Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kendin Tasarla Modülü

Kendin Tasarla Modülü

İnternetin hayatımıza girmesiyle birçok konuda hayatımız kolaylaşmaya başladı. İnterneti sadece bilgi edinmek için değil alışveriş ve sipariş için de kullanmaya başladık. Bir sevdiğimize veya kendimize hediye alacaksak başvurduğumuz ilk yer artık internet. Kendin tasarla sayesinde artık insanlar seçtikleri ürünlere istedikleri fotoğrafları, yazıları bastırabiliyor. Kendin Tasarla Modülü kullanarak siz de bu işte başarılı olabilirsiniz.

Bir baskı işletmeniz olsun veya olmasın Kendin Tasarla Modülü sahibi olarak bu işi yapabilirsiniz. Kendi baskı işletmeniz varsa ürünleri kendiniz hazırlarsınız yoksa bir baskı işletmesiyle analaşarak ürünleri orada yaptırabilirsiniz.

Kendin Tasarla Modülü sayesinde müşteriler web sitesine girdikten sonra üye olurlar. İstedikleri ürünlerden birini seçerler. Örneğin telefon kılıfı. Daha sonra Kendin Tasarla Modülü sayesinde sayfada fotoğraf yükle seçeneği çıkar. Müşteri kendi bilgisayarından istediği fotoğrafı yükler bir yazı yazmasını istiyorsa alttaki seçeneğe de yazısını yazar. İşlem bu kadar basit şekilde tamamlanır. Daha sonra ödeme sayfasına yönlendirilen müşteri parayı öder ve kargoyla ürünü teslim alır.

Kendin Tasarla Modülü kullanmazsanız müşteri istediği ürünü seçerek size fotoğrafı ayrıca bir e-postayla göndermek zorunda kalacak. Hazır bu kadar kendin tasarla sitesi varken kimse e-posta göndermekle uğraşmak istemeyecek ve eski moda bir web sitesi olduğu için müşteriler güven duymayacaktır.

Kendin Tasarla Modülü sayesinde kupa, kartvizit, anahtarlık, yastık, kalem, defter, telefon kılıfı gibi yüzlerce ürünü pazarlayabilirsiniz.

Her e-ticaret sitesinde olduğu gibi sizin de ödeme sayfasında birden çok ödeme yöntemi kullanmanız müşterilerinizi arttıracaktır. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, bankamatikle ödeme gibi her seçeneği eklemeye çalışın. Kendin Tasarla Modülü ile daha fazla kazanmak için müşterilerinize güven vermek zorundasınız. Bunun için de profesyonel ve kaliteli bir web sitesine sahip olmalısınız.

Kaliteli ve profesyonel bir Kendin Tasarla Modülü ile insanlar sizi büyük ve kendinden emin bir marka olarak algılayacaklar. Şöyle düşünün insanlar sizin çalıştığınız ortamı görmeden sizi seçecekler. Tek gördükleri şey web siteniz. Ofisiniz büyük ya da küçük olabilir, yanınızda çalışan birisi olmayabilir veya onlarca kişi çalışabilir. Ancak bunların hiçbirini müşteriler görmeyecek. Onlar sadece web sitenizi görecekler ve buna göre karar verecekler.

Kendin Tasarla Modülü iyi göründüğü kadar kullanıcı kolaylığı sağlamlı ve pazarlama yöntemlerine göre tasarımı yapılmalı.

Kendin Tasarla Modülü çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Reklam, olağanüstü bir şey hayal etmek, onu bir olasılık haline getirmek ve sonra dünyanın her şey hakkında bilgilendirmek ile ilgilidir. Tam hizmet veren bir reklam ajansının uzman elinde, mesajınız frekans, doğruluk ve darbe ile gönderilir, böylece şirketiniz (ve alt satırınız) büyür.

Sizi işiniz için profesyonel bir çevrimiçi varlığa hazırlamak amacıyla uzman bir ajansız. Web sitemin tasarımları kullanımı kolaydır, yenilikçi web teknolojisini bütünleştirir ve işletmeniz için uygun maliyetle yol açar. Medanis Bilişim AŞ, 15 yılı aşkın süredir profesyonelce bu işi yapmaktadır.  Web siteniz profesyonel görünümlü, web standartlarını takip etmek ve arama motorlarında yer almak için bir web sitesi tasarımcısı tarafından oluşturulacaktır.

Kendin Tasarla Modülü Web Sitesi Tasarımı Özellikleri:

İçerik yönetimi

Web sitesinde sık güncelleme yapabilmek için bir içerik yönetim çözümü (CMS) gerektirecek kadar çok istiyorsanız. Bir içerik yönetimi çözümü, bir web sitesi tasarımcısı veya HTML bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizin içeriğini değiştirmenize olanak tanır. WordPress’i kullanımı, özellikleri ve web standartlarına odaklanması nedeniyle bir içerik yönetim çözümü olarak kullanıyoruz.

Kendin Tasarla Modülü Alışveriş kartı

Web sitenizde e-ticaret olarak kabul edilen ve yazılımın bir çevrimiçi alışveriş sepeti olarak kullanılmasını gerektiren mal veya hizmetler için kredi kartı ödemelerini kabul etmeniz gerekiyorsa bu özellik size lazım olacak.

Kendin Tasarla Modülü İnternet pazarlamacılığı

İyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak sonuç garanti etmez. Online rekabetin artmasıyla birlikte daha fazla çevrimiçi işletme, internet pazarlamacılığına, ziyaretçileri çekmek ve pazarlama ve satış üretmek için daha fazla çaba göstermek zorundadır. E-posta haber bültenleri, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve arama motoru pazarlaması (SEM) gibi İnternet pazarlamacılığının birçok formu vardır. Internet Pazarlama Servislerimize bakın.

 

Marka

Markanız SİZİN söylediklerini değil, markanız onların söylediği şeydir! Mevcut bir markanız varsa ya da biriniz için bir vizyonunuz varsa, ekibimiz iş stratejisini küçük bir yaratıcı büyüyle nasıl birleştireceğinizi, markanızı farklılaştırmaya, hikayesini tanımlamaya ve itibarını geliştirmeye nasıl yardım ettiğini anlar.

 

YARATICI

Hikaye anlatma sanatı, yazılı veya görsel olarak, bir işletmeyi marka haline getiren şeydir. Müşterileriniz için onları meşgul eden tutarlı deneyimler üretiriz. Bugünkü kültürümüzde, yazılı mesajınızın yüksek sesle ve net bir şekilde geçmesine yardımcı olmak için muhteşem görsel çalışmalara ihtiyacınız olacak ve sizi spot ışığına çıkarmaya hazırız!

 

İNTERNET ÜZERINDEN

Kurucularımızın ruhu olan “yaratıcılığın ve teknolojinin evliliği”, çevrimiçi hizmetlerimizi mükemmel bir şekilde tanımlıyor! Çoğu ajans ikisini ayırır – ancak çoğu ajans değiliz! Yaratıcı ve teknik ekiplerimiz birbirimizi mükemmel şekilde iltifat ediyor ve toplam paketi sunuyor: fonksiyonel olduğu kadar şık bir web varlığı.

 

SOSYAL

Sosyal medya pazarlamacılığının gücü, marka güvenini daha kişisel bir seviyede geliştirmeye odaklıdır. Halen bazı stratejilere ve devam eden desteğe ihtiyaç duyan bir sosyal varlığa sahipseniz veya tüm geri bildirimlerin anlamını bulma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, markanız için en iyi bağlantıları kurmanıza yardımcı olabiliriz!

 

MOBİL

Pazarlama uzmanları, ödüllü tasarımcılar ve Apple Certified iPhone geliştiricilerinden oluşan ekibimizle, mobil kampanyalarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeteneklerimiz, deneyimlerimiz ve yaratıcılığa sahibiz – kullanıcıları serin marka hakkında sesini duyuracak seviyeye Hareket halindeyken ile etkileşim kuruyor!

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kendin Tasarla Modülü için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kendin Tasarla Modülü yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek