Logo Web Tasar覺m

Kendin Tasarla Modülü


paylaş
Kendin Tasarla Modülü

İnternetin hayatımıza girmesiyle birçok konuda hayatımız kolaylaşmaya başladı. İnterneti sadece bilgi edinmek için değil alışveriş ve sipariş için de kullanmaya başladık. Bir sevdiğimize veya kendimize hediye alacaksak başvurduğumuz ilk yer artık internet. Kendin tasarla sayesinde artık insanlar seçtikleri ürünlere istedikleri fotoğrafları, yazıları bastırabiliyor. Kendin Tasarla Modülü kullanarak siz de bu işte başarılı olabilirsiniz.

Bir baskı işletmeniz olsun veya olmasın Kendin Tasarla Modülü sahibi olarak bu işi yapabilirsiniz. Kendi baskı işletmeniz varsa ürünleri kendiniz hazırlarsınız yoksa bir baskı işletmesiyle analaşarak ürünleri orada yaptırabilirsiniz.

Kendin Tasarla Modülü sayesinde müşteriler web sitesine girdikten sonra üye olurlar. İstedikleri ürünlerden birini seçerler. Örneğin telefon kılıfı. Daha sonra Kendin Tasarla Modülü sayesinde sayfada fotoğraf yükle seçeneği çıkar. Müşteri kendi bilgisayarından istediği fotoğrafı yükler bir yazı yazmasını istiyorsa alttaki seçeneğe de yazısını yazar. İşlem bu kadar basit şekilde tamamlanır. Daha sonra ödeme sayfasına yönlendirilen müşteri parayı öder ve kargoyla ürünü teslim alır.

Kendin Tasarla Modülü kullanmazsanız müşteri istediği ürünü seçerek size fotoğrafı ayrıca bir e-postayla göndermek zorunda kalacak. Hazır bu kadar kendin tasarla sitesi varken kimse e-posta göndermekle uğraşmak istemeyecek ve eski moda bir web sitesi olduğu için müşteriler güven duymayacaktır.

Kendin Tasarla Modülü sayesinde kupa, kartvizit, anahtarlık, yastık, kalem, defter, telefon kılıfı gibi yüzlerce ürünü pazarlayabilirsiniz.

Her e-ticaret sitesinde olduğu gibi sizin de ödeme sayfasında birden çok ödeme yöntemi kullanmanız müşterilerinizi arttıracaktır. Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, bankamatikle ödeme gibi her seçeneği eklemeye çalışın. Kendin Tasarla Modülü ile daha fazla kazanmak için müşterilerinize güven vermek zorundasınız. Bunun için de profesyonel ve kaliteli bir web sitesine sahip olmalısınız.

Kaliteli ve profesyonel bir Kendin Tasarla Modülü ile insanlar sizi büyük ve kendinden emin bir marka olarak algılayacaklar. Şöyle düşünün insanlar sizin çalıştığınız ortamı görmeden sizi seçecekler. Tek gördükleri şey web siteniz. Ofisiniz büyük ya da küçük olabilir, yanınızda çalışan birisi olmayabilir veya onlarca kişi çalışabilir. Ancak bunların hiçbirini müşteriler görmeyecek. Onlar sadece web sitenizi görecekler ve buna göre karar verecekler.

Kendin Tasarla Modülü iyi göründüğü kadar kullanıcı kolaylığı sağlamlı ve pazarlama yöntemlerine göre tasarımı yapılmalı.

Kendin Tasarla Modülü çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: kendin tasarla modülü kendin tasarla modül kendin tasarla scripti

paylaş

İlgili YazılarYorumlar