Logo

İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar


paylaş
İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar

İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar 'ın bir web sitesine sahip olmaları her zamankinden daha kolay. Bir web sitesi bir işletmeye her türlü faydayı sağlayabilir. Bir işletmenin varlığını doğrulayabilir, yeni ve mevcut müşterilere görünürlük artırabilir ve müşteri deneyimlerini iyileştirebilir. Ancak, kaç küçük işletme bu avantajlardan yararlanmaktadır? İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar sayısı neden hala çok fazla?

350'den fazla küçük işletme sahipleri ve yöneticileri hakkındaki küçük işletme pazarlama araştırmasına göre, İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar bütün firmaların yarısını oluşturuyor. Çoğunluk, işletmeleriyle alakalı olmadığı veya çok pahalı olduğu için web sitelerinin olmadığını iddia ediyor.

Dahası, web sitelerine sahip olanlar için yüzde 23, mobil olmayan diğer yüzde 9 ve bilinmeyen mobil yetenekleri var. Neyse ki, bu işletmeler, özellikle arama motoru optimizasyonu, sosyal angajman, tasarım ve içerik alanlarında sitelerinde iyileştirme planlıyor.

Genel olarak, küçük işletmelerin çevrimiçi başarı için çok yüksek bir potansiyele sahip oldukları halde, İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar arasına girerek büyük avantajlardan uzak kalıyorlar.

 
İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar

Araştırmalar birçok soruyu gündeme getirmektedir. Açıkçası, neden İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar bu kadar fazla? "Küçük bir işletme sahibi için, belirli bir ay için marjlarını ortadan kaldırabilecek uzun vadeli kararlar verecek zihniyet büyümek ve bunlara ulaşmak için zaman gerekir. İnternette bulunamadıkları için bir web sitesine yatırım yapmak böyle bir karar. Bu sempati duyduğumuz bir görme sorunu. Birçok küçük işletme yalnızca sahibinden veya n11 gibi diğer inceleme veya e-ticaret sitelerinde etkindir. Bu yolda başarılı olabiliyorlar, ancak bu, çabalarını tamamlamak için bir web sitesinin bulunmamasının bir nedeni değil. "
- Joe Ardeeser, Ürdün Crown Web Tasarım

Ajans liderleri, web sitelerinin yer aldığı küçük işletmelerin eksikliğini, gerekli taahhüt düzeyini göz önünde bulundurarak anlaşılabilir olsa da, ajans liderleri, ankete katılanların yaklaşık yarısında halen bir web sitesinin olmadığını keşfetmekten şaşkınlık duyuyorlardı. "İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar buluması hala şaşırtıcı. Bu, çoğu insanın internette oldukları gerçeğini göz ardı etmesi demek. Araştırmalar, insanların %70-80'inden fazlasının web sitesini ziyaret ederek bir satın alma kararını vermeden önce web'de bir şirketi araştıracaklarını gösteriyor.

İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar 'ın Nedenleri

İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar başlıca nedeni hakkında bilgi aldık. En üstteki iki neden,

  1. Bir web sitesi, kendi iş ve / veya endüstrisi ile alakalı değildir.
  2. Web sitesinin maliyeti.

İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar 'ın diğer nedenleri arasında, bir web sitesi yerine çevrimiçi bir varlık olarak sosyal medya profillerinin kullanımı, devam eden bakım ihtiyacı ve teknik bilgi eksikliği yer alıyor.

Web Sitesi Maliyeti

Bir web sitesinin maliyeti önemli ölçüde değişebilir. İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar için en önemli sebeplerden birisi maliyettir. Bir seçenek, özellikle küçük bir işletme için kaliteli, özel bir web sitesi kurmak için bir özel web tasarım firması kiralamaktır. Bu tür bir site mutlaka yüksek kalitede ve özelleştirilmiş olacak olsa da, tüm küçük işletmeler bu kalibre ve maliyetin bir web sitesine ihtiyaç duymuyor. Bununla birlikte, daha düşük maliyetli web sitesi platformlarıyla bir broşür veya bilgilendirici web sitesi oluşturmak daha basit ve uygun maliyetli bir çözüm haline gelir.

Bir web sitesi önemli bir yatırımdır ve paranızın boşa gitmesini istemezsiniz. Fırsatlar güvenilir bir İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar web tasarım ajansı için arıyor olmalı. Eğer Ankara'da mükemmel bir web tasarım ajansı arıyorsanız, Medanis Bilişim sizin için idealdir. Yılların üzerinde deneyimiyle Medanis Bilişim A.Ş., İstanbul'da Web Sitesi Olmayan Firmalar işine benzersiz web tasarım hizmetleri sunmaktadır. İhtiyacınızı anlıyoruz ve işinizin çevrim içi olmasını sağlamak için karşılıklı çalışıyoruz.

Etiketler: istanbulda web sitesi olmayan firmalar web sitesi olmayan firmalar istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar