Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Körfez Web Tasarım

Körfez Web Tasarım

Ülkemizde aktif olarak hizmet veren 8 milyon web sitesi var. Bu web sitelerinden çoğu sizin rakibiniz olabilir. Genelde her sektörde rekabet olduğu düşünülürse bu rekabetten çıkmanızın tek yolu profesyonel bir web sitesine sahip olmaktan geçiyor. Körfez Web Tasarım çalışmanızı profesyonelce yaparak hem potansiyel müşterilerinize güven verecek hem de Google gibi arama motorları tarafından üst sıralara taşınacaksınız.

Google arama motorunda ilk sayfada çıkabilmek birçok web sitesi sahibinin hayali. Ancak bir rüya olarak kalmak zorunda değil. Körfez Web Tasarım çalışmanızı işini iyi bilen insanlara emanet ettiğiniz takdirde web siteniz kurulum aşamasından arama motoru optimizasyonu yani kısaca SEO kurallarına dikkat edilerek kurulur. Körfez Web Tasarım çalışanız yapılırken optimize edilmezse bırakın ilk sayfada çıkmayı web siteniz Google’da bulunamaz bile.

Arama motoru optimizasyonu sayesinde web siteniz kısa sürede taranır ve sıralamaya alınır. Web sitenizi teslim aldıktan sonra yapacağınız çalışmalarla Körfez Web Tasarım çalışmanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Körfez Web Tasarım çalışmanız için vaktiniz yoksa Google AdWords reklam vererek anında ilk sıralarda çıkarsınız ancak bunun için düzenli olarak reklam bütçesi ayırmanız gerekir.

SEO çalışmalarının çok kıymetli olmasının nedeni hiçbir ücret ödemeden Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmenizi sağlamasıdır. Web siteniz var olduğu sürece reklam giderlerinizden kurtulmuş olursunuz. SEO çalışmalarını isterseniz bir ajans aracılığıyla yapabilirsiniz. Bir süre SEO ücreti verirsiniz ve reklam ücretlerinden kurtulmuş olursunuz. Körfez Web Tasarım çalışmanız için zaman ayırarak siz de SEO çalışmalarını yürütebilirsiniz.

SEO çalışmaları için öncelikle yazılarınızı ekleyebileceğiniz bir wp_betawpposts bölümü harika olacaktır. Sektörünüzle ve işinizle ilgili merak edilen sorularla ilgili yazılar yazabilir, ürünlerinizi ayrıntılı olarak tanıtabilirsiniz. İçerik olarak fotoğraf ve videoda paylaşabilirsiniz. Bu içeriklerin tamamen özgün olması gerekir. Yani hiçbir yerden alıntı olmayacak yeni yazılan veya çekilen içerikler olmalı. Körfez Web Tasarım çalışmanıza yüklediğiniz her şey benzersiz, yeni olmalı.

Google yeni ve benzersiz olan her şeyi sever ve ödüllendirir. Web site tasarımınızdan yüklediğiniz içeriklere kadar her şey benzersiz ve yeni olmalı. Körfez Web Tasarım çalışmanıza kopyala yapıştır bilgiler eklediğiniz an Google bunu anlar ve geriz sıralara düşersiniz. Eklediğiniz içerikleri mümkün olduğunca sık eklemeye çalışın. Her gün ekleyemiyorsanız bile haftada 2-3 gibi bir sayıyla ekleyin ama tutarlı olun. Örneğin her hafta pazartesi, çarşamba, cuma mutlaka yazınızı ekleyin.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Körfez Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Körfez Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Körfez Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyim Tasarımı

KULLANICI DENEYİM TASARIMI

Tüketicileriniz için olağanüstü bir kullanıcı deneyimi hazırlamak, web sitesi kişiselleştirmesi yoluyla elde edilebilir ve müşterileri kazanma, etkileşimde bulunma ve korumaya yardımcı olacaktır.

Web sitesi tasarımı ve yapımı

WEB TASARIMI VE YAPIMI

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçları için mükemmel web içerik yönetim sistemi sunmaktadır.Dijital pazarlama platformlarında tanınmış liderlerdir.

EasyShare: Anında intranet

EASYSHARE: ANINDA İNTRANET

Medanis Bilişim AŞ, önceden oluşturulmuş, sabit maliyetli intranet pazarında lider konumdadır. İşbirliğini artıracak, iki yönlü iletişim kolaylaştıracak ve personelinizle etkileşime geçecektir.

 
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı