Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kırklareli E-ticaret

Kırklareli E-ticaret

E-ticaret sitelerinin en büyük problemi internetteki dolandırıcılık olaylarından dolayı insanların güven sorunu yaşamalarıdır. Kırklareli E-ticaret sitenizde bazı noktalara dikkat ederek güven sorununu aşabilirsiniz:

  • Kırklareli E-ticaret sitenizde güvenlik sertifikalarını görünür bir yere koymalısınız. Web siteleri, bir web sunucusu ve bir tarayıcı arasındaki verileri şifreleyen standart bir güvenlik protokolü olan SSL (Secure Sockets Layer) kullanarak sunucularını güvence altına alır. Bunu yapmak için web sunucusunun bir SSL Sertifikasına ihtiyacı vardır. Bu sertifikalara sahip olduğunuzu bilmek insanlara güven verecektir.
  • Kırklareli E-ticaret sitenizde iletişim yollarının tamamına yer vermeye çalışın. İletişim formu, e-posta adresi, telefon numarası, canlı destek modülü, firma adresi web sitenizde mutlaka olmalı.
  • İnsanlar sayfalara veya web sitelerine güvenmiyor. İnsanlara güveniyorlar. Bu nedenle, web sitenizin insan faktörü olması çok önemlidir. Kırklareli E-ticaret sitenizin hakkınızda sayfasını biraz farklılaştırabilirsiniz. Sizin ve ekibinizin fotoğrafları, iş yerinizin, paketleme ve kargolama aşamalarının fotoğraflarına yer verebiliriz.
  • Web sitemizde bir wp_betawpposts açarak yazdığımız yazıları buradan paylaşabiliriz. Bu hem insanlara işimizi ciddiye aldığımızı gösterecek hem de karşılarında canlı birilerinin olduğunu düşünmelerini sağlayacaktır. Kırklareli E-ticaret sitenizin wp_betawpposts bölümüne özgün içerikler yazmak ayrıca Google tarafından ödüllendirilecek ve üst sıralara taşınmanızı sağlayacaktır.
  • İade ve ürün değişim şartlarını açıkça belirtin.

Kırklareli E-ticaret sitenizde bu yöntemlerle güven sorununu en aza indirebilirsiniz. Bunun dışında web sitenizi sürekli denetlemeniz gerekir. Her ay sonunda mutlaka satış oranlarını ve web sitenize giren kişi sayısını inceleyin.

  • Bir ayda Kırklareli E-ticaret sitenize kaç kişi girmiş?
  • Kırklareli E-ticaret sitenizden kaç kişi alışveriş yapmış?
  • Kaç kişi ana sayfaya bakıp hemen geri çıkmış?
  • Kaç kişi alışveriş sepetine ürün ekleyip son anda almaktan vazgeçmiş?

Bunun gibi birçok inceleme yaptığınız bir çizelgeniz olsun ve bunu düzenli olarak her ay yapın. Kırklareli E-ticaret sitenizin eksiklerini böylece gidermiş olacak ve sorunları çözmüş olacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kırklareli E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı