Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Muş Web Tasarım

Muş Web Tasarım

Bugün bir web sitesi, bir işletmenin sahip olabileceği en önemli pazarlama aracı olabilir. Bir URL’nin bir telefon numarasından daha kolay hatırlanması ve doğru içerik, kolay navigasyon ve hızlıca erişilebilen iletişim ayrıntılarıyla profesyonelce tasarlanmış birMuş Web Tasarım web sitesi, müşteri güvenini ve şirketinizle olan etkileşimi büyük ölçüde artırır. Web siteniz, veritabanınız, mobil, pazarlama ve iş dünyanızın diğer unsurları sizi izleyicilerinize ve hedeflerinize bağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Muş Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Duyarlı Muş Web Tasarım

Hiç şüphe yok ki mobil uyumlu web sitesi tasarımı yeni standart ve şu an uyum sağlayan şirketlere rekabet avantajı sağlayacak. Kısacası, duyarlı web sitesi Muş Web Tasarım, ekran formatları ve orada bulunan cihaz türleri için çok çeşitli cevap verebilecek web siteleri tasarlamaktadır. Bu, mobil cihazlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve geniş geniş ekranlarda iyi görünen ve işlev gören web sitelerinin tasarlanmasını içerir.

Muş Web Tasarım İçin İçerik Yönetimi

Bir web sitesi içerik yönetim sistemi (CMS), web sitesi sahibi olarak, Web sayfalarında içerik oluşturma, yönetme, depolama ve dağıtma olanağı sağlar. Web içeriği, içeriği görüntüleyen veya kullanıcıyla etkileşim kuran metin ve gömülü grafik, fotoğraf, video, ses ve kodu (örneğin, uygulamalar için) içerir. İki lider içerik yönetim sistemi WordPress ve Drupal’tır. Alışveriş sepetlerinin web sitenizdeki ürün içeriğini yönetmek için kendi CMS’leri de bulunmaktadır.

Veritabanı Tasarımı Muş Web Tasarım

Uzman geliştiricilerimizin veritabanınızı tasarlamasına ve geliştirmesine izin verin. Mantıksal veri modelini analiz etme, veri tanımları oluşturma ve fiziksel veritabanınızı oluşturma süreci boyunca ilerleyeceğiz. Ayrıca, veritabanlarını dönüştürüyoruz, veri tabanlarını birden fazla kaynaktan birleştirmek için çeviri tabloları hazırlıyoruz ve bozulmuş veritabanlarını onarıyoruz. Verilerinizi daha güvenli hale getirebilir, veri içe aktarma işlemleri oluşturabilir, verileri diğer sistemlere aktarabilir veya verilerinizi daha kolay daha uygun maliyetli bulma için bulutta saklayabilir veya daha eski verilerinizin bir arşiv sistemi oluşturabiliriz.

Muş Web Tasarım Sistem Entegrasyonu

Muş Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ., çeşitli yazılım tekniklerini kullanan sistemleri bir araya getiren web sitesi entegrasyonu ve entegre yazılım çözümleri sunmaktadır.

Bazı örnekler, aşağıdaki veri besleme iletimini veya iki yönlü iletişimi içerir:

 • Üçüncü taraf yazılım veya hizmet şirketi Web sitesi
 • Ana çerçeve, miras veya sunucu ağı için bir web sitesi.
 • Akıllı telefona veya akıllı cihaza veya akıllı cihaza web sitesi
 • Robotik cihaz veya makineye web sitesi

Size 3. parti yazılımları entegre veya alışveriş sepeti ve e-Ticaret arka uç sistemlerle çalışacak özel çözümler oluşturmak için yardımcı olalım. Sevkıyat süreçlerini düzene koyabilir, etiketleri basabilir, teslimat sevkıyatını otomatikleştirebilir ve siparişleri ve envanteri çok kolay ve tek bir yerde yönetebilirsiniz.

Özel yerleşik sistem entegrasyon modüllerine örnekler:

 • Sipariş Yönetimi yazılımı arabirimi
 • Müşteri geribildirim formu oluşturun
 • Vergi oranlarını hesaplamak için Özel Vergi sistemi
 • Nakliye ücreti hesaplamak için Özel Nakliye sistemi
 • Ürün envanterini izlemek ve güncellemek için özel Stok İzleme arabirimi.
 • Mevcut üçüncü parti uygulamalarla entegrasyon
 • Siparişleri yerine getirmek için siparişleri entegre edin

Ayrıca ilginizi çekebilir ekibimize aşağıdaki uygulamalar için özel uygulamalar geliştirdik:

 • Siparişlerini, daha sonra sipariş verilerini üçüncü parti uygulamalara aktarmak için kolayca dönüştürülebilen XML formatında indirme.
 • Siparişlerini QuickBooks programına indirecek ve içe aktaracak olan bir QuickBooks Sipariş Aktarımı modülünün entegrasyonu.
 • Ürünlerin ve sayfa verilerini XML formatında otomatik olarak yüklemek ve indirmek ve ShopSite içeriğini yeniden oluşturmak için kullanılan programlar.

Bir iş yerinin müşteri sayısını arttırmasının yolunun kaliteli iş yapmasından ve reklam vermesinden geçtiğini biliyoruz. Elimizde milyonlarca kişiye ulaşabilecek internet gibi bir güç varken bundan iş yerimiz için neden faydalanmayalım? Muş Web Tasarım çalışması bir lüks değil iş yerimiz için yapmamız gereken bir yatırım.

İş yeri açtığımızda ofise gerek yok boşuna masraf yapmayayım ya da ofisime koltuk, dolap almayayım demiyoruz. Daha doğrusu diyemiyoruz çünkü ofisi olmayan bir iş yerine kimse güven duymayacaktır. Ayrıca ofisinize gelen müşterilerinizin etkilenmesi için ofisimize en iyi masaları, eşyaları almamız gerektiğini biliriz. Muş Web Tasarım çalışmasında web sitesi için de aynı mantık geçerlidir. Web sitemizin olmaması sanal dünyada bir ofisimiz olmadığı anlamına gelir ve günümüzde internet kullanıcıların çoğu web sitesi olmayan bir firmaya güven duymazlar. Muş Web Tasarım çalışmanızda ayrıca web sitenizin eşyalarınız gibi kaliteli olması da gerekir.

Muş web sitesi kalitesiz ya da ucuz görünen bir firmaya kimse güven duymayacak web siteniz size para kazandırmak şöyle dursun firmanızın prestij kaybetmesine sebep olacaktır. Web sitenizin kaliteli ve kurumsal bir görünüme sahip olması kullanıcılara güven verecektir.

Muş Web Tasarım çalışmanızın olmaması her dakika bir müşteri kaybetmenize neden olur. Ülkemizde her 10 evden 8’inde internet bulunuyor. Bunun dışında şöyle bir çevrenize baktığınızda bile akıllı telefonlardan internete ne kadar çok girildiğini görebilirsiniz. Avrupa’da mobil internet kullanımında birinci sıradayız. Kullanıcıların çoğu bir ürün almadan önce Google arama motoruna girerek ürünün nerelerde ve ne kadara satıldığını araştırmakta. Bu ülkenin her yerinde böyle. Bir çiçek alacaksa çevresindeki çiçekçileri inceliyor, tesisatçı lazımsa telefon numarasını yine internetten web sitesinden buluyorlar. Kullanıcıların bu ihtiyacına karşılık sizin de sanal ortamda bulunmanız gerekir. Muş Web Tasarım yoksa birkaç mahalle uzaklıktaki rakibiniz web sitesi sayesinde tüm müşterileri firmasına çekebilir.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı