Logo

Kurs Yazılımı


paylaş
Kurs Yazılımı
Medanis Bilişim AŞ Kurs Yazılımı Neler İçerir?

Kurs Yazılımı Medanis Bilişim tarafından geliştirilmiş olup öğrencilerin kayıt bilgilerinden, ödemelerine, senet bilgilerine kadar birçok faktörü takip edebileceğiniz bir yazılımdır.

Kurs Yazılımı kullanılacağı sektörler:

Açık Öğretim Kursları, KPSS kursları, DGS kursları, üniversiteye hazırlık, liselere hazırlık, etüt merkezleri, yabancı dil kursları gibi tüm eğitim hizmeti verilen alanlarda öğrenci bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Kurs Yazılımı Avantajları:
Öğrencilerin Birçok Açıdan Takibini Yapabilirsiniz

Kurs Yazılımı ile öğrencilerinizin sınav sonuçlarını takip edebilir ve başarı grafikleri oluşturabilirsiniz. Böylece hangi öğrencilerin yükseldiğini hangilerinde düşüş yaşandığını takip edebilirsiniz. Düşüş olan öğrencilerle birebir görüşerek başarıyı yükseltebilirsiniz.

Kurs Yazılımı ile sınav karnesi ve sınav sonuç listesi alabilirsiniz, öğrencilerinizin devamsızlıklarını takip edebilirsiniz, sınıflara ait yoklama listeleri hazırlayabilirsiniz. Böylece velileri sürekli haberdar edebilir ve veli iletişiminin sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Kayıtları Sorunsuz Oluşturabilirsiniz

Sınırsız sayıda öğrenci kaydı, ders kaydı ve sınıf kaydı açabilirsiniz, sınıf öğrenci listesi (Normal/Telefonlu/Detaylı) hazırlayabilirsiniz, sınavlar için, sınav yerlerini kaydederek öğrencilerin nerede sınava gireceklerini belirleyebilirsiniz.

Ödeme Takibinde Kolaylık ve Muhasebe Kayıtları

Kurs Yazılımı ile taksitlendirme özelliği sayesinde öğrencilerinizin taksit ödemelerini takip edebilirsiniz, ödemesi geciken taksitleri takip edebilirsiniz, muhasebe modülü ile gelir / gider takibini yapabilir ve günlük kasa raporlarınızı alabilirsiniz, gelir ve giderlerinizi çeşitlerine göre ( kantin-kırtasiye giderleri, kitap-özel ders gelirleri vb.) ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz, carilerinize ait detaylı hareket listesi (borç-alacak) yazdırabilirsiniz. Bunun dışında personel kartlarını girip personelin avans ve maaş ödemelerini takip edebilirsiniz, fatura, dekont, makbuz, senet yazdırabilirsiniz, toplu senet basımı ya da her taksit için ayrı ayrı senet basımı yapabilirsiniz.

Kurs Yazılımı ile ödemesi geçen kişilerin listesine ulaşabilirsiniz ve bu sayede daha önce ödeme için aradığını birini yanlışlıkla tekrar aramaktan korunmuş olursunuz.

 

Öğrenci, Öğretmen ve Velilere Toplu Mesaj Yollayabilirsiniz

Reklam veya duyurularınızı örneğin sınav tarihleri gibi toplu mesaj olarak gönderebilirsiniz.

 

Web Tabanlı Yazılımın Avantajları

Web tabanlı yazılımların en büyük avantajı olan istenilen cihazdan ulaşılabilme ile birden fazla bilgisayarda aynı programı kullanabilirsiniz,

Bunların Dışında Kurs Yazılımı İle Yapabilecekleriniz

· Evrak takibi yapabilirsiniz,

· Öğrencilerinize; grup iptallerini, sınav sonuçlarını, gecikmiş ödemelerini, toplu duyuruları vb. konuları hatırlatmak için öğrencilerinizin cep telefonlarına toplu SMS gönderebilirsiniz,

· Tek ekranda öğrenci bilgilerini, dönem bilgilerini, ders bilgilerini, öğretmen bilgilerini, grup bilgilerini, taksitlerini, ödemelerini, detay not bilgilerini kaydedebilir ve takip edebilirsiniz,

· Programı kullanan personellerinize ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifresi verebilir ve bunlara özel yetki tanımlaması yapabilirsiniz,

· Çıktısını almak istediğiniz makbuz, senet, dekont, fatura ve raporlarınızı her türlü yazıcıdan çıktı alabilirsiniz,

· Şubelerinizin tümünde programı internet üzerinden online kullanabilirsiniz.

Kurs Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Kurs Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Kurs Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: kurs yazılımı kurs yazılım kurs yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar