Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Gölcük Web Tasarım

Gölcük Web Tasarım

İlçelerde bulunan küçük ya da orta ölçekli işletmeler web sitesi kurma konusunda çekimser kalıyorlar. Ancak müşteri sayılarını arttırabilmek için aslında bu firmaların bir web sitesi sahibi olmaları gerekir. Gölcük Web Tasarım çalışmanızla firmanıza 7/24 ulaşılabilecek ve insanlar sizin hakkınızda birçok şeyi web sitenizden öğrenebilecek.

İnternet kullanıcıları web sitesi olmayan firmalara artık güven duymuyor. Bir firma duyduklarında gidip görmek yerine önce web sitesine girerek incelemek istiyorlar. Bir ürün ya da hizmet alacaklarında yine web sitelerini inceleyerek karar veriyorlar. Bir firmaya gideceklerse adresine ve iletişim bilgilerine internete girerek öğrenmeye çalışıyorlar. Gölcük Web Tasarım çalışmanız yoksa bu işlemi yapan bütün potansiyel müşterilerinizi kaybedersiniz.

Web siteniz firmanızın itibarını belirleyeceği için kaliteli Gölcük Web Tasarım çalışması sayesinde firmanız profesyonel bir firma olarak agılanacaktır.

Web siteniz ucuz, kalitesiz ve eski moda göründüğü takdirde insanlar firmanızın küçük ve güvenilmez bir işletme olduğunu düşünebilirler. İnternet kullanıcıları ofisinizi ve sizi görmeden karar vermek zorundalar. Belki en kaliteli ürünleri siz satıyor, yanınızda onlarca çalışan barındırıyor olabilirsiniz ancak bunların hiçbiri görünmeyecek ve 4-6 saniye arasında web sitenize bakarak işletmeniz hakkında karar verecekler. Gölcük Web Tasarım çalışmanız tam aksine profesyonel göründüğünde ise ofisiniz küçük de olsa bunu bilmeyecekler ve sizin büyük bir marka olduğunuzu düşünecekler.

Web siteniz insanların algılarını etkilemede önemli bir yere sahip. İnsanlar seçenekleri çok olduğu için web sitenize sadece bakarak karar verecekler. Gölcük Web Tasarım çalışmanıza girerek yazıları okumak bile istemeyecekler çünkü kısa zamanda doğru yeri bulmak isteyecekler.

Gölcük Web Tasarım çalışmanız bu yüzden çok önemli eğer bir web siteniz olacaksa kesinlikle kaliteli ve estetik görünmeli. Ayrıca kullanılabilir ve işlevsel olmalı. Yani hızlı bir şekilde açılmalı. Bütün internet tarayıcılarında açılabilmeli. İnsanlar aradıkları bilgilere kısa sürede ulaşabilmeli. Ana sayfanıza baktıklarında sizin ne iş yaptığınızı anında anlayabilmeliler.

Gölcük Web Tasarım çalışmanız tasarlanırken pazarlama yöntemleri de düşünülmeli. Web siteniz tasarlanırken sektörünüze uygun renkler kullanılmalı. Müşterilerin güvenini kazanmak için uygun yazı karakterleri kullanılmalı. Bu özelliklerin tamamına profesyonel bir web tasarımcı dikkat edebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Gölcük Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Gölcük Web Tasarım için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

BİZİM UZMANLIĞIMIZ

Gölcük Web Tasarım ekibimiz, geliştirdiğimiz tüm projelere yenilikçi fikirler ve yaratıcı çözümler getiren UI / UX tasarımcıları, web sitesi geliştiricileri, uygulama geliştiricileri ve proje yöneticilerinden oluşur
 
Gölcük Web Tasarım
 

Şartnamelere ve işlevsellik gereksinimlerinize göre web siteleri geliştiriyoruz. Bilgilendirici sitelerden ve e-ticaret web sitelerinden gelişmiş CRM’lere, envanter yönetimi çözümlerine ve E-Öğrenim platformlarına kadar.

 
UYGULAMA GELİŞTİRME

İşletme uygulaması geliştirme konusunda uzmanız ve uygulama geliştiricilerimiz tarafından evde bilgilendirici uygulamalar, alışveriş uygulamaları, dizin uygulamaları ve daha pek çok şey tasarlamaya ve geliştirmeye yardımcı olabiliriz.

 
GOOGLE OPTİMİZASYONU

Hedeflerinize özgü özelleştirilmiş stratejiler, araçlar ve taktikler. Çevrimiçi pazarlama, organik SEO, PPC ve sosyal medya pazarlamasında 10 sene üstü tecrübeye sahip olarak, arama motorlarında ve sosyal medyada önemli olduğunu görürsünüz.

 
ÖZEL YAZILIM

İş akışı ve mantığınıza uygun bir platform tasarlayıp yapabilmemiz için kuruluş deneyiminizi, hedeflerinizi ve özel gereksinimlerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz. Aylık ücret yok, maliyetli bir öğrenme eğrisi yok.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı