Logo

Kıbrıs Web Tasarım


paylaş
Kıbrıs Web Tasarım

Herkesin web sitesi sahibi olmanın zorunlu bir ihtiyaç olduğunu bildiği günlerde yaşıyoruz. Milyonlarca web sitesinin arasından sıyrılarak ilk sıralara yerleşmeli ve rakiplerinizin elinden müşterileri kapmalısınız. Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızı profesyonelce yaparak kaliteli ve etkili bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ Ankara, İzmir ve İstanbul'da merkez ofislere sahip 12 yıldır bu işi yapan profesyonel bir dijital ajanstır. İzmir Teknoloji Bölgesi'nde ayrıca bir AR-GE ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Dünyadaki son web teknoloji trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip eden ekibimiz tüm dillerde, profesyonel ve son trendlere uygun web siteleri tasarımı yapabiliyor.

Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızı işini iyi bilen kişilere emanet etmelisiniz.

İnternet bütün coğrafi engelleri kaldırıyor. Tele-konferans, e-posta gibi yöntemlerle görüşerek size istediğiniz gibi bir web sitesi hazırlayabiliriz. Kurumsal bir firma olduğumuz için web siteniz teslim edildikten sonra da teknik destek isteyebilirsiniz. Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızın profesyonel olarak yapılmasının size birçok avantajı olacaktır.

Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılmasının başlıca avantajları şu şekildedir:

Etkili ve profesyonel görünüm:

Firmamız yaptığı bütün web sitelerinde görünüşe özellikle dikkat eder. Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve profesyonelce görünmesi en önemli faktörlerden birisi. Çünkü web sitenize gelen kullanıcılar ana sayfanızı gördükleri an çıkmaya ya da sitenizde kalmaya karar verecekler. Profesyonel ve estetik bir görünüm onları kalmaya ikna edecektir.

Kıbrıs Web Tasarım çalışmanız profesyonelce görünmesi potansiyel müşterilerinize güven verecektir. İnternet dünyasında güven her şey demek çünkü insanlar görmedikleri kişilerle iş yapmak ve güvenmek zorunda kalıyor.

Çok şık bir ofisiniz olabilir yanınızda onlarca kişi çalışıyor olabilir ancak web siteniz kötü ve ucuz görünüyorsa insanlar sizin güvenilmez ve küçük bir işletme olduğunuzu düşünürler. Bunun tam aksi de geçerli kaliteli ve profesyonel bir web sitesi sayesinde iş yerinizde sadece siz bile çalışsanız bunu bilmeyecekler ve firmanızın kurumsal, büyük bir marka olduğunu düşüneceklerdir.

Kullanılabilir ve işlevsel olmalı:

Profesyonelce yapılmış bir web sitesi iyi görünmenin yanında kullanılabilir ve işlevsel de olmalı. Kıbrıs Web Tasarım çalışmanıza giren kullanıcılar aradıkları bilgilere kısa sürede ulaşabilmeli. Web sitenizin içinde kaybolmamalılar.

Web sitenizin hızlı açılması da önemli bir faktör. İnternet siteleri, bir web sitesinin açılma süresi 4 saniyeyi geçtiği an kullanıcılarının %50'sini kaybediyor. Bu gerçekten büyük bir rakam. Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızın hızlı bir şekilde açılması gerekiyor. Ayrıca menüler ve kategoriler arasında rahatlıkla dolaşılmalı. Kırık linkler bulunmamalı ve resimler hızlı bir şekilde yüklenebilmeli.

Web sitenizde kullanılan yazı karakterleri, renkler, grafikler kullanıcıların gözlerini yormayacak şekilde seçilmelidir.

Arama motoru optimizasyonu:

Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızın Google, Bing, Yahoo gibi arama motorları ile uyumlu olarak tasarlanması gerekir. Arama motoru optimizasyonu denilen bu yöntem web sitenizin tasarım aşamasında uygulanmazsa web siteniz arama motorları sıralamasında çıkmaz. Görünmez bir web sitesi sahibi olursunuz. Bu da bir web sitesinin başına gelebilecek en kötü şeydir.

Firmamız yaptığı bütün web sitelerini  Google, Yandex, Bing arama motorlarına uyumlu olarak tasarlar.

Web sitenizin optimize çalışmasının yapılması arama motorları tarafından taranmasını sağlar. İlk sayfada ve ilk sırada çıkabilmek için SEO çalışmaları yapmanız gerekir.

İçerik:

Kıbrıs Web Tasarım çalışmanıza arama motoru optimizasyonu kurallarına uygun içerikler yazmanız gerekir. Bu içeriklerin sitenizin amacına uygun anahtar kelimeler içermesi ve çok uzun ya da çok kısa olmaması gerekir. Ziyaretçiler yazınızı okurken sıkılmamalı ve tutarlı bilgiler edinmeli. İçerik girişinde en önemli noktalardan birisi de özgün içerik girişidir.

Kıbrıs Web Tasarım çalışmanızdaki internet üzerinden yaptığınız kopyala yapıştır cümleleri arama motorları hemen fark edecekler ve sitenize geri sıralara göndereceklerdir.

Kullanılan fotoğrafların da özgün olması çok önemlidir. Google artık fotoğrafların ismi farklı olsa bile fotoğrafları da tarayarak aynı olduklarını fark etmekte.

İçerik girişinde önemli diğer nokta ise düzenli içerik girişidir. Ziyaretçiler sitenize girdiği her gün yeni içerik görmek ister. Arama motorları düzenli olarak web sitenizi tarar. Bu yüzden günde yaklaşık 5-10 yazı arasında içerik girişi yapmanız gerekmekte.

Web sitesi trafiğinizi arttırmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kıbrıs Web Tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

 

Etiketler: kıbrıs web tasarım lefkoşa web tasarım kıbrıs web tasarım firmaları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar