Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
LinkedIn’e 5 İlginç Özellik Geliyor

LinkedIn’e 5 İlginç Özellik Geliyor

LinkedIn, hizmetlerinin yararını ve fırsatlarını artırmaya yardımcı olmak için birçok yeni ortaya koyuyor. Bazıları şu an kullanılıyor ve eğer ağda düzenli katkıda bulunuyorsanız, büyük olasılıkla zaten bunu fark etmiş olabilirsiniz. Bunun dışında ise LinkedIn’e 5 İlginç Özellik Geliyor . Bu özelliklerin farkına vararak daha çok kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

LinkedIn’e 5 İlginç Özellik Geliyor

1. MESAJLARDA BİRDEN FAZLA FOTOĞRAF

Artık LinkedIn’deki yayınlarınıza bir fotoğraf birden fazla ekleyebilirsiniz .

5 Heyecanlı Değişiklikler LinkedIn'e Geliyor | Bugün Sosyal Medya

Aslında LinkedIn’in bunu yıllar önce yapması gerekiyordu. İnsanlar kendi kültürlerini ve olaylarını sergilemek için LinkedIn’i kullanıyor ve güncellemeleri tek bir fotoğrafa sığdırarak paylaşmak gerçekten zordu. Bu yeni özellikle dikkat çekici birçok fotoğraf paylaşın.

2. YEREL VİDEO İÇERİĞİ

2017 yılı için sosyal medya tahminlerimizden biri de LinkedIn’in yerli video içeriğine izin vereceği ve yakında videolarınızı platform üzerinde çekebileceğinizdi.

5 Heyecanlı Değişiklikler LinkedIn'e Geliyor | Bugün Sosyal Medya

 

Kullanıcılar LinkedIn uygulamasında video kaydedebilir ve doğrudan ağda paylaşabilir. Bu içeriğe muhtemelen ücretli versiyonda öncelik verilecektir (ancak LinkedIn’den kimse bunu doğrulamamıştır bu sadece bir tahmin).

3. AĞ PAYLAŞIMI KAPALI

Geçmişte, başka bir sosyal ağ üzerinde bir makale paylaştıysanız, okuyucular içeriğinizi görüntülemek için LinkedIn’e girmek zorunda kalıyorlardı. LinkedIn, bunu ortadan kaldırmaya karar verdi sanki, daha fazla web sitesi ziyaretçisi çekme ihtiyacı ortadan kalkmış gibi gözüküyor.

4. TASLAKLARI PAYLAŞIN

LinkedIn’in uzun form yayıncılık platformu, içeriği yazmak ve yayınlamak için mükemmel bir yerdir – ve artık yayınlarınızı basmadan başkalarının LinkedIn makalelerinizi düzenlemelerine izin verebilirsiniz.

Şirket sayfanız için yazıyorsanız, bu, düzenleme ekibini içerik ekibiniz için daha kolay hale getirir. Sizin yarım bıraktığınız işi ekip arkadaşınız tamamlayabilir.

5. YORUMLARI DEVRE DIŞI BIRAK

Son olarak, LinkedIn yayıncılara daha fazla kontrol sağlıyor. Artık yayınlarınızdaki yorumları kapatarak kullanıcıların sosyal ağdan gelen spam ve tacizleri ortadan kaldırmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

LinkedIn’e 5 İlginç Özellik Geliyor yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek