Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bitlis Web Tasarım

Bitlis Web Tasarım

Küçük ya da orta ölçekli bir firmanız olması web sitenize ihtiyacınız olmadığı fikrine kapılmanıza yol açabilir. Aslında bunun tam tersi geçerli küçük ya da orta ölçekli firmalar için Bitlis Web Tasarım çalışması gerekli bir ihtiyaçtır.

Büyük firmalar gazete ve Tv reklamları ile kendilerini her zaman kullanıcılarına hatırlatabilir ve bir marka haline geldikleri için reklam çalışmaları sayesinde ayakta kalırlar. Ancak küçük ve orta ölçekteki firmaların reklam bütçeleri kısıtlıdır. El ilanı dağıtmak, insanlara SMS atmak ve belki de reklam e-postaları göndermek dışında reklam çalışmaları yapamazlar. Radyo ve Tv reklamları her ne kadar hala kullanılsa da artık miladını doldurmak üzere. Özellikle genç nüfusun çoğu artık dizileri ve filmleri internetten izliyor, radyoyu internetten dinliyor. Yerel radyoların dinlenme oranları yok denecek kadar azaldı. Bitlis Web Tasarım çalışmanızla reklam maliyetlerinizi düşürebilir ve siz de bir marka olursunuz.

Markalaşmak sizin sadece logonuzu gören veya firmanızı duyan insanların sizi hemen tanımasını sağlar. Bir elektrikçi nasıl markalaşabilir? Yıldız Elektrik diye bir yer olsun. Bitlis Web Tasarım çalışması yokken sadece çevre mahallelere iş yapan ve insanların birbirine önermesiyle iş yapan küçük bir işletme. Bu işletme bir kerelik iş yerine yapacağı yatırımla kendisine bir logo tasarlatıp buna uygun da ekonomik ama kaliteli bir web sitesi yaptırarak tüm Bitlis’e iş yapan bir elektrikçi olacaktır.Bitlis Web Tasarım sayesinde hatta sadece evlere değil inşaat firmaları da kendisine web sitesi sayesinde ulaşacak ve büyük inşaatların elektrik işlerini bile alacaktır. Web sitesine yaptığı işleri, iş yerinin fotoğraflarını ve iletişim bilgilerini koyması yeterli olacaktır.

Bitlis Web Tasarım çalışmasının başarılı olmasının tek şartı var o da insanlara güven verecek kalitede tasarlanması gerektiği. Web siteniz için Medanis Bilişim AŞ olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik ama kaliteli bir web sitesi istiyorsanız web tasarım paketlerimizi inceleyerek bizi arayabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Bitlis Web Tasarım için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

BİTLİS WEB TASARIM

Bir sonraki web sitesi projeniz için özel photoshop tasarımları oluşturabilir veya WordPress gibi popüler CMS sistemleriyle entegre olabiliriz.

BİTLİS WEB TASARIM BASKI TASARIMI

Broşürler, Posterlerler, Broşürler, Satış Sayfaları ve daha fazlası. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden özel çözümler!

BİTLİS WEB TASARIM MARKA

Baştan sona markalaşma. Logodan pazarlamayı web sitelerine ve sosyal medyaya yazdırmak için. Markamızı baştan başa geçelim.

 

BİTLİS WEB TASARIM LOGO TASARIMI

İşletmenizi bugün markanıza yardımcı olmak için bir tür logo tipli veya sembolik logo oluşturmanıza yardımcı olalım.

 

BİTLİS WEB TASARIM E-BÜLTEN

Şirketinizin markasını ve stilini uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış e-bülten kampanyaları oluşturun. En son ürün, hizmet veya tanıtımınızı yapın!

 

BİTLİS WEB TASARIM SUNUMLAR

Sunularınızda kullanmanız için bir şablon oluşturabiliriz veya tasarımınızı baştan sona tüm sahnenizi hazırlayabiliriz.

BİTLİS WEB TASARIM BÜYÜK ÖLÇEK

Fuarlar, kabin tasarımları, barikat resimleri ve garaj tabelaları ve özel olay grafikleri de dahil olmak üzere dış markalaşma.

 

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya, işletmeler için son derece önem kazanmaktadır. Facebook kapak resimlerinizi ve simgelerinizi kişiselleştirelim.

 

TİŞÖR TASARIMI

T-shirt’ler ve her türlü aksesuar da dahil olmak üzere giyim eşyası ürünleriniz için özel grafikler oluşturabiliriz!

 

PAKETLEME DİZAYNI

Bir ürünün var. Markanızın, renginin ve stilinizin tüm ürün ambalajınıza yayılmasına yardımcı olalım.

 

UYGULAMA TASARIMI

İhtiyaçlarınızı bize veriyorsunuz ve her ekranın tel kafes çıkarmasına yardımcı olmanın yanı sıra ürününüzün son görünüm ve izlenimini oluşturabiliriz.

 
 
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı