Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Faydaları

Mobil Uygulama Faydaları

Mobil uygulamalar her geçen gün önem kazanıyor. Sağlık sektöründen iş dünyasına kadar her alanda mobil uygulamalardan yararlanmak mümkün. Mobil Uygulama Faydaları web sitesi sahibi olmakla eş değer hatta gün geçtikçe web sitelerinin yerini alabilir.

Mobil Uygulama Faydaları hem işletmenizi tanıtmak için hem de müşteri ve satış takibini kolaylaştırmak gibi işlemlerde kullanılabilir.

Mobil Uygulama Faydaları içinde en önemlisi kişilere özel, bulundukları coğrafi yerlere özel mesajlar, bildirimler gönderilebiliyor. “Örneğin, coğrafi konum teknolojisini bir mobil uygulamaya entegre ederek, işletmeler mağazalara çok yakın olan müşterilere özel teklifler gönderebilirler.”

Bu şekilde küçük işletmeler reklam harcamalarını azaltarak kendilerine yakın müşterilere odaklanabilirler.

Mobil Uygulama Faydaları ile sadık müşterilerinizi ödüllendirerek alışverişlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. Mağazanıza her geldiklerinde mobil uygulamalarına puan ya da indirim çeki yüklenebilir. Bu puanları kullanmak için mecburen yine alışveriş yapmaları gerekecek ve böylece bu döngü sürekli devam edecek.

Mobil uygulamanız sayesinde müşterilerinizle anında iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlandıkça satışlarınızda artacak ve daha fazla kazanacaksınız.

İşletmeniz bir spor salonu veya kurs tarzı hizmet veriyorsa Mobil Uygulama Faydaları ‘ndan yararlanabilirsiniz. Müşterileriniz mobil uygulamalar üzerinden kurslara kayıt olabilir ve randevularını ayarlayabilir. Örneğin bir kuaför salonunuz varsa insanlar sizi aramaya gerek duymadan uygulamanız üzerinden yaptıracakları işlemleri seçerek randevularını alabilirler. Randevudan bir gün önce veya bir saat önce randevuları kendilerine uygulama aracılığıyla hatırlatılabilir. Ödemeler uygulama üzerinden yapılabilir ve böylece insanlar bir de para ödemekle uğraşmak zorunda kalmazlar işlerini halledip çıkabilirler.

Mobil uygulamalarla ödeme işlemleri daha kolay gerçekleştirilir. Mobil Uygulama Faydaları sayesinde uygulamaya güvenli şekilde kart bilgileri kayıt edilir ve sadece ödeme butonuna basılması yeterli olur.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama çalışmalarınızda yardımcı olabiliriz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı