Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Karaburun Web Tasarım

Karaburun Web Tasarım

Online itibar günümüzde önemli bir yere sahip. İnsanların çoğu ofisinizin şıklığını, kaliteli ürünlerinizi veya sizi görmeden önce web sitenize bakarak firmanız hakkında karar veriyor. İnternetin her eve girmesi ve özellikle en çok mobil cihazlardan internete girilmesi insanların bir ürün ya da hizmet almadan önce Google arama motorunda hemen araştırma yapmasını sağlıyor. Karaburun Web Tasarım için geç kalmayın.

İnternete girenlerin %85’i bir web sitesine direkt girmeden önce Google gibi arama motorları aracılığıyla web sitelerine giriyorlar. Bu da web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasının ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. Karaburun Web Tasarım çalışmanızın Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasının yolu öncelikle arama motoru optimizasyonunun yapılmasından geçmektedir. Optimize edilmemiş bir web sitesi arama motorları tarafından taranmaz ve sıralamaya bile giremez. Bu yüzden Karaburun Web Tasarım çalışmanızın SEO kurallarına göre tasarlandığından emin olmalısınız.

Google ve diğer arama motorları yeni ve benzersiz olan her şeyi sever. Karaburun web sitenizde responsive tasarım gibi yeni teknolojileri kullanmak, özgün içerikler girmek bu yüzden önemli bir yere sahiptir. İçerik dediğimizde hakkınızda sayfası, referanslar, kullanılan fotoğraflar, wp_betawpposts vb web sitenizde bulunan her şey aklınıza gelmeli. Yani hakkınızda sayfanızı yazarken bile bir yerden kopyala yapıştır yapmadan kendinizi anlatan özgün bir yazı yazmalısınız. Karaburun Web Tasarım çalışmanız tek kelimeyle benzersiz olmalı.

Profesyonel bir ajansla çalışarak SEO kurallarına uygun bir web sitesine uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Çok ucuza da Karaburun Web Tasarım sitesi yaptırabilirsiniz ancak bu dediğimi özelliklere sahip olmayacağı için arama motoru sıralamalarında ve kalitesiz, ucuz görünmesi sebebiyle sizi hüsrana uğratacaktır. Web siteniz profesyonel görüntüsüyle insanlara güven vermelidir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Karaburun Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

esnek

Karaburun Web Tasarım Strateji

Projeniz dijital strateji ile başlar ve bunları saygı ile takip ederiz. Yerinde bir web stratejiniz yoksa, geliştirmemize yardımcı olabiliriz.

Çevik

Karaburun Web Tasarım

İyi görünen, kullanıcı deneyimini geliştiren ve sonuç alacak akıllıca tasarlanmış çözümler üretiyoruz.

İşbirlikçi

Karaburun Web Tasarım Gelişme

Tasarım ve stratejiyi fonksiyonel bir ürüne uyguladığımız yer burasıdır. Çevik bir yaklaşım kullanarak hızlı bir şekilde gelişir ve ürünleri erken hayata getirebilecek erken anlamı test ederiz.


Ne yapıyoruz?

Size sadece bir web sitesi kurmaktan fazlasını yapabilirsiniz. İş stratejinizi alıyor ve web üzerinde, mobil ortamda ve sosyal medyada nasıl çalışacağınıza karar vermenize yardımcı oluyoruz. Bunlar size yardımcı olabilecek bazı hizmetler.

 • Web Tasarımı
 • UX / UI Tasarımı
 • Arka uç Geliştirme
 • Ön Uç Geliştirme
 • Mobil
 • Sosyal medya
 • E-Ticaret
 • Platform Geliştirme
 • Kampanya Stratejisi
 • Marka Mimarisi
 • Storyboarding
 • Yaratıcı Yön
 • Pazar araştırması
About Author

Medanis Destek