Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kendin Tasarla

Kendin Tasarla

Günümüzde çeşitlilik arttıkça rekabet ortamı da kızışıyor. İşletmeler bu rekabet ortamından sıyrılabilmek için farklı ve dikkat çekici şeyler yapmaya çalışıyor. Kendin Tasarla çalışması da son dönemlerde popüler olan uygulamalardan birisi.

İnsanlar hediye alacakları zaman artık farklı seçenekler bulmak istiyor. Kişisel ve bir şeyler olsun istiyorlar. Kendin Tasarla web sitesi ile bu imkanı müşterilerin ayaklarına kadar götürebilirsiniz.

Sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, öğretmenler günü hediyesi, evlilik yıl dönümü veya sevdiğiniz birini sırf mutlu etmek için ona özel hediyenizi Kendin Tasarla web sitesi sayesinde tasarlayabilir ve kargo ile direkt olarak kendisine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kendin Tasarla web sitesi şu mantıkla çalışır: 

Web sitesine üye olan kullanıcı kategorilerden hangi hediyeyi istiyorsa onu seçer. Örneğin telefon kılıfı. Telefon kılıfına hangi fotoğrafın veya yazının basılmasını istiyorsa siteye yükler. Direkt yükleme özelliği olması müşteri açısından büyük kolaylık sağlar. Web sitesine ayrıca e-posta ile fotoğraf göndermek zorunda kalmaz. Kılıfa istediğiniz fotoğraf kısa sürede basılır ve teslimat adresine kargo ile gönderilir.

Kendin Tasarla web sitesinde kupa, tişört, saat, yastık kılıfı, kalem, defter gibi günlük kullanımda her zaman ihtiyaç duyabilecekleri eşyalar kişiselleştirilebilir.

Kendin Tasarla web sitesi açmak için mutlaka bir baskı firmanızın olmasına gerek yok. Web sitenizi açmadan bir baskı firmasıyla anlaşma yapabilirsiniz. Siparişleri alarak anlaşmalı baskı firmanıza anında iletebilir ve kargolama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendin Tasarla web sitesi sahibi olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. E-ticaret sitenizin kullanışlı ve işlevsel olması çok önemli. Kullanıcılar kısa sürede ürün seçebilmeli ve fotoğraf yükleyebilmeli. İnternet kullanıcıları artık bir web sitesinin açılmasını veya fotoğrafın 2-3 dakikada yüklenmesini beklemek istemiyor.

Web sitenizin kaliteli görünmesi ve hızlı bir şekilde açılması gerekir. Kendin Tasarla web sitenizin insanlara güven vermesi, profesyonel görünmesi için mutlaka işini iyi bilen bir ekip tarafından tasarlanması gerekir.

Kişiye özel ürün tasarlama siteleri gün geçtikçe popüler oluyor. Müşteriler yüzlerce ürün içinden istediğini seçerek kendilerine göre kişiselleştirebiliyor. Kendin Tasarla Scripti sahibi olarak siz de kendin tasarla işini yapmaya başlayabilirsiniz.

Kendin Tasarla Scripti sayesinde müşterileriniz web sitenize üye olduktan sonra kategori bölümünden bir ürün seçerler. Seçtikleri ürünün üzerinde bulunmasını istedikleri fotoğrafı kendi bilgisayarlarından yüklerler. Bu sayede müşteri size ayrıca bir e-posta göndermek zorunda kalmaz. Eğer bir yazı da yazmasını istiyorlarsa yine aynı sayfadan yazmasını istedikleri yazıyı da eklerler. Bütün işlem aynı sayfada halledilir. Daha sonra seçimleri gösterilir ve onaya sunulur müşteri seçimlerini onayla ve ödeme sayfasına yönlendirilir.

Kendin Tasarla Scripti sayesinde tüm bu işlemler birkaç dakika gibi kısa sürede halledilir. Burada web sitenizin kaliteli olması önemli bir faktördür. Web siteniz hızlı yüklenmeli ki bu işlemler kısa sürede tamamlansın. Yavaş yüklenen bir web sitesi kimsenin hoşuna gitmeyecektir. İnternetin hayatımıza girmesiyle her şeyi mümkün olduğunca kısa sürede halletmek istiyoruz. Yavaş yüklenen sayfalar, fotoğraflar müşterilerinizin rakiplerinize gitmesine neden olacaktır.

Kendin Tasarla Scripti ile daha çok kazanmak için profesyonel ve kaliteli görünen bir web sitesine ihtiyacınız var. İnternet kullanıcıları ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymaz. Profesyonel bir web sitesi firmanızın daha büyük bir marka olarak algılanmasını sağlayacaktır. İnsanlar web sitenize baktıklarında bilinçli bir yatırım olduğunu, web siteniz için gerçekten emek harcandığını düşünmeliler. İnternet dünyasındaki güvensizliği bu yöntemle kırabilirsiniz.

Kendin Tasarla Scripti çalışmanızın iyi görünmesinin yanında kaliteli ve iyi görünmesi de önemli bir etken. Bir web sitesi çok iyi görünebilir ama kullanıcı kolaylığı sunmuyorsa kimse o web sitesini kullanmak istemeyecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek