Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Güngören Web Tasarım

Güngören Web Tasarım

Rekabetçi bir sektörde faaliyet gösteriyorsanız ki çoğu sektör öyledir aynı ürünleri satan veya aynı hizmetleri sunan yüzlerce web sitesi bulabilirsiniz. Ürününüz veya hizmetiniz en iyisi olabilir, ofisiniz en şık dizayn edilmişi olabilir ancak web siteniz bu kaliteyi yansıtmıyorsa potansiyel müşterileriniz firmanız hakkında olumsuz düşünecektir. Güngören Web Tasarım çalışmanızla insanlara güven vermeli ve kalitenizi ortaya koymalısınız.

Web siteleri potansiyel müşterilerin karar verme sürecinde önemli bir yere sahip. Profesyonel bir web sitesi işinize önem verdiğinizi insanlara hissettirir. Web sitenize baktıklarında insanlar bunun bilinçli bir yatırım olduğunu ve emek harcandığını düşünmeli. Güngören Web Tasarım çalışmanızla insanlara güven vermelisiniz.

Hiçkimse tabelası olmayan, adı sanı duyulmamış, eski görünen bir iş yerine güven duymaz. Kaliteli hizmet almak için her zaman güzel görünen mağazaları seçeriz. Yolda yürürken birisi karşımıza çıksa ve bir çantayı açarak marka saatler sattığını söylese ona güvenebilir misiniz? İnternet dünyasında da durum bundan farklı değil. Güngören Web Tasarım çalışmanız profesyonelce görünmeli ki insanlar firmanızın büyük, güvenilir ve profesyonel bir işletme olduğunu düşünsünler.

Web sitenizin kaliteli ve profesyonel görünmesi yeterli değil. Güngören Web Tasarım çalışmanızın öncelikle arama motoru optimizasyonunun yapılmış olması lazım. Ülkemizde 8 milyon aktif web sitesi bulunmakta. Bu siteler arasında Google arama motorunda ilk sıralarda çıkmanız çok önemli. Web sitenizin arama motorları tarafından taranması için optimize edilmiş olması gerekir. İlk sıralarda çıkması içinde SEO çalışmaları yapmanız veya Google AdWords reklamlarından faydalanmanız gerekir.

Web sitenizin kaliteli olması dikkat çekici bir alan adı, kaliteli bir hosting firması seçmekle başlar. Alan adınız sektörünüzle ilgili olmalı ve mümkün olduğunca kısa seçilmelidir. Hosting yani tüm verilerinizin depolanacağı firma ise web sitenizin hızından güvenliğine kadar birçok konuda etkili olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle son trendlere ve teknolojilere uygun web tasarım paketleri hazırladık. Güngören Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Güngören Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Duyarlı Web Tasarımı

DUYARLI WEB TASARIMI

Taşınabilir cihazların invaziv doğası, Duyarlı Web Tasarımını bir zorunluluk haline getirir, bu nedenle% 100 duyarlı web sitesi geliştiririz.

 

Web Geliştirme

WEB GELİŞTİRME

Web sitesi işinizin bir yansımasıdır, bu nedenle en ileri teknolojileri kullanarak Özel Web Geliştirme Hizmetleri sunmaktayız.

 

E-ticaret Geliştirme

E-TİCARET GELİŞTİRME

İşinizin satışlarını artırmak için işe yaramaz işlevsellik, sağlam özellik ve zengin kullanışlılık özelliklerine sahip özelleştirilmiş e-ticaret web siteleri geliştiriyoruz.

About Author

Medanis Destek