Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır

Günümüzde çevrimiçi bir işletme için uygulama geliştirme zorunlu hale geldi. Satışlarınızı teknolojiyi kullanarak artırmak istiyorsanız, uygulama geliştirme gerçekten herkes için önemli bir yere sahip. Mobil uygulama pazarı hızla büyüyen bir pazar payına sahip. Mobil uygulamanızı hazırlatıp sanal mağazada yayınladıktan sonra Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır sorusu akla geliyor.

Mobil uygulama ile para kazanmak isteyenlerin yaptıkları en büyük yanlış pazarlamaya önem vermemeli. Daha işin başındayken Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır diye sorgulamalı ve mobil uygulamanız yapılma aşamasındayken siz pazarlama işlemlerine başlamalısınız.

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır :

İlk etapta reklam vermeniz gerekir:

Mobil uygulamanız  yayına alındığı ilk günlerde reklamını vermeniz gerekebilir. Mobil uygulamalar hemen önerilen mobil uygulamalar arasında gösterilmez. Belirli bir indirilme sayısına ulaştıktan sonra mobil uygulamanız önerilenler bölümünde gösterilir. Belli bir indirme sayısına ulaşmak için de reklam vermeniz gerekir. Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır sorusunun en önemli cevaplarından birisi bu. Genelde mobil uygulama yayınlanıyor ama girişimciler masraftan kaçınarak reklam vermek istemiyorlar. Bir yatırım yaptıysanız reklamlar her zaman gereklidir.

Bir web sitesi ve kurumsal sosyal medya hesaplarınız olsun:

Mobil uygulamanıza veya uygulamalarınıza ait bir web siteniz olursa insanlar herhangi bir sorun yaşadıklarında web sitenize bakmak isteyeceklerdir. Web siteniz sayesinde kısa sürede size ulaşabilir ve mobil uygulamanızı kullanmaya devam edebilirler.

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır sorusunun kilit cevaplarından biri de kurumsal sosyal medya hesabı oluşturulmasıdır. Mobil uygulamanız daha tasarım aşamasındayken sosyal medya hesaplarınızı açarak çeşitli hediye veya yarışmalarla takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Mobil uygulamanızla ilgili paylaşımlar yaparak merak uyandırabilirsiniz.

Teknoloji odaklı web site veya wp_betawppostslardan tanıtım için destek isteyebilirsiniz:

Mobil uygulamanızın tanıtımı için wp_betawpposts ve web sitelerinden destek alabilirsiniz. Mobil uygulamanızı olumlu ve olumsuz taraflarını inceleyerek takipçilerine mobil uygulamanızı önerebilirler.

YouTube videoları çekebilirsiniz:

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır cevaplarından bir ide Youtube videolarıdır. İnsanların çoğu okumak yerine videolar izlemeyi tercih ediyor. Bu yüzden mobil uygulamanızın kullanımıyla ilgili videolar çekerek yükleyebilirsiniz.

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Mobil Uygulama Nasıl Pazarlanır yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir