Logo

Mobil Uygulama Reklam Alma


paylaş
Mobil Uygulama Reklam Alma

AppStore veya Google Play'de sunulan uygulamaların çoğunun ücretsiz olduğu dikkati çeker. Bunun nedeni Mobil Uygulama Reklam Alma yönteminin kullanılıyor olması.

Mobil Uygulama Reklam Alma yönteminde mobil uygulamada gösterilen reklam sayısına göre veya reklamlara tıklanma sayısına göre belli bir ücret ödenir. Bu ücretlerin ödenmesi ve reklamların dağıtımı görevini belirli reklam servisleri üstlenir.

AdMob bu reklam görevini üstlenen şirketlerin en çok tanınanı ve dünyada en çok kullanılan reklam firmasıdır. Mobil Uygulama Reklam Alma konusunda en güvenilir firmalardan birisidir. Google AdMob'u satın alarak gücünü daha da arttırmıştır.

Mobil Uygulama Reklam Alma oranlarını merak ediyorsanız AdMob'un ücret paylaşımı şu şekildedir: %60 uygulama sahibine %40 AdMob'a aktarılır. Ülkemizde de en çok tercih edilen Mobil Uygulama Reklam Alma firmalarından biridir. Ödemeler PayPal ödeme sistemi ile gerçekleşir.

Mobil Uygulama Reklam Alma AdMob sadece iPhone değil Android ve Windows Phone platformlarını da destekler.

Mobil Uygulama Reklam Alma için AdMob sistemine üye olmanız gerekir. AdMob üyelik işlemleri için ana sayfanın üst köşesinde bulunan Register butonuna tıklayarak giriş yapmalısınız. Google hesabınız varsa Giriş yaparak direkt Google hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklam Alma için AdMob menülerini gezerek size uygun olanak seçenekleri seçmelisiniz.

Kampanyalar bölümünden Mobil Uygulama Reklam Alma işlemi yapabilir veya siz başka bir mobil uygulamaya reklam verebilirsiniz. Eğer kendi reklamınızı oluşturmak ve başka uygulamalarda görüntülemek istiyorsanız belirlediğiniz bütçe çerçevesinde reklam oluşturma işlemlerini bu menü altından gerçekleştirebilirsiniz.

HouseAd sizin istediğiniz bir reklamı oluşturmanızı sağlar ve ücretli reklam gelmediği sürece gösterilir. İki tane mobil uygulamanız varsa birinin reklamını buraya koyabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklam Alma çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklam Alma yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Mobil Uygulama Reklam Alma için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Mobil Uygulama Reklam Alma yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: mobil uygulama reklamları reklam alma mobil uygulama mobil uygulama reklam alma

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


  • Mehmet Akif Doğan 5 years ago yorumladı:

    Merhaba, Mobil uygulamamıza reklam almak istiyoruz,Bu konu hakkında nasıl yardımcı olabilirsiniz?