Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

Medanis Bilişim A.Ş., Türkiye’nin Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerinde ofisleri bulunan dijital bir stüdyodur. Amacımız, İzmir Web Tasarım ile en verimli ve en kaliteli çözümleri sunmaktır. Bunu yapmak için, körü körüne kalıpları takip etmiyoruz, ancak kökeninin özünü anlamaya çalışıyoruz.

İzmir’de Mobil uygulamalar ve web geliştirme, grafik tasarım, hareketli grafikler – yapabildiğimiz tek şey değil, aynı zamanda yapmayı en sevdiklerimiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: İzmir Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
İzmir’de en kaliteli web tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

  İZMİR WEB TASARIM İÇİN ÖNEMLİ HUSUSLAR

 • WEB SİTESİ İÇERİĞİ

  İzmir Web Tasarım sitenizin etkileyici içeriği, web sitenizi yeni iş çekmek için kullanmanız durumunda zafere giden yoldur. Ziyaretçiler çoğu zaman bir web sitesinde araştırma yaptıkları bir konuyla ilgili daha fazla bilgi bulmak veya istedikleri bir hizmeti bulmak için uğraşırlar ve sitenize alakalı içerik ekleyerek aradıklarını bulmalarına dikkat edeceğiz.

 •  GRAFİK TASARIM

  Web sitenizin ziyaretçilerini etkilemekle kalmayıp başkalarıyla paylaşmaya teşvik etmek için resim ve grafik davet etmek de önemlidir. İzmir Web Tasarım sitemiz tasarımcıları, ilgiyi arttırmak ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için zevkli resimler ve ilgili grafikleri entegre edecektir.

 •  MÜŞTERİ YAKALAMA VE E-POSTA PAZARLAMASI

   

  Müşterilerinizle etkileşim kurmanız hayati önem taşımaktadır; bu nedenle, web sitesi ziyaretçileri için güncellemeler ve haber bültenleri için kayıt olmasını kolaylaştırıyoruz; ayrıca müşteri yakalama sistemleri, Constant Contact ve benzeri önde gelen e-posta pazarlama servis sağlayıcıları ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

 •  ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

  İzmir’de bulunan bir işletmenin herhangi bir web sitesinin oluşturulması söz konusu olduğunda, çerçeve ve tasarım dikkate alınması gereken tek bileşen değildir. Aslında, İzmir Web Tasarım sitenizin SEO dostu olmadığı takdirde, arama motorları hedeflerinizi yorumlamakta zorlanıyor olması nedeniyle masada çok sayıda müşteriyi terk ediyor olabilirsiniz. Meta verilerinizin alakalı olduğundan emin olacağız.

 •  ANALİZ VE TRAFİK İSTATİSTİKLERİ

  Google Analiz’i, Google Web Yöneticileri’ni ve ek web trafiği izleme yazılımını her web sitesi ile birlikte dahil ederek başarıya ulaştık. İzmir Web Tasarım Sitenize giriş yapmadan önce arama motoruna girilen anahtar kelime, kaç kişi ziyaret ettiği ve nereden ve en popüler sayfaların olduğu gibi web sitenizin trafiği ile ilgili temel istatistikleri öğrenin.

 •  İZMİR’LE SOSYAL BAĞLANTILI

  İşletmenizle ilgili en yeni bilgileri paylaşmanın en kolay yolu, yeni wp_betawpposts girişlerini ve web sayfalarını otomatik olarak sizin için kurduğumuz Facebook ve Twitter sayfalarına postalamaktır. Büyük sosyal medya sitelerinde bir iş profiliniz yoksa endişelenmeyin, biz onunla ilgilenebiliriz! Oluşturduğumuz dikkat çekici açılış sayfalarından bazılarını sorun.

 • Daha önce işiniz için reklamları veya tanıtım videoları filme aldıysanız, bunları web sitenize entegre etmenize yardımcı olabiliriz. Kullanacak video görüntüleriniz yoksa, şirketinize ilgi duymaya özen gösteren müthiş promosyon ve ürün tanıtım reklamları üretebiliriz.

  SEO’yla İşletme Yardımı Nasıl Yapılır?

  İzmir Web Tasarım firmaları için etkili arama motoru optimizasyonu arıyorsanız, o zaman harika, çünkü yardımcı olabiliriz. Bizi diğer pek çok SEO şirketinden ayıran nedir? Birincisi, sonuçlarımız. Çok başarılı bir deneyim yaşayan ve hikayelerini paylaşmaya istekli birçok müşterimiz var. İzmir Web Tasarım firması müşterilerimizden biriyle (veya daha fazlasıyla) irtibata geçmek isterseniz bugün bizimle iletişime geçin, biz de bunu ayarlayabiliriz! İki kişi için, yalnızca en iyi sonuçlara ancak sınırlı sonuçlar alacak kısayollar veya “siyah şapka SEO” uygulaması yapmıyoruz ve muhtemelen zararlı sonuçlar doğacak ve düzeltmek için yıllar olmasa da aylar alabilen güvenilirliğini etkileyecektir. Üçüncüsü, analize inanırız. İzmir Web Tasarım Tüm müşterilerimiz gibi, müşteri dönüşümü ve görünüşlerinizdeki tutarlı gelişmeyi ve arama sonuçlarında tutumu sürekli olarak gösteren aylık raporlar alacaksınız.

  İzmir Web Tasarım Fiyatları Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı:

  İşiniz için daha fazla gelir elde etmek için İzmir Web Tasarım ‘da sizi arama sonuçlarında daha üst sıraya koyarız …

  Aşağıda, Medanis Bilişim A.Ş Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerimizle ilgili ayrıntılar verilmekte olup içeriği paylaşmak, kullanıcıların web sitenize bağlanmasını sağlamak için kullanılan süreçler ve okuyucularla paylaştığınız bilgileri toplu halde toplama işlemleri de dahildir. Kabul edilebilir arama optimizasyonu davranışıyla ilgili tüm arama motoru gereksinimlerini dikkatle yerine getiririz, böylece işinizi ve geçiminizi asla riske atmamamızı sağlarız.

  •  MAKALE VE WEB SİTESİ İÇERİĞİ

   İzmir Web Tasarım yazar ekibimiz, web sitenizdeki sayfalar ve wp_betawpposts yazıları olarak yayınlanacak iş alanınızla ilgili benzersiz ve çekici içerik geliştirir. Bu, anahtar kelimeyle ilgili trafiği çekmeye ve diğerlerinin bağlantı kurmasını isteyecek ilginç bilgiler oluşturmasına neden olan İzmir Web Tasarım web sitenizi daha büyük hale getirmeye yardımcı olur.

  •  MOBİL SİTE OPTİMİZASYONU

   İzmir Web Tasarım Web siteniz mobil arama yapan kullanıcılar için optimize edilmediği için iş fırsatlarını kaçırmayın. Mobil web sitesi optimizasyon hizmetlerimizle tüketiciler, kullandıkları cihazdan bağımsız olarak web sitenizin içeriğine ve ürünlerine erişebilirler – iPhone, Android telefon, tablet veya dizüstü bilgisayar.

  •  SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

   Günümüzde arama motorları, hangi web sitelerinin ve web sayfalarının sonuçlarının en üstünde görüntülenmeye layık olduğunu belirtmek için sosyal medya ipuçlarına giderek daha fazla güveniyor. Birkaç isim vermek için Twitter, Facebook, LinkedIn, Pinterest ve Instagram gibi önde gelen sitelerle sosyal olarak aktif değilseniz, emin olalım!

  •  YEREL ARAMALAR VE İZMİR WEB AJANS

   İzmir Web Tasarım ve İzmir web ajans işletmenizin bulunduğunuz yere yakın tüketiciler tarafından bulunmasını sağlamak için web sitenizi tüm önde gelen yerel dizin web sitelerine kaydettik. Google, Yahoo !, Bing, Yelp ve MapQuest gibi web sitelerini listeleyerek arama sonuçlarını etkilemekle kalmaz, aynı zamanda tüketicilere şirketinizi inceleme ve tartışma fırsatı da verirsiniz.

  •  YAZILIM GELİŞTİRME VE WEB SİTESİ İZMİR

   İzmir Web Tasarım Web siteniz hakkında gelişmekte olan etkileşimli araçlar, oyunlar, hesap makineleri ve trivia sınavları yerine bir buzz oluşturmak için daha iyi bir yol var mı? Kullanıcıları web sitenizin içeriğine girmeye davet edin ve buna karşılık kendi İzmir Web Tasarım web sitelerinde veya bir sosyal ağ platformunda başkaları ile paylaşın. Buna ek olarak, ürün entegrasyonu ve özel olarak istenen yazılımlar oluşturabiliriz.

  •  VİDEO YAPIMI

   Genellikle tüketiciler bir satın alma kararı vermeden önce video ifadesini veya ürün ekranını izlemekle ve bu tür alıcılar da arama motorlarını böyle yapmakla ilgileniyorlar. İzmir Web Tasarım Bu, özel video üretimi yapmanın önemli bir nedenidir, ayrıca YouTube, Vimeo, Break ve MetaCafe gibi en popüler paylaşım sitelerinde hizmetinizi tanıtmak için harika bir yoldur.

  •  WEB SİTESİ RESİMLERİ VE RESİMLER

   Kabul edelim ki, göz alıcı güzel fotoğraflar ve resimler bir müşterinin sizinle iş yapmak için davetkar ve teşvik edici olabilir, bu nedenle sağlam bir ilk izlenim oluşturmak önemlidir. Ziyaretçilerin etkileşiminin olumlu ve alt satırınıza faydalı olmasını sağlamak için ürününüzün adımına entegre olacak profesyonelce oluşturulmuş resim ve grafikler edinebiliriz.

  Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

  Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motorlarından alınan trafiği artırmak için yerinde iç içerik ve bağlantı yapısına ve ayrıca yerinde harici geri bağlantıya odaklanarak bir web sitesinin performansını geliştirme sürecidir. İzmir Web Tasarım Başkaları tam bir hizmet paketi sunarken bazıları itimat yönetimi veya tıklama başına reklamı gibi ağırlıklı olarak uzmanlaşmış alanlara odaklanan bazı SEO şirketlerini uygulamaktadır. Bir İzmir Web Tasarım web sitesini arama motoru sorgu sonuçlarında daha iyi performans gösterecek şekilde optimize etmek, düzinelerce benzersiz öğeye bakmayı ve bir eylem planını en iyi nasıl uygulayacağınızı ve yürütmeyi bilmeyi gerektirir. Bu tür görevleri üstlenen kişiler genellikle SEO’lar olarak adlandırılır, SEO’nun uygulayıcıları kendilerini web sitesi optimize etme alanının geniş alanına yerleştirir.

  İpucu: Müşterinin çevrimiçi varlığını iyileştirmek için riskli, agresif ve olumsuz yöntemler kullanmayı tercih eden bir SEO şirketi kullanmaktan kaçının; çünkü bu, iyi olanlardan daha fazla zarar verebilir. Medanis Bilişim A.Ş Çevrimiçi Medya, kanıtlanmış ve test edilmiş yöntemler kullanan bir SEO firmasıdır; Google, Yahoo! ve Bing kurallarına ve kısıtlamalarına bağlı kalarak çalışır.

  İşletmemin SEO’ya İhtiyacı Var mı?

  İzmir Web Tasarım sitelerinin büyük çoğunluğu için aldıkları trafik, Google, Yahoo !, Bing gibi büyük arama motorları tarafından yönlendirilir. Arama motorları sitenizi bulamazsa veya sitenizde bulunan içerikler veritabanlarına dizine eklenmediyse, arama trafiğini – potansiyel İzmir Web Tasarım müşterilerinizi ve ürünlerinizi ve ürünlerinizi arayan müşterileri – çekme fırsatını kaçırırsınız demektir. İzmir Web Tasarım Web sitenizin ne sunduğuna bakılmaksızın, arama motorları web’i hemen hemen her internet kullanıcısı için gezinmenin bir numaralı metodudur.

  Tüm şirketlerin bilincinde olması gereken şey, kendi iş kolları ile ilgili arama sorgularıdır. Arama sorguları, kullanıcıların bir arama kutusuna girdikleri kelimeleri içeren İzmir Web Tasarım web sitesi aramalarıdır. Sorgular, sitenize uygun ifadeler ve terimler içerdiğinde, olağanüstü bir değer taşır. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, yüksek profilli bazı örnekler, arama motorlarından alınan trafiğin bir organizasyonu yapabileceğini veya kırabileceğini gösterdi. Ziyaretçileri İzmir Web Tasarım web sitenize gelmesini hedeflediğinizde, artan tanıtım ve kaçınılmaz olarak daha fazla gelir ile sonuçlanan maruz kalma yaratıyorsunuz demektir. İş danışmanları müşterilerine İzmir Web Tasarım SEO’ya yatırım yapmalarını öneriyor; çünkü bu, televizyon, radyo ya da basılı reklamcılık yoluyla reklamcılığın maliyet ve avantajlarından önemli ölçüde daha fazla getiri elde edebiliyor.

  Web Sitesi SEO olmadan bulunabilir mi?

  Arama motoru şirketleri için düzenli olarak yapılan bir uygulama, kullanılabilirliğini artırmak için sürekli olarak yeni yöntemler aramaktır. Bu, giderek daha alakalı sonuçlara geri dönmek için İzmir Web Tasarım web sitelerini bulmakta zorlanan yeni yaklaşımları bulmaktır. Ne yazık ki, bir arama motorunun web siteniz hakkında neler öğrenebileceği konusunda bir sınırlama vardır ve bilgileri yorumlamaya yardım etmeden siteniz rakip web sitelerinin çok altına düşecektir. İzmir Web Tasarım Arama motorlarıyla etkileşim kurmanın en iyi işi olan web siteleri, genellikle internet kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran bilgilerin bolluğuna sahip oldukları için en iyi yerinde ve dışındaki SEO’lara sahip olan web siteleridir. Aynı notta, yanlış hamle sitenizi, görünürlüğün sınırlı olduğu arama sonuçlarında sakladığı veya gömdüğü cezalandırır.

  Sitenizi her iki arama motoru ve kullanıcının kolayca gezinmesini kolaylaştırırken, yerinde içerikleri daha kolay kullanılabilir hale getirmek, arama motoru sıralamalarını artırmak için mükemmel bir başlangıçtır. Bu alandaki rekabet gün geçtikçe artıyor, SEO’ya erken atlayanlar şüphesiz avantaja sahip olacak; oynamak zorunda kalmayanlar yakalamak zorunda kalmazlar.

  Yerel Arama (YEREL SEO)  ile İlgili Bu Zorlayıcı Gerçekleri Düşünelim:

  • Akıllı telefonlarında yerel arama yapan tüketicilerin %50’si bir gün içinde bir mağazayı ziyaret etti ve  34’ü bir bilgisayar veya tablette arama yapan kişi aynı şeyi yaptı
  • Yerel mobil aramalardan % 18’i bir gün içinde satışa açılıyor
  • Akıllı telefon kullanıcılarının % 87’si günde en az bir kere bir arama motoru kullanıyor
  • Yetişkinlerin % 60’ı yerel ürün ve hizmet bilgilerini aramak için akıllı telefon ve tablet kullanıyor
  • İzmir Web Tasarım Yerel mobil araştırmacıların% 50’si yerel bir adres gibi iş bilgisi aramaktadır
  • Yerel mobil aramaların % 78’i çevrimdışı satın alımlarla sonuçlanır
  • İnsanlardan % 71’i, bir işletmenin konumunu ilk ziyaret etmeden önce araştırıyor ve doğruluyor
  • Yerel listeler için, araştırmacıların % 68’i bir mobil reklamın “yol tarifi al” veya “aramak için tıkla” kullandı
  • Akıllı telefon aramalarının % 33’ü bir mağaza ziyaretinden hemen önce gerçekleşir
  • Google’da yapılan tüm aramaların % 46’sı yerel
  • İzmir Web Tasarım Google Haritalar’da % 86 oranında araştırma işletme yeri
  • Yerel aramaların % 76’sı bir telefon görüşmesi ile sonuçlanır

  Yapmanız Gerekenler: Yerel Arama Motoru Optimizasyonu Analizi gerçekleştirin

  Bunu neden yapmalısınız? İşte bazı iyi nedenler:

  • Beklentiler yerel bir ürün veya hizmet için arama yaparken, genellikle arama motoru sonuç sayfalarında  yüksek sırada yer alan sonuçları seçerler. İzmir Web Tasarım Genellikle ilk sayfanın sonuna bakmazlar; aslında, ilk sayfanın sonuna bakan kullanıcıların yüzdesi, tek basamaklı, düşük tek basamaklardadır.
  • Arama motorlarında ne kadar rekabete sahip olduğunuzu ve arama sonuçlarında rakiplerinizden daha üst sıralarda yer almak için ne yapmanız gerektiğini belirlersiniz.
  • Bir analizin ortaya çıkardığı bilgiler planınızın içine girdi sağlar – ve yerel SEO için bir plana ihtiyacınız – böylece planınız varsayım değil, verilere dayanır.
  • İzmir Web Tasarım Web sitenizin veya açılış sayfanızdaki hangi öğelerin iyi optimize edilmediğini veya eksik olduğunu, bu sorunları gidermek için hangi işlemleri yapmanız gerektiğini ve ardından bu işlemleri gerçekleştirdiğinizi belirleyeceksiniz.

    

  Yerel arama optimizasyonu, yapıp unutma aracı değildir. İzmir Web Tasarım için Arama motorları arama algoritmalarını değiştirir, özellikler ekler, özellikler kaldırılır ve mevcut özellikleri değiştirilir. İşinizi bugünkü arama motoru sonuç sayfalarının üstünde veya yakınında bulan stratejiler, sizi yarın arama motoru sonuç sayfalarının ortasına veya yakınına götürebilir. Yerel SEO stratejileri, beklediğiniz iş sonuçlarını sağlamaya devam etmelerini sağlamak için birkaç ayda bir veya daha kısa sürede denetlenmeli, test edilmeli ve tekrar tekrar değerlendirilmelidir.

  Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
  İzmir Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir