bu yeni teknolojilerden biri olan Otel Yazılımı bulut bilgisinin hem devrim niteliğinde hem de güvenilir olduğunu söylemek güvenlidir. Bulut bilgi işlem gerçekten oldukça basit bir konsepttir. Bilgisayarınız, POS veya diğer işletim sistemi, verileri internet üzerinden veri merkezlerine başka yerlerde gönderir. Dijital ağır kaldırma, masanızdaki bilgisayardan çok daha güçlü bilgisayarların başka bir yerinde yapılır.

Otel Yazılımı bulut inanılmaz bir yenilik olsa da, bu, her otelcilik için işe yaradığı anlamına gelmez ve onu uygulamak işiniz boyunca etkilere sahiptir. Bulutun derin ucuna girmeden önce, bulut teknolojisinin oteller için ne anlama geldiğini daha yakından inceleyelim: artıları, eksilerini, geçici çözümleri ve fırsatları.

Bulut Artıları

Bu devrimci bir teknoloji için, kesinlikle birçok avantajı var. Otellerin Otel Yazılımı bulut tabanlı teknolojiyi düşünmesi gereken nedenler bunlar:

  • Herhangi bir cihazda, her yerde kullanılabilir

Bulut bilgi işleminin en hızlı pozitifliği oteliniz için bir bulut tabanlı Otel Yazılımı uygularsanız, istediğiniz herhangi bir bilgisayardan erişilebilir - yazılımınız ve verileriniz artık bir arka ofis bilgisayarı ile sınırlı değildir. Aslında birçok bulut tabanlı çözüm, uygulamanın mobil ve tablet sürümlerini sunar ve internet erişiminizin olduğu herhangi bir yere erişime izin verir.

  • İşleme gücü

Otel Yazılımı bulut bilgi işleminin en acil taraflarından biri, gerçek bilgi işlemenin veya işlemenin çok daha hızlı olmasıdır. Bulut yazılım, daha önce tek bir bilgisayarda mümkün olmayan şeyleri yapmak için birçok güçlü bilgisayardan yararlanır.

  • Diğer sistemlerle daha kolay bağlanma

Bu, Otel Yazılımı bulut bilgi işleminin otellere yönelik olumlu yönlerinin en önemlisi olabilir. Yerel olarak barındırılan yazılımları kullandığınızda, entegrasyonlar neredeyse her zaman karmaşık el ile işe ihtiyaç duyarlar. Komut dizileri sunuculara kurulmalı, arka uçlar iletişim kurmaya zorlanmalıdır. Afet olmasa da, genellikle oldukça zor bir iştir. Ancak, bulutta oturan bir şey olduğunda, farklı yazılımların iletişim kurmasını ve gerektiğinde tarih değiştirmesini sağlayacak genellikle bir API bulunur.

Donanımda uyumluluk sorunu yok

Bu bizi bir sonraki profesyonele götürür. Yazılımınız bulutta bulunuyorsa, bilgisayarınızla uyumlu olmasından endişelenmeniz gerekmez. Otel Yazılımı bulut tabanlı web uygulamalarına yönelik tüm güncellemeler, geliştirici tarafından doğrudan yazılım içinde yapılabilir; yani, personelinizin farklı dizüstü bilgisayarlar veya mobil cihazlarla bile daha çok bulut tabanlı yazılımı kullanabileceği anlamına gelir.

Sonuç

Peki oteller için ne anlama geliyor? Otel Yazılımı, otelciler için bir geçici çözüm değildir. Çoğu otelci için bulut tabanlı teknoloji büyük bir kazançtır. Aynı zamanda daha esnek ve uyarlanabilir çok daha güçlü bir yazılım sunar. Herhangi bir üründe olduğu gibi, nasıl çalıştığını anlamaya çalışır ve bir şeyin gerektiği gibi çalışmadığı ender şanslar için yedekleme yapar. Bulut teknolojisi Otel Yazılımı çok fazla artı sunuyor.

Otel Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Otel Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Otel Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: otel yazılımı otel yazılım otel yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar