Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Merkezi

Mobil Uygulama Merkezi

Akıllı telefonların hayatımın her anında yer almasıyla Mobil Uygulama Merkezi haline gelen app store ve Google play store dikkat çekmeye başladı. Mobil Uygulama Merkezi haline gelen bu firmaların ne olduğunu ya da nasıl çalıştığını merak eden birçok insan var.

Mobil Uygulama Merkezi haline gelen Google play store android işlemci kullanan telefonlar için hizmet vermektedir. Google play store bölümüne girerek hayatımızı kolaylaştıracak birçok mobil uygulamaya ulaşabilirsiniz.

İşletim sistemi androidle çalışan telefonların mobil uygulama mağazası Mobil Uygulama Merkezi Google play store’dur.

Mobil Uygulama Merkezi Google play store’dan  uygulama indirmek için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Ücretsiz uygulamalarda para ödemeniz gerekmez ancak ücretli uygulamalarda kredi kartınızdan tutar kesilerek telefonunuza uygulamayı indirebilirsiniz. Mobil uygulama fiyatları uygulamaya göre değişir. Bu konuda herhangi bir fiyat sınırı yok. Bazı uygulamalar aylık abonelik şeklinde de para kesimi yapmaktadır.

Mobil Uygulama Merkezi Google play store sadece oyunlar ve müzik için uygulama bulundurmaz. Banka işlemlerinden derslerle ilgili uygulamalara kadar çeşitli uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Merkezi App Store ise IOS işetim sistemine sahip telefonlarda kullanılan online mağazadır. Apple tarafından satışlar gerçekleştirilmektedir. 2008 yılında Iphone 3G’de kullanılmaya başlanmıştır. iPhone, iPod Touch, Apple Watch, 4.nesil Apple TV ve iPad kullanıcıları bu mağazadan ücretsiz veya ücretli uygulamalar indirebilmektedir.

Mobil Uygulama Merkezi App Store için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kredi kartı bilgilerinizi girmediğiniz sürece ücretsiz uygulama dahi indirmezsiniz. Ücretsiz uygulamalarda herhangi bir ücret ödemezken ücretli uygulamalarda satıcının isteğine göre fiyat belirlenir. 1 TL’ye ya da 200 TL’ye bile uygulama bulabilirsiniz.

Eğlence veya iş için olsun artık birçok kişi mobil uygulama kullanıyor. Ülkemizde genç nüfus kişi başı aylık ortalama 7.5 TL uygulamalar için harcıyor.

Medanis Bilişim AŞ olarak mobil uygulama çalışmanızda size yardımcı olabiliriz. Genç, dinamik ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 
About Author

Medanis Destek