Logo

Kurumsal SEO Danışmanlığı


paylaş
Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı alarak web sitenize özel içerikler hazırlanmasını ve isteğe göre sosyal medya hesaplarınızın yönetiminin sağlanmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Tüm bu işlemler için kendinize bir ekip kurmak isterseniz hem bu işi gerçekten iyi bilen bir ekip oluşturmak hem de bu ekibin masrafları sizi zorlayabilir ve ücretli reklam vermek daha az maliyetli olabilir. Ancak Kurumsal SEO Danışmanlığı alarak bunu zaten yıllardır yapan ve işinde profesyonel olan bir ajansla yaparsanız hem maddi açıdan kar sağlarsınız hem de işi gerçekten iyi bilen insanlarla çalışmış olursunuz.

SEO içeriği hazırlamak aslında bazı kurallara uyulduğu sürece kolaydır ancak işin zor kısmı hem insanların ilgisini çekecek hem de kurallara uygun yazılar yazabilmektir. Ayrıca uygun anahtar kelimelerin belirlenmesi ve bu kelimelerle her gün en az 6-7 SEO uyumlu içerik eklenmesi gerekir. Bunu kendi başınıza yapmaya kalktığınızda günlük 2-3 saatinizi ayırmanız gerekir ve bu çalışmayı 5-6 ay sürdürdükten sonra sonuçlarını almaya başlarsınız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı ile iletişime geçtiğinizde öncelikle web sitenizi analiz edecekler ve eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı belirleyeceklerdir. Dana sonra kitlenizi belirleyeceklerdir. Hedef kitleyi tanımak önemlidir çünkü yazınız belirli bir kitleye / tüketiciye hitap etmiyorsa, içeriğiniz asla gerçekten kaliteli sayılmaz veya okunmaz. Hedef kitleniz ne bekliyor? Bunu tespit ederek buna uygun yazı yazmalısınız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı sizin yerinize daha birçok ayrıntının uygulanmasını sağlar. Web sitenizin haritasını aralıklarla Google'a yollayarak sitenizin taranmasını sağlar ve ne kadar süre aralıkla web sitenizin taranmasını istediğinizi belirler. Bu çalışmalar SEO'nun önemli kısımlarındandır. SEO denilince sadece metin girişi akla gelir ancak içerik girişi çalışmanın sadece bir bölümüdür.

Yazılan yazıların düzenli olarak sosyal medyada paylaşılması da önemli bir yere sahiptir. Bu sayede birçok kişi yazılarınızı görerek tıklayacak ve okunma sayısı arttıkça Google sıralamanı da yükselecektir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı çalışmalarında yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ekibiyle web sitenize organik trafik çekmenize yardımcı olabilir. Hedefimiz web sitenizi mümkün olduğunca kısa sürede arama motorlarında üst sıralara çıkarmak olacaktır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 

 

Etiketler: kurumsal seo danışmanlığı seo danışmanlığı seo seo kurumsal danışmanlık

paylaş

İlgili YazılarYorumlar