Logo

İstanbul Yazılım Bilişim


paylaş
İstanbul Yazılım Bilişim

Bir KOBİ kullanıcısıysanız, bulut yazılımı, maliyet düşürmeye yardımcı olabilecek en iyi yatırım olabilir. İşletmeniz büyüdükçe uzun vadede iş süreçleri karmaşık olabilir ve verilerinizin miktarı müşterileriniz kadar artacaktır. Böylece, artan ihtiyaçlarımızı desteklemenize yardımcı olabilecek bulut yazılıma girmek akıllıca olur. İstanbul Yazılım Bilişim firmaları web tabanlı yazılımınızı istediğiniz zaman genişletebilir veya daraltabilir.

Bulut yazılım, her bilgisayarda uygulamayı kurmak ve çalıştırmak için ayrıca insan gücüne ihtiyaç duyan çok sayıda donanım ve yazılım satın almaktan çok daha ucuzdur. Bakım masrafları da artar, çünkü sürekli güncelleme yapmanız gerekir. İstanbul Yazılım Bilişim ajansları sizin için bu işi yapabilir, lisansları yönetebilir, ihtiyaçlarınızı güncelleyebilir ve destekleyebilir.

Bulut yazılımları internet üzerinden gerçekleştiğinden, çoğu uygulama farklı cihazlarda sorunsuz çalışabilir. Günümüzde KOBİ'ler için pazarlama stratejilerinin ve hatta işlemlerin çoğu çevrim içi yapılır. Bulut bilgi işleminde başlatılan e-ticaretle, yalnızca işletmenizi yürütmek için ofisinize geri dönme zorunluluğu olmadan verilerinize ve müşterilerinizin listesine her zaman sahip olabilirsiniz. İnternet bağlantısı olduğu sürece İstanbul Yazılım Bilişim firmasının çalışması ile her an ve her yerde erişilebilir. Bu, işletmelerinize, veri ve iş işlemlerinize erişmek ve her zaman erişebilmek kolay olduğundan esnek ve üretken olmasını sağlar.

  Bulut bilgisini bu kadar harika yapan şey sadece bir tıklamayla artık istediğiniz şeye kolayca erişebildiğiniz ya da işlem yapabileceğiniz fikridir. Bu, işletmeler için daha hızlı iletişim ve performans sağlar. E-posta, web, e-ticaret ve diğer hizmetler bulut bilişim yoluyla daha kolay ve kullanışlı hale geldi. En yeni bilgisayar donanımı ile başlatıldığından, uygulamanın güncellenmesinden de endişelenmeniz gerekmez. İstanbul Yazılım Bilişim ajansları güncellemeleri ve düzeltmeleri siz fark etmeden düzenli olarak yapar.

  KOBİ sahiplerinin büyük miktarda veri hakkında endişelenmeleri gerekmiyor. Bulut yazılım, olduğu kadar güvenilir. Dosyaların yedeklenmesi ve kurtarılması her zaman İstanbul Yazılım Bilişim ajansı ağı üzerindeki birden çok site üzerinden güvence altına alınacaktır. Bu, sıkıntılı ve yönetilmesi zaman kazanan bir donanım veya veri merkezi kullanma sorununu ortadan kaldırır. Binlerce dosyanın taşınmasını ve yerel bir sunucu aracılığıyla güncellenmesini hayal edin. Bulut kullanımı ile, verilerinizin toplam veri kaybını önleyen güvenli bir sitede çoğaltılmasını sağlayabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İstanbul Yazılım Bilişim yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: istanbul yazılım bilişim yazılım bilişim istanbul yazılım bilişimi istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar