Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Karşıyaka Web Tasarım

Karşıyaka Web Tasarım

Medanis Bilişim AŞ, İzmir’de sürdürülebilir büyüme yaratmak için marka konumlandırma ve müşteri profillerinden yararlanan teknoloji odaklı gelen pazarlama çözümleri  konusunda uzmanlaşmış, tam kapsamlı bir dijital gelen pazarlama, SEO ve web tasarım ajansıdır. Yenilikçi ve Müşteri odaklı Mobil ve Web Çözümleri, Karşıyaka Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

İşletmelerin kendileri kadar benzersiz dijital çözümlere ihtiyacı olduğu fikrine inanıyoruz. Özel gelişim, işin ihtiyaçları için özel olarak geliştirilen teknoloji gibi gereklere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Web geliştiricilerimiz, ölçeklenebilir web siteleri, mobil ve web uygulamaları ve gerçekten özel olan platformlar oluşturma konusunda deneyimlidir – yalnızca birbirine bağlı bir sistem olarak işlev görmeye çalışan üçüncü parti platformların ve eklentilerin karmaşıklığı bizim web sitelerimizde bulunmaz.

Yaptığımız her şeyin müşteri merakı ile yapılmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerin hedefi yalnızca görsel açıdan cazip bir ürüne sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda mükemmel işlevsellik sağlamasını sağlamaktır. Bunu, sezgisel UX, günümüz teknolojileri ve araçları ve sınıfının en iyisi arayüzlerden oluşan zengin özellikli, çekici ve kullanıcı dostu mobil uygulama ve web çözümleri oluşturarak gerçekleştiriyoruz.

Karşıyaka Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Karşıyaka Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamalar ve web siteleri, her sektör, her sanayi için dijital yakınsamanın olanak tanıyan merkez parçalarıdır.  Geleceğe hazır çözümler, doğru iş teslim etmek, sonuçların rakiplerinizi geride bırakması için çalışıyoruz. Karşıyaka Web Tasarım Yüksek performanslı, özellik dolu ve sayısal olarak dönüştürücü mobil uygulama geliştirme işindeyiz. Stratejilerimiz odaklanmış ve sonuç odaklı ancak değişen iş gereksinimlerine esnek ve uyarlanabilirdir.

KARŞIYAKA WEB TASARIM WEB GELİŞTİRME ŞİRKETİ

Medanis Bilişim AŞ, önde gelen bir web sitesi geliştirme şirketidir. Harika web geliştirme işindeyiz, çünkü yalnızca web projeleri oluşturmak için önde gelen, modern ve en değerli teknolojilere güveniyoruz. Süreç odaklı gelişime odaklanan İzmir’deki her birimiz, kullanıcıların (müşterinin müşterileri) ihtiyaç duydukları her şeyi web sitelerinde bulabildikleri için etkileyici web sitesi geliştirme hizmetleri , hızlı ürün-piyasa sunumu sağlamaları hedefleniyor inşa ediyoruz.

Başlangıç, kurumsal veya büyük ölçekli bir organizasyon olsun, stratejimiz aynıdır – kullanıcıların ürününüzle nasıl etkileşim kuracağını anlamak ve kullanıcıların katılımını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için üzerinde çalışıyoruz. Karşıyaka Web Tasarım  Medanis Bilişim AŞ. 13 yıldan fazla bir süredir dünya genelindeki müşterilere özel web geliştirme hizmetleri sunma tecrübesi ile sağlık, eğitim, e-ticaret, finans, medya, eğlence, seyahat, otomotiv ve daha pek çok alan da dahil olmak üzere birden fazla endüstri ve işletme alanına yayılmış binden fazla projeyi gerçekleştirdik .

Ekibimiz, Magento sertifikalı geliştiricileri, HTML5, CSS3, Joomla, WordPress, PHP, JavaScript, ASP.NET, Drupal’daki uzman kişilerden oluşur.

TAM HİZMET KARŞIYAKA WEB TASARIM E-TİCARET WEB GELİŞTİRME ŞİRKETİ-B2B & B2C

İster B2C ister B2B Karşıyaka Web Tasarım olsun, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda yapılan satın alımlarda bir artış var. Müşteriye ulaşmak için en iyi kişiselleştirme yöntemlerini ve birinci sınıf e-ticaret geliştirme hizmetlerini sunuyoruz.

 • # 1. E-Ticaret Web Sitesi Geliştirme
 • # 2. Duyarlı (Masaüstü, Tablet, Mobil)
 • 3.. Mobil e-Ticaret Uygulamaları
 • 4.. E-ticaret entegrasyonu
 • 5.. E-Ticaret Kurumsal Geliştirme
 • 6.. CRM Çözümleri Üretimi
 • 7.. E-Ticaret Performans Optimizasyonu
 • 8.. Herhangi Bir Özel e-Ticaret Geliştirme

Karşıyaka Web Tasarım

Kanıtlanmış kullanıcı ara yüzü araştırmasından esinlenerek oluşturulmuş görsel düzen, bilgi geri alımı, organik sayfa akışı ve hizmetleriniz, ürünleriniz ve şirketin genelindeki ilgiyi arttıracaktır.

 • Renk paletini ve genel görsel stili belirleyin
 • Müşterinin benzersiz hikayesini göster ve anlat
 • İçerik ve mimari düzenleme
 • Anahtar bölümleri, alt sayfaları ve diğer grafik öğelerini tasarla
 • Mobil duyarlı tasarım uygulaması

Şirketinizin ilk web sitesini başlatması ya da önceden kurulmuş çevrimiçi varlığı olsun, hedefler aynı: müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve işletmeyi büyütmek. Rekabetçi bir ortamdaki başarı, sıradan tarayıcıları etkili bir şekilde sadık müşterilere dönüştürmek için en yeni teknolojiyi kullanan özelleştirilmiş bir yaklaşımı gerektirir. Kapsamlı mimariden fonksiyonel navigasyona kadar Karşıyaka Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ, her dokunma noktasını geliştirmeye, müşterilerle olan bağınızı geliştirmeye ve iş potansiyelinizi gerçekleştirmeye derinlemesine kazıyor.

Çevrimiçi işiniz için başarılı bir Web uygulaması oluşturmak için öncelikle, hedefli soruları sormak ve kendi araştırmamızı yapmak suretiyle mali ve operasyonel hedeflerinizi kapsamlı bir şekilde öğreniriz. Varolan veritabanlarınızdan ve Web tabanlı sistemlerinizden başlayarak hedeflerinize ulaşmada en verimli işlemleri belirlemek için UDDI, SOAP, XML ve WSDL gibi kapsamlı Web hizmeti standartlarını uyguluyoruz. Bu süreç, müşterileriniz, tedarikçileriniz ve üçüncü taraflarla sürekli entegrasyon için sağlam bir temel oluşturmaktadır. Aynı zamanda, şirketinizin rekabetçi kalabilmesi için gerekli iş süreçleri otomasyonuna sahip olmasını sağlar.

KARŞIYAKA WEB TASARIM BULUT TABANLI UYGULAMALAR

İster ister bilginize esnek erişim veya güvenli bir yedekleme / felaket kurtarma protokolü gerek, çözüm bulutta. Özel bulut tabanlı Web uygulamalarımız, sosyal profiller, hedefli pazarlama kampanyaları ve belirli müşteri ihtiyaçları için verileri parmak uçlarınızda güvenli bir şekilde tutmak için SugarCRM ve Salesforce kullanmaktadır.

İzmir’in eski yerleşim yerlerinden biri olan Karşıyaka İzmir’e gelen herkesin mutlaka görmesi gereken yerlerden biridir. İzmir de bulunan işletme sayısının fazlalığı rekabet ortamını arttırmaktadır. İzmir’de bulunan özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin çoğunun hala bir web sitesi olmaması düşündürücü ancak siz erken davranarak bir Karşıyaka Web Tasarım çalışması ile web sitesi sahibi olabilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Karşıyaka Web Tasarım çalışmanızla hala web sitesi olmayan ya da eski, ucuz görünen web siteleri olan rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Profesyonel bir web sitesi kaliteli ve kurumsal görünümüyle insanlara güven verecektir. Özellikle son dönemde artan dolandırıcılık olayları yüzünden insanlar eski ve ucuz görünen web sitelerine şüpheyle yaklaşıyorlar ve kredi kartı bilgilerini girmek istemiyor ya da firmayla iletişim dahi kurmak istemiyorlar.

Tam aksine kaliteli bir web sitesi ise size itibar kazandıracaktır. İnternet kullanıcıları web sitenize girdiğinde emek harcandığını ve bilinçli bir yatırım olduğunu düşünürler. Size güven duymaları itibarınızı daha da sağlamlaştırmanızı sağlar. Karşıyaka Web Tasarım çalışmanız sayesinde günümüzde önemli bir yere sahip olan online itibar kazanmış olursunuz.

Profesyonel bir tasarım arama motoru uyumludur yani optimize edilmiştir. SEO kurallarına göre kurulan web siteleri kısa zamanda Google gibi arama motorları tarafından taranır ve sıralamaya alınırsınız, insanlar sizi arama motorları aracılığıyla bulabilirler. Optimize olmayan bir web sitesi ise sıralamaya giremez ve arama motorunda arandığı halde çıkmaz. Karşıyaka Web Tasarım çalışmanızın ilk sayfalarda çıkması için ayrıca özgün ve anahtar kelimeleri kullanarak yazdığınız içerik girişleri ve bu içerikleri sosyal medya hesaplarından paylaşmanız gerekir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk.  Karşıyaka Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Karşıyaka Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı