Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Yazılım Firmaları

İzmir Yazılım Firmaları

Web tabanlı yazılım veya bulut bilişim hayatımızı neredeyse her yönden kolaylaştırdı. Web tabanlı yazılımlar hayatımıza girdikçe yeni teknolojilere ve trendlere sürekli adapte oluyor. Firmaların da bulut sistemini kullanmasıyla iş yapma yöntemleri de teknolojiye ayak uydurmaya başladı. İzmir Yazılım Firmaları ile çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun bir web tabanlı yazılım yaptırabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımın nerelerde işinize yarayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Web tabanlı yazılım internet tarayıcısı üzerinden ulaşılabilen, verilerin İzmir Yazılım Firmaları sunucularında güvenlikli şekilde saklandığı yazılım türüdür.

Bulut bilgi işleminin şirketlerin nasıl iş yaptığı konusundaki dinamiklerini hızlı bir şekilde değiştirdiğini söylemek, abartmak olmayacaktır. Bu teknoloji; hızlı, kullanıcı dostu, güvenli, uygun fiyatlı ve esnektir. Ayrıca, internetin ve uygun cihazların olduğu her yerde bulunur. Evde, hareket halindeyken veya arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte eğlenirken de kullanabilirsiniz. İzmir Yazılım Firmaları web tabanlı yazılımı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir.

Bulutu web için bir metafor olarak düşünün. Bulut bilgi işlemi, fiziksel bilgisayarınızın tam tersidir. Örneğin, fiziksel sürücünüze veri depoladığınızda, buna yerel depolama adı verilir. Bu fiziksel bir şey olduğundan, ihtiyacınız olan her şey fiziksel olarak size yakın olmalıdır. Fiziksel saklamanın amacı sürücünüzde depolanan ve sorunsuz çalışabilen verilere daha hızlı erişmenizdir. Fiziksel hesaplamanın bulut bilişiminden daha üstün olduğuna inanan bazı insanlar var olsa da, bu gerçeklikten uzaktır. Örneğin, tek bir bilgisayarda çalışıyorsanız fiziksel kaynaklardan faydalanmak iyi bir fikir olabilir, ancak taşımanız gereken bir ağın bir parçası olduğunuzda o kadar da iyi bir fikir değildir. İzmir Yazılım Firmaları size bilgilerinize 7/24 ulaşma garantisini sözleşmeyle sunar.

Kurumsal bulut çözümleri güçlü fakat esnek çözümler olarak tasarlanmıştır. Bunları, platform, altyapı, bir hizmet olarak yazılım gibi iş gereksinimlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir Yazılım Firmaları çalışmanız, gereksinimlerinize göre kurulum ve tercih edilen kurumsal uygulamaları kullanmak gibi başka yararlar da sağlar.

En basit biçiminde bile, bir İzmir Yazılım Firmaları çözümü, geleneksel sistemlere kıyasla kullanıcılarına daha fazla çok yönlülük ve erişilebilirlik sağlar. Sadece sanal veya fiziksel değil bunun yerine; kullanılabilirlik, performans ve güvenlik ve kullanıcı dostu olmakla daha fazla ilgilidir. Bulut bilişim, klasik bilgi işlem araçlarından tacı çaldığı yerdir. Bulut bilişim teknolojisini kullanmanın diğer bir yararı, var olan çözümler ve uygulamalarla sorunsuz bir şekilde eşzamanlama yeteneğidir. Bu da şirketler için daha güvenli ve kullanımı daha kolay bir seçenek haline gelmiştir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İzmir Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. 

NE YAPIYORUZ?

Diğer küçük işletme sahipleri olarak, yazılım projelerinizin katı zaman çizelgeleri ve daha katı bütçelerle yüksek kalitede olması gerektiğini biliyoruz.

İzmir Yazılım Firmaları, uygulanmakta olan BT projelerinin çoğunun arkasındaki ana güç haline geliyor. İzmir Yazılım Firmaları sürekli olarak konuşuluyor ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin tabloya ne getirebileceğini anlamaları önemlidir. Birçoğunun fark etmediği, Office 365 gibi hizmetlerin küçük işletmelerin bir banka veya bakanlığın gibi büyük kuruluşlar ve devlet kuruluşlarıyla aynı teknolojiye erişebilmelerini sağladığıdır.

İzmir Yazılım Firmaları projeleri doğru bir şekilde uygulandığında küçük işletmeler harika sonuçlar görebilir ve sunduklarından tam olarak yararlanırsa daha da fazlasını görürler. İşletmenizin teknolojisinde değişiklikler yapmanın yararlarının ne olduğunu anlarsanız, sizin için en iyi olanla ilgili bilinçli bir karar vermek için daha iyi bir yerdesiniz. Cloud İzmir Yazılım Firmaları avantajlarından sadece 6 tanesini bir araya getirdik, başlamak için.

Bulut nedir?

Başlamadan önce İzmir Yazılım Firmaları ne olduğunu anlamanız önemlidir. Terim, çoğunlukla sulanmaya, aşırı karmaşıklığa veya karışıklığa neden olabilecek kadar sıkıştı. Bulut açıklama en iyi yolu bir İnternet bağlantısı üzerinden eriştiğiniz hizmetler topluluğu olarak görülmektedir. Office 365’i örnek olarak kullanırsanız, artık kendi tesisinizde bulunan bir Exchange sunucusu kullanamazsınız. Bunun yerine, bir İnternet bağlantısı üzerinden Microsoft’tan kiraladığınız bir sunucuya erişirsiniz.

Muhtemelen İzmir Yazılım Firmaları fark etmeden uzun süredir kullanıyorsunuzdur. Hotmail veya Spotify gibi hizmetleri kullanırsanız, bunların hepsi Bulut ürünleridir. Bir İnternet bağlantısı üzerinden bir servise erişiyorsunuz.

Artık İzmir Yazılım Firmaları neyin kullanıldığına dair temel bir anlayış oluşturduk, bunu kullanmanın avantajlarına geçebiliriz.

1. Harcama

Kabul edelim, küçük ve orta ölçekli işletmeler için para ve maliyet değeri çoğu zaman anahtardır. Müşterilerimizin Bulut’tan fayda sağladığı ana avantajlardan biri, sunulan abonelik planları aracılığıyla gerçekleşiyor. İzmir Yazılım Firmaları, işletmelerin teknoloji yatırımlarını sermaye harcamasından işletme harcamasına geçirmelerini sağlar. Geçmişte işletmeler, yükseltmelerde büyük bir sermaye yatırımı yapma kararı almadan önce birkaç yıldır varlıklarını terletmek zorunda kalmışlardır. Sunucular güvenilmez hale geliyor ve yazılım uyumsuz ve yavaş hale geliyor.

İzmir Yazılım Firmaları, Finans Direktörleri ve BT Yöneticilerinin teknolojiye yaptıkları yatırımlara bakmaları gerektiğini değiştirdi. Bulut Hizmetleri, büyük bir başlangıç ​​maliyeti yerine, zamanla düzenli olarak küçük bir ücret (genellikle ayda bir kullanıcı başına) ödemeniz gereken abonelik modellerinde çalışır. Ayrıca mevcut olanın en son sürümüne sahip olmanızın avantajına sahipsiniz (bu avantajı bu listede tekrar görebilirsiniz).

2. Hareketlilik

İzmir Yazılım Firmaları, birden fazla aygıta sahip olduğunuzda uygulamaları daha erişilebilir ve yönetmek için mükemmel bir yöntemdir. Çoğu Bulut Hizmetine bir tarayıcı ile erişilebilir olacak, böylece ihtiyacınız olanı elde etmek için belirli bir ağ üzerinde olmanız gerekmeyecek. Office 365 durumunda, e-postalarınıza ve belgelerinize tarayıcı ve aygıtlarınız arasında eşitlenecek özel uygulamalar aracılığıyla erişebilirsiniz.

Çalışmamız değişti. İhtiyacımız olan her şeye erişebilmek, daha önce iş günlerimizin bir parçası olan engelleri kaldırır. İster ofisinizde, ister tren ya da evde olsanız da engeller olmadan aynı şeyi taşıyabilirsiniz. Bulut bilgiişimi aynı zamanda alan tabanlı işçilere çok daha erişilebilir olmasını sağlayacaktır.

İzmir Yazılım Firmaları sadece engelleri kaldırmadığına dikkat etmek de önemlidir. Gününüze de yeni şeyler ekliyor. Bir toplantı için ofiste olmak zorunda kalanlar herkesi değil, Skype gibi şeyleri insanlara zamanlarını nasıl düzenledikleri konusunda daha fazla esneklik kazandırıyor.

3. Doğru Versiyon

Daha önce de belirttiğim gibi, abonelik ödeme modelini kullanmak, hizmetlerinizin her zaman en güncel sürümlerine sahip olmanızı sağlar. Örneğin, Office 365’e yatırım yaptıysanız, aboneliğiniz ne zaman başlamış olursa olsun, en son Office sürümüne sahip olacaksınız. Tüm uygulamalarınız işinizde aynı sürümse, herkes için o kadar kolaylaşıyor.


4. İşbirliği

İzmir Yazılım Firmaları, ekibinizin yeni yollarla ve genellikle çok daha verimli bir şekilde birlikte çalışabilmesini sağlayacaktır. Office 365’teki Planlayıcı ve Ekipler veya Slack ve Trello gibi araçlar, takımınızın çevrimiçi birlikte çalışması için yer açmak için yardımcı olur. Mesafe, artık büyük şeyler yapmak için birlikte çalışan insanların yoluna girmiyor. Office 365’de, birbirinizden 100 mil uzakta olsanız bile, bir belge üzerinde meslektaşınızla aynı saatte çalışabilirsiniz.

5. İletişim

İzmir Yazılım Firmaları aracılığıyla sağlanan araçlar işletmenizde gelişmiş iletişim fayda sağlar. Office 365 gibi hizmetleri kullanıyorsanız görüntülü sohbet, anında mesajlaşma ve sanal çalışma araçlarına erişebilirsiniz. WhatsApp ve Facebook gibi hizmetler iş dışındaki ekiplerimiz için ikinci doğa haline geldiğinde, profesyonel iletişimin yanı sıra modern iletişim şekillerine de izin veren bir iş eşdeğeri olmalıdır. Ek iletişim araçlarını kullanmanın en iyi yanı, verimliliği artıran birçok durumda olmasıdır. Hepimiz konuyla konuşan insanlar yüzünden bir saatten ikiye dökülen fiziksel bir toplantı yaptık. Çevrimiçi toplantılar gerçekleştirmek bunun olmasını engellemek ve ekipleri konuya odaklanmış halde tutmak eğilimindedir.

6. Güvenlik

İzmir Yazılım Firmaları güvenli olmadığına dair bir efsane var. Bulut, teknolojinizi kurum içi yapmaktan daha güvenli olabilir. Şu anda binanızda sunucunuzu koruyan fiziksel güvenliği düşünün. Kilitli bir dolap, kilitli bir kapı ve belki bir de CCTV olabilir. Sunucularınızı Hizmet Altyapısı aracılığıyla Bulut’a koymayı seçerseniz Bulut sağlayıcısının güvenliğinden yararlanırsınız.

Örneğin, Microsoft Azure’yi Cloud olarak seçerseniz, o zaman Microsoft’un fiziksel güvenliğine erişirsiniz. Microsoft, yalnızca küçük işletmelerinizin verilerini değil, Savunma Bakanlığı da dahil olmak üzere tüm müşterilerinin verilerini koruyacaktı. 24/7 güvenlik görevlileri, biyometrik erişim, yedekleme jeneratörleri ve daha fazlası var. Daha önce de belirttiğimiz gibi Bulut daha önce yalnızca büyük işletmeler tarafından kullanılabilen küçük işletmeler için teknoloji getiriyor. İzmir Yazılım Firmaları Bu teknoloji, hem fiziksel hem de sanal olarak uygulanan güvenlikle aynı şeydir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
SEO uyumlu makale yazımı, tanıtım yazımı, sosyal medya yönetimi ve wp_betawpposts çalışması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İzmir Yazılım Firmaları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İzmir Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir