Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kendin Tasarla Scripti

Kendin Tasarla Scripti

Kişiye özel ürün tasarlama siteleri gün geçtikçe popüler oluyor. Müşteriler yüzlerce ürün içinden istediğini seçerek kendilerine göre kişiselleştirebiliyor. Kendin Tasarla Scripti sahibi olarak siz de kendin tasarla işini yapmaya başlayabilirsiniz.

Kendin Tasarla Scripti sayesinde müşterileriniz web sitenize üye olduktan sonra kategori bölümünden bir ürün seçerler. Seçtikleri ürünün üzerinde bulunmasını istedikleri fotoğrafı kendi bilgisayarlarından yüklerler. Bu sayede müşteri size ayrıca bir e-posta göndermek zorunda kalmaz. Eğer bir yazı da yazmasını istiyorlarsa yine aynı sayfadan yazmasını istedikleri yazıyı da eklerler. Bütün işlem aynı sayfada halledilir. Daha sonra seçimleri gösterilir ve onaya sunulur müşteri seçimlerini onayla ve ödeme sayfasına yönlendirilir.

Kendin Tasarla Scripti sayesinde tüm bu işlemler birkaç dakika gibi kısa sürede halledilir. Burada web sitenizin kaliteli olması önemli bir faktördür. Web siteniz hızlı yüklenmeli ki bu işlemler kısa sürede tamamlansın. Yavaş yüklenen bir web sitesi kimsenin hoşuna gitmeyecektir. İnternetin hayatımıza girmesiyle her şeyi mümkün olduğunca kısa sürede halletmek istiyoruz. Yavaş yüklenen sayfalar, fotoğraflar müşterilerinizin rakiplerinize gitmesine neden olacaktır.

Kendin Tasarla Scripti ile daha çok kazanmak için profesyonel ve kaliteli görünen bir web sitesine ihtiyacınız var. İnternet kullanıcıları ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymaz. Profesyonel bir web sitesi firmanızın daha büyük bir marka olarak algılanmasını sağlayacaktır. İnsanlar web sitenize baktıklarında bilinçli bir yatırım olduğunu, web siteniz için gerçekten emek harcandığını düşünmeliler. İnternet dünyasındaki güvensizliği bu yöntemle kırabilirsiniz.

Kendin Tasarla Scripti çalışmanızın iyi görünmesinin yanında kaliteli ve iyi görünmesi de önemli bir etken. Bir web sitesi çok iyi görünebilir ama kullanıcı kolaylığı sunmuyorsa kimse o web sitesini kullanmak istemeyecektir.

Kendin Tasarla Scripti çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 • Strateji ve Marka

  Kendin Tasarla Scripti Strateji ve Marka

  Her müşterinin katılımını açık bir strateji ve doğrudan konuşma ile başlatıyoruz. Müşteriniz kim? Onlar için önemli olan ne? Onlara nasıl ulaşacağız ve onları harekete geçirelim mi? Oldukça rekabetçi bir peyzajda, markanızın ihtiyaç duyduğu olumlu etkiyi yaparız.

 • Web Sitesi Geliştirme

  Web Sitesi Geliştirme

  İnternet üzerinden çok fazla sohbet gerçekleştirildiğinde, web geliştirme ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz platformları oluşturabilir. Geliştiricilerimiz, özel WordPress ve Drupal siteleri, açılış sayfaları, kampanya mikrositeleri ve daha fazlasını oluşturmak için Medanis ekibi birlikte çalışır.

 • Video Yapımı

  Video Yapımı

  Medanis Bilişim AŞ kendi üretim stüdyosunu, markanızı bir sonraki seviyeye taşıyacak araçlara sahip olduk. Profesyonel kameramanlardan oluşan ekibimiz, tüm platformlarda kullanılabilecek olağanüstü marka videoları oluşturmak için geleneksel ve drone videografyadan yararlanmaktadır.


 • Kendin Tasarla Scripti Dijital Pazarlama

  Bir müşterinin markanızla olan her çevrimiçi etkileşimi hayati derecede önemlidir. Markanız için mükemmel plan oluşturmak için ücretli arama, görüntüleme ve sosyal, SEO, e-posta pazarlaması, içerik oluşturma, dönüşüm oranı optimizasyonu ve etki pazarlama stratejilerini kullanıyoruz.

 • Geleneksel / Evden Dışında

  Kendin Tasarla Scripti

  Mesajınızı önemli kitlelere ileten stratejik medya kampanyaları oluşturuyor ve izliyoruz. Medya direktörümüz, geleneksel medya kampanyalarını radyo, televizyon ve basılı olarak yürütür. Buna ek olarak, etkin dijital içerik, doğrudan posta, açık hava reklamcılığı ve mağaza içi mağazacılık hizmetleri sunma çabalarınızı en iyi duruma getiriyoruz.

 • Grafik dizayn

  Kendin Tasarla Scripti Grafik dizayn

  Tasarım ekibimiz, profesyonel hizmet firmaları, üreticiler, devlet kurumları, kar amacı gütmeyenler, e-ticaret siteleri ve daha fazlası için fonksiyonel ve göz alıcı ürünler üretir. İster taze bir logoya, modern bir web sitesine, satış desteğine, doğrudan posta kampanyasına, ilgi çekici bir eBook’a veya daha fazlasına ihtiyacımız olsun, ekibimiz yardımcı olabilir.


 • Halkla ilişkiler

  Kendin Tasarla Scripti PR, haberlerde harika bir hikaye; önemli kitlelerle etkileşim kurmakla ilgilidir. Medya ilişkileri, kriz iletişimleri, etkileyici kampanyalar, medya eğitimi, konuşma angajmanları ve düşünce liderliği stratejileri – markanızı spot ışığında tutmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

 • Sosyal medya

  Sosyal medya

  Müşterilerinizin markanızla nasıl bir etkileşime girdiğini inceledik ve katılımı artıran olağanüstü içerik oluşturma fırsatı bulduğumuz alanları belirledik.

About Author

Medanis Destek