Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama İle Para Kazanma

Mobil Uygulama İle Para Kazanma

Mobil telefonlara geçiş çok hızlı oldu bununla birlikte mobil teknolojiler de hızlı şekilde hayatımıza girdi. Ülkemizde genç nüfusun mobil uygulamalara harcadıkları paralar kişi başı ortalama ayda 7.5 TL olarak belirlendi. Bu azımsanacak bir miktar değil. Mobil uygulamalara olan ilgi arttıkça insanlar Mobil Uygulama İle Para Kazanma yöntemlerini araştırmaya başladılar.

Mobil Uygulama İle Para Kazanma yollarının çeşitli yöntemleri var. Bunlardan birisi bir uygulama fikri geliştirebilir, bunu bir ajansa tasarlatabilir ve Appstore gibi mağazalarda ücretli olarak satabilirsiniz. Ücretli olacağı için kaliteli ve işe yarar bir uygulama olmasına özen gösterin. İnsanlar çok az paralar vererek bile alsalar uygulamanızı acımasızca eleştirebilir ve yorumları okuyan insanlar almaktan vazgeçebilirler.

Mobil Uygulama İle Para Kazanma yöntemlerinden biri de uygulama içi ücretli satış yapmaktır. Kullanıcılar uygulamanızı ücretsiz indirebilir ve belli bölümleri ücretsiz kullanabilirler. Ancak daha fazla özellikten faydalanmak için aylık abonelik veya bir kerelik ücret ödemek zorunda kalırlar. Bu da size para kazandıracak iyi bir yöntem.

Reklam gelirleri bir uygulamanın olmazsa olmazlarındandır. Mobil Uygulama İle Para Kazanma yöntemlerinin en çok kullanılanlardandır. İnsanlar ücretsiz olarak uygulamanızı indirir ve belirli sürelerde reklamlar karşılarına çıkar. Bu şekilde her reklam gösterimden para kazanabilirsiniz.

Ürün veya hizmet satışı da Mobil Uygulama İle Para Kazanma yöntemlerinden biridir. E-ticaret yaparak direkt ürünlerinizi satabilirsiniz.

Kendinizi geliştirerek bazı web sitelerinden kodlama bilgisine gerek olmadan kendi uygulamalarınızı yaparak para kazanabilirsiniz. Bu sayede Mobil Uygulama İle Para Kazanma şansınız olabilir. Eğer iyi bir mobil uygulama tasarımcısı olursanız bu sektörde iyi yerlere gelebilirsiniz. Çünkü yeni bir alan olduğu için bu işi gerçekten iyi yapan elemanlara ihtiyaç duyulmakta.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle mobil uygulama çalışmalarınızda size yardımcı olabiliriz.

About Author

Medanis Destek