Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kağıthane Web Tasarım

Kağıthane Web Tasarım

Web siteleri insanların kararlarını etkileyen önemli bir faktör haline geldi. Mobil cihazların, akıllı TV’lerin de kullanım oranlarının artmasıyla internet kullanımı her 10 evden 8’ine kadar girmeyi başardı. Kağıthane Web Tasarım çalışmanızın ülkemizdeki 8 milyon aktif web sitesi içerisinden fark yaratabilmesi için profesyonel bir web tasarımına ihtiyacınız var.

Günümüzde insanların çoğu sokak sokak, mağaza mağaza dolaşmanın yerine bir ürün ya da hizmet almadan önce Google arama motoruna girerek bilgi almaya çalışıyor. Potansiyel müşterilerinizin çoğu daha sizi ve ofisinizi görmeden önce web sitenize girerek firmanız hakkındaki kararını vermiş oluyor. Kağıthane Web Tasarım çalışmanızın profesyonel ve kaliteli bir görünüme sahip olması firmanızın büyük, güvenilir, ne yaptığını bilen bir işletme olarak algılanmanızı sağlayacaktır.

Kağıthane Web Tasarım çalışmanızı yaptırmaya karar verdiğinizde neden ucuza bir şablon site kullanıp bu işi halletmek dururken daha fazla ödeyeyim diye düşünebilirsiniz. Hazır şablon siteler ucuz olduğu için ülkemizde hatta dünyada birçok kişi tarafından kullanılır ve sonuç olarak birbirinin aynı birçok web sitesi ortaya çıkar. Google gibi arama motorları birbirinin aynı olan web sitelerini algılar ve aynı olduklarını, kopya olduklarını düşünerek geri sıralara götürür. Şablon bir web sitesine yönetim paneli, iletişim forumları gibi birçok özel özelliği ekleme şansınız olmaz.

Bir caddede yürüdüğünüzü düşünün ve karşıdan gelen birisi yanınızda bir çanta açarak orijinal saatleri çok ucuza sattığını söylesin bu kişiye ne kadar güvenirsiniz? Yolda yürürken eski, tabelası bile olmayan, pek de tekin görünmeyen bir dükkan görseniz kredi katı bilgilerinizi vererek alışveriş yapmak ister misiniz? İster istemez sizde bir güvensizlik oluşur ve biraz ileride daha iyi görünen bir mağazaya girmeyi tercih edersiniz. Kağıthane Web Tasarım çalışmanız içinde durum bundan ibaret. İnternet ortamında artan dolandırıcılık olayları yüzünden insanların aradıkları ilk şey güven duygusu ve güven duygusunu kaliteli ve profesyonel bir web sitesiyle sağlayabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Kağıthane Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kağıthane Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı