Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Edirne E-ticaret

Edirne E-ticaret

İyi bir e-ticaret sitesinin öncelikle insanlara güven duygusunu hissettirmesi gerekir. Edirne E-ticaret sitenizin güven duygusu verebilmesi için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekecek. Yazımızdaki maddeleri web sitenizde uygularsanız güven sorununu büyük ölçüde çözmüş olursunuz.

İletişim Bilgilerinizi Eksiksiz Verin

Edirne E-ticaret web sitenizde telefon numaranızı bütün sayfalardan görünecek şekilde vermelisiniz. İnsanlar sadece iletişim formu olan web sitelerine güven duymazlar. İhtiyacı olduklarında canlı biriyle konuşmak isterler. Edirne E-ticaret sitenizde mümkün olduğunca fazla iletişim yöntemine yer verin. İletişim formu, telefon numarası, e-posta adresi, firma adresi, canlı destek modülü gibi birçok iletişim yöntemi web sitenizde bulunmalı.

SSL Gibi Güvenlik Sertifikalarına Yer Verin

Web siteleri, bir web sunucusu ve bir tarayıcı arasındaki verileri şifreleyen standart bir güvenlik protokolü olan SSL (Secure Sockets Layer) kullanarak sunucularını güvence altına alır. Bunu yapmak için web sunucusunun bir SSL Sertifikasına ihtiyacı vardır. Edirne E-ticaret sitenizin dikkat çekici yerlerine sertifika logolarını koyabilirsiniz.

E-ticaret Sitenizi Kişiselleştirin

Hakkınızda sayfanızda klasik şirket tanıtımının yanında elemanlarınızın fotoğrafları, kimin hangi işle meşgul olduğu gibi ayrıntıları vererek güven kazanabilirsiniz. Bu hem size güven duyulmasını sağlayacak hem de diğer e-ticaret sitelerinden farkınızı ortaya koyacaktır.

Müşterilerin Risklerini Azaltmaya Yardımcı Olun

Müşterilerin en büyük sıkıntısı genelde aldığım ürün hasarlı çıkarsa ne yapacağım, ya aldığım ürünü gelince beğenmezsem gibi sorunlar oluyor. Edirne E-ticaret sitenize açıkça iade ve ürün değişimi şartlarını ekleyin. İnternet alışverişinde cayma hakları bulunduğunu açıkça ifade edin. Bu insanların e-ticarete bakış açılarını değiştirecektir.

E-ticaret Sitenizin İçinde Bir wp_betawpposts Oluşturun

Edirne E-ticaret siteniz tasarlanırken bir wp_betawpposts eklemelerini isteyin. wp_betawpposts için ürünleriniz, işiniz, e-ticaret, pazarlama gibi konularda özgün yazılar yazın veya yazdırın. İnsanlar işinizi gerçekten ciddiye aldığınızı hissedecek ve karşılarında canlı birilerinin olduğunu görecekler. wp_betawpposts çalışmanız ayrıca Google tarafından ödüllendirilerek kısa zamanda Google’da üst sıralara çıkacaksınız.

Bunun dışında iyi çalışan bir müşteri hizmetleri ekibi de önemli bir yere sahip. E-ticarette müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Edirne E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Edirne E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

  • Edirne E-ticaret stratejistler

    Fırsatları belirleyen ve yön bulma araştırma, marka stratejisi ve medyadaki uzmanlar


  • Edirne E-ticaret Marka

    Marka içeriğinde ve görsel anlatımda, zevk ve bağlantı anları yaratan sanatçılar


  • Edirne E-ticaret yenilikçiler

    Müşteri deneyimini dönüştüren sezgisel, yüksek performanslı platformların yaratıcıları

About Author

Medanis Destek