Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kırıkkale E-ticaret

Kırıkkale E-ticaret

E-ticaret sitenizde bulunması gereken birçok özellik mevcut. Kırıkkale E-ticaret sitenizde bulunması gereken başlıca özellikler:

  • Açılma Hızı
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Kullanılabilirlik ve İşlevsellik
  • İçerik
  • Kaliteli Tasarım

Açılma hızı her web sitesi için önemli bir konu ancak e-ticaret siteleri için ayrı bir önemi var. E-ticaret siteleri üzerinde yapılan araştırmalara göre 3 saniyede yavaş açılan e-ticaret siteleri %40 oranında müşteri kaybediyor. Bu da bir hayli bürük bir miktar. Kırıkkale E-ticaret sitenizin mutlaka hızlı bir şekilde açılması lazım, sayfalar arasında dolanırken sayfaların da hızlı bir şekilde yüklenmesi gerekiyor.

Kırıkkale E-ticaret sitenizin diğer bir özelliği de arama motoru optimizasyonunun yapılmış olmasıdır. Optimize edilmeyen web siteleri taranmaz ve sıralamada çıkmaz. Hatta insanlar Google gibi arama motorlarında arama yaptıklarında web sitenize ulaşamazlar.

Web sitenizin profesyonellerce yapılması kullanılabilirlik ve işlevsellik konusunda sorun yaşamamasını sağlayacaktır. Bir web sitesi rahat okunabiliyor, ürünler rahat inceleniyor, alışveriş sepeti ve ödeme sayfası düzgün çalışıyorsa web siteniz kullanışlı demektir. Kullanılan renklerin, yazı karakterlerinin ve grafiklerin gözü yormayacak şekilde seçilmesi de önemlidir. Kırıkkale E-ticaret sitenizde bunun dışında birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir bu yüzden deneyimli bir ajansla çalışanız yerinde olacaktır.

Kırıkkale E-ticaret sitenizle ilgili diğer bir konuda içerik girişidir. Ürün açıklamalarının ayrıntılı bir şekilde girilmesi gerekir. Yanlış ürün açıklamaları müşterilerinde güven problemi yaratacaktır. İçerik girişleri Google sıralamanızı ve sitenize gelen kişi sayısını da etkileyeceği için özgün içerik girişi yapmaya özen göstermelisiniz.

İçerik girişlerinde büyün bir e-ticaret sitesiyseniz özgün ürün açıklamaları biraz zor olabilir. Müşteri çekmek ve güven sağlamak için müşterilerin yorum yapmalarına teşvik etmelisiniz. Yorumlar hem Google tarafından özgün içerik olarak taranır hem de insanlar yorumları okuyarak web sitenize güven duyar.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kırıkkale E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kırıkkale E-ticaret için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı