Logo Web Tasar覺m

Kütahya E-ticaret


paylaş
Kütahya E-ticaret

E-ticaret web siteleri de diğer web siteleri gibi her geçen gün artıyor. Bazıları hemen kapanırken bazıları büyüyerek çalışmaya devam ediyor. E-ticarette dikkatli çalıştıktan sonra başarısız olmak çok zor. Kütahya E-ticaret sitenizin başarılı olması için bazı noktalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel bir web sitesi sahibi olarak işe başlarsanız işlerinizin düzenli şekilde ilerlemesini sağlamış olursunuz.

Öncelikle şunu belirtelim e-ticaret klasik ticarete bazı noktalarda benzese de farlı yöntemler kullanmanız gerekecek. Örneğin Kütahya E-ticaret sitenizden alışveriş yapmaya gelen insanların %30'u alışveriş sepetine ürünü eklemesine rağmen ürünü almıyor ne yapmalısınız? Web sitenize giren insanlar anında geri çıkıyor ne yapabilirsiniz? Bunun gibi konuları araştırarak işinizde daha başarılı olabilirsiniz. Küçük ya da orta ölçekli firmaların bir SEO danışmanı tutması biraz maliyetli gelebilir bu yüzden bu konularda kendiniz araştırma yaparak başarabilirsiniz.

Kütahya E-ticaret web sitenizde arama kutusunun her sayfada görünmesine özen gösterin. Bir ürünü bulamadıkları zaman insanlar sinirlenecek ve arama kutusunu aramaya başlayacak. Arama kutusunu zor bir yere saklarsanız uğraşmayacak ve web sitenizden çıkacaklardır. Yüzlerce ürün arasından istedikleri ürüne ulaşmayı sağlayan bu harika aracı neden web sitenizin bir köşesine saklıyorsunuz, bırakın her sayfada rahatlıkla görülsün.

Kütahya E-ticaret web sitenizde gezinti çubuğu da önemli araçlardan birisidir. Web sitenize giren kullanıcılar ürünlerinizi bu çubuk sayesinde inceleyecektir. Örneğin ayakkabı, elbise, gömlek, pantolon gibi bölümler web sitenizde ne tür ürünlerin bulunduğu gösterecektir. Gezinti çubuğu da arama kutusu gibi her zaman üstte görünmeli. Ayakkabı alan birisi belki buna uygun bir çanta alacak. Çanta bölümünü hemen yukarıda görerek tıklayacak. Bunlar küçük ayrıntı gibi dursa da alışverişi kolaylaştıran her şey Kütahya E-ticaret sitenizde bulunmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kütahya E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler: kütahya eticaret kütahya e-ticaret kütahya e-ticaret firmaları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar