Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Otel Yazılım Programı

Otel Yazılım Programı

Otel Yazılım Programı ile bulut tabanlı araçlar, yalnızca sunucuları ve yazılımları doğrudan yükleyip yönetme ihtiyacını ortadan kaldırmakla kalmayıp aynı zamanda birçok eski sistemde bulunmayan yeni özellikleri tanıtarak iş sistemlerinin hemen hemen her alanında yükseltilmesini sağlar. Bağımsız otel işletmecileri için maliyet sorunu, birçok konudan çok daha önemli. Bu nedenle, bağımsız otel işletmecileri, bir yıldan daha fazla bir süre para kazanmak ve gelirlerini artırmak için elinden gelen her şeyi yapmak eğilimindedir.

Otel Yazılım Programı, otelciler için kendi artıları ve eksileri vardır. Ancak, aracın gerçekten neye ait olduğuna bakılmaksızın bulut tabanlı araçların her zaman bu 4 ana avantajı vardır:

1- Dahili Entegrasyon:

Eski sistemler arka uç sistemleri, web ön uçları ve sunucuya bağlanan diğer tüm istemciler arasında entegrasyona ihtiyaç duyar. Aynı şekilde, herhangi bir üçüncü taraf ya da ortak da gelecekte herhangi bir noktada edinilebilecek herhangi bir otelle birlikte aynı sisteme bağlanmak için bir süreç izlemelidir. Bulut tabanlı Otel Yazılım Programı sistemler ise, yalnızca tarayıcılara sahip bilgisayarlar veya aygıtlar ve İnternet bağlantısı gerektirir. İç çalışanların, misafirlerin veya ortakların hepsinin aynı platforma erişimi var, sistemin kullanıcıları ve her biri için arabirim farklı olabileceği gibi çekirdek entegrasyon süreci de aynı ve genellikle çok basittir.

 2- Destek Daha Basit:

Bulut tabanlı Otel Yazılım Programı modellerde bakımı gereken hiçbir sunucu ve yönetilecek herhangi bir yazılım yok. Tüm destekleyici altyapı, sunucu edinimi, desteği ve bakımı da dahil olmak üzere sağlayıcı tarafından yönetilir ve desteklenir. Yazılım ve sunucu  ve yönetimi, kod güncellemeleri ve yüklemeler ve sürüm kontrolü yazılımı sağlayanlar tarafından yapılır. Tüm otellerin yapması gereken, bağlı tüm makineler için internet erişimi kurmaktır.

3- Kolay Erişim:

Birçok bağımsız otel, bulut tabanlı emlak yönetim sistemlerini kullanarak çevrelerindeki tüm bilgisayarları aşamalı hale getirmeye başladı. Bulut tabanlı Otel Yazılım Programı bir sistem kullanmak, hiçbir müşterinin bir masaüstüne kurulması gerekmemesi anlamına gelir ve bir bilgisayardan olduğu gibi bir tabletten de erişilebilir.

4- Daha İyi Analitik:

Bulut tabanlı Otel Yazılım Programı araçların en büyük avantajlarından biri, yalnızca otel işlemlerinde ve misafirlerde toplanan bilgilerin depolanmasının yanı sıra, bu bilgilerin tahmini ve gelir optimizasyonuna yardımcı olacak daha iyi analiz sağlamak için diğer kaynaklarla bütünleştirilmesidir. Örneğin, iyi bir bulut tabanlı sistem, yakınlardaki popüler bir etkinlikle ilgili geçmiş verilere bakmakla kalmayıp aynı zamanda, bu yılki etkinlikle ilgili hava durumu bilgileriyle çapraz atıfta bulunarak, otel operatörlerine, kaçmaları gerekip gerekmediğini bildirmesine izin verecektir. Bu hafta sonu için bir tanıtım olabilir. Bu tür analitik ve öneriler, bulut tabanlı sistemlerin en önemli özelliklerinden biridir ve doğrudan alt satırları etkiler.

Otelciler olarak, para ve zamandan tasarruf etme yollarını hep ararsınız. Özellikle yarışmalar söz konusu olduğunda haftada birkaç saat tasarruf etmek otel hizmetleri kalitenizi veya işinizin diğer önemli yönlerini geliştirmenize yardımcı olabilir.

Otel Yazılım Programı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Otel Yazılım Programı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Otel Yazılım Programı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı