Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Haber Yönetim Scripti

Haber Yönetim Scripti

Haber sitelerinden daha iyi performans alınması gerekir. Çok fazla içerik ve fotoğraf yüklemesi olan haber sitelerinde insanlar hızlıca istedikleri haberlere ulaşmak isterler. Bu yüzden Haber Yönetim Scripti kullanarak kaliteli ve profesyonel bir haber sitesine sahip olmalısınız. Medanis Bilişim AŞ yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere haber sitenizin yapımında yardımcı olabilir. En iyi web çözümlerine ulaşmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

İşlevsel ve Kullanılabilir

İyi bir haber sitesinin işlevsel ve kullanılabilir olması gerekir. Bu terimler bir web sitesinin düzgün çalışması ve kullanıcı dostu olması gerektiği anlamına gelir. Haber Yönetim Scripti ile web sitenize giren kullanıcılar istedikleri içeriklere kısa sürede ulaşabilir ve sayfalar arasında kaybolmadan dolaşabilir. Seçilen renklerin, kullanılan yazı fontlarının gözü yormamasına özen gösterilir. Bunun gibi birçok ayrıntı haber sitenizin başarısını etkileyecektir. Bu yüzden Medanis Bilişim AŞ gibi profesyonel ajanslarla çalışmanızı öneririz.

Kullanıcı Dostu ve Öğrenimi Kolay Yönetim Paneli

Hazırladığımız yönetim panellerinin tek amacı işlerinizi mümkün olduğunda kolaylaştırmaya odaklanmış olmalarıdır. Hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kolaylıkla birkaç dakika içinde yönetim panellerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Web tabanlı yazılımdan yararlandığımız için yönetim panelinde ve web sitenizde istediğiniz özelliklere yer verebilir, istediklerinizi çıkarabiliriz. Tamamen ihtiyaçlarınıza göre bir web sitesi oluşturabiliriz.

Hızlı ve Kolay Sosyal Medya Paylaşımı

Haber Yönetim Scripti ile yönetim paneline eklediğiniz haberleri otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızda da paylaşmış olursunuz. Böylece sosyal medya için ayrıca vakit ayırmanıza gerek kalmaz. Ayrıca haberlerin altına konulan sosyal medya butonları ile web sitenize gelen ziyaretçilerin içerikleri paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

GIF Desteği

Haber Yönetim Scripti GIF desteği ile hareketli fotoğraflara rahatlıkla yer verebilirsiniz.

Zamanlayıcı

Haber Yönetim Scripti ile yönetim paneline girdiğiniz haberlerin web sitenizde istediğiniz gün ve saatte yayınlanmasını seçebilirsiniz. Siz haberi diyelim ki akşam girdiniz ve haberin sabah erkenden web sitenizde yayınlanmasını istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken zamanlayıcıyı ayarlamak olacaktır.

Haber Yönetim Scripti yapılıp siteniz yayına alındıktan sonra web sitenizin reklam çalışmalarına başlamanız gerekir. Google AdWords kullanarak web sitenizin kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  Web sitenizi profesyonel bir firmaya teslim ederek ileride yaşayacağınız problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Haber Yönetim Scripti Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Yönetim Scripti için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yönetim Scripti yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı