Logo

Otel Otomasyon Yazılımları


paylaş
Otel Otomasyon Yazılımları

Eskiden büyük oteller geleneksel olarak otellerindeki sunucular, donanımlar ve yerinde yazılım uzmanlığı gerektiren tesis içi emlak yönetim sistemlerini kullanıyorlardı. Bu sistemler zamanları için güçlü ve etkileyiciyken, aynı zamanda pahalı, karmaşık yazılım parçalarıydı ve çok daha küçük bütçeleri olan küçük ve bağımsız oteller için erişilmezdi. Günümüzde web tabanlı Otel Otomasyon Yazılımları ile artık bunların hiçbirine ihtiyaç kalmadı.

Otel Otomasyon Yazılımları, küçük ve orta büyüklükteki bağımsız otellere giriş engelini azalttı ve onlara geçmişte yalnızca derin cepleri olan büyük otel markaları için mevcut olan 'yeni' teknolojiden yararlanmak için fırsat vermeye başladı. Küçük, bağımsız otel veya küçük bir butik için bulut Otel Otomasyon Yazılımları birçok avantaj ve fırsat sunuyor - burada üç avantaj var:

  1. Maliyet: Herhangi bir otel için büyük önem taşıyan, ancak özellikle de bağımsız kişiler için en önemli konu maliyettir. Bağımsızlar doğal olarak daha küçük bütçelere sahiptir ve yatırım, iyileştirme ve kurum içi teknolojiyi yönetmek ile ilgili yüksek başlangıç ​​maliyetleri, herhangi bir küçük otel işletmecisine caydırıcı olabilir.

Otel Otomasyon Yazılımları en büyük avantajı, otelin teknoloji bütçeleri üzerindeki etkisidir. Giriş maliyetinin düşüklüğü ile bulut tabanlı yazılım, bağımsız, güçlü, modern ve çevik araçlara uygun fiyata erişim olanağına sahip otel işletmecileri sunmaktadır. Bilişim çözümleri, bakım, altyapı ve insan gücü maliyetlerini düşüren bulut çözümleri, sahiplerin yatırımlarında daha hızlı getiri elde etmesi anlamına gelmez; aynı zamanda kurulum, eğitim ve yeniden eğitim masrafları da azalır.

  1. Gerçek Zamanlı Dağıtım ve Genişletilmiş Erişim: Otel Otomasyon Yazılımları bir diğer avantajı ve eski masaüstü yazılımlara göre bir avantajı, online oda envanterini gerçek zamanlı olarak bağlama ve dağıtma yeteneğidir.

Bir bulut ile otel çalışanları, otelcilerin doğru oranları ve paketleri doğru zamanda kolayca yaratmalarını, kontrol etmelerini ve satmalarını sağlayan, tek bir nokta gösterge tablosundan hız kontrolü ve esneklik, gelişmiş oran yönetimi, verim yönetimi, oran ve kalma kısıtlamaları vb. Seçeneklerine erişebilirler.Otel Otomasyon Yazılımları tüm kanallardaki tüm hız bilgisini gerçek zamanlı olarak otomatik olarak güncelleyeceğinden, kanallar arasında elle kontrol ve değişiklik oranlarına ihtiyaç duyulmaz.

  1. Misafir Servislerini Geliştirin: Günümüzde pek çok konuk, yaşamlarının birçok yönünü kendi mobil cihazlarından yönetiyor ve bu nedenle, otel konaklamaları söz konusu olduğunda, bu gibi self servis yeteneklerini bekliyor. Bulut tabanlıOtel Otomasyon Yazılımları çözümleri, otelcilerin tercih ettikleri iletişim yöntemi aracılığıyla konuklarıyla bağlantı kurmalarına ve check-in, yükseltme teklifleri, ödeme gibi self servis seçeneklerini sunmasına izin verir.

Kapak tarafında, bulut tabanlıOtel Otomasyon Yazılımları çözümleri, konukların konuk bilgilerini toplamak ve analiz etmesini sağlamaktadır; bu da sadece yöneticilerin konuk profillerini, geçmişi ve rezervasyonları görüntüleyebilmelerini değil, talepleri doğru bir şekilde tahmin edebilmelerini ve misafir hizmetlerini buna göre ölçeklendirmelerini sağlamakla kalmayıp, sadakat üreten teklifler oluşturmak için önemli bilgileri toparlar.

Daha yeni mobil teknolojilerin kullanılması daha iyi bir müşteri deneyimi ve artan konuk memnuniyeti ile sonuçlanır. Bu artan memnuniyet, olumlu eleştirilere denktir ve olumlu eleştiriler, iş dünyası ve sadık müşterileri tekrar etmekle eşdeğerdir.

Otel Otomasyon Yazılımları bağımsız otelcilere sadece bir avuç avantaj sunmaz, onlara rekabet avantajı sağlar; büyük markalar ve zincirlerle oyun alanlarını düzenler ve otelcilerin küresel çevrimiçi pazarda takılmalarını sağlar. Ayrıca, bağımsız otel sahiplerinin en yeni teknoloji ile güncel kalmak, misafir ihtiyaçlarını karşılamak için daha verimli otel işlemleri yapılması, konuk cüzdan payı ve müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanmaktadır.

Otel Otomasyon Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Otel Otomasyon Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Otel Otomasyon Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: otel otomasyon yazılımları otel otomasyon yazılımı otel otomasyon yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar