Logo

İstanbul SEO Hizmetleri


paylaş
İstanbul SEO Hizmetleri

Birçok işletme web sitesini arama motorlarında üst sıralara taşımak istediğinde Google AdWords'ü tercih ederek reklam kampanyası başlatır. Her yeni firma mutlaka yeni olan şirketini ve web sitesini duyurmak için reklam vermeli evet! Peki İstanbul SEO Hizmetleri almak AdWords'ten daha mı etkili olur? Ya da AdWords ve SEO çalışmalarının farkları neler?

İstanbul SEO Hizmetleri nedir?

Arama motoru optimizasyonu yani SEO, mevcut web sitenizi veya web sayfalarınızdaki metinleri ve tüm içerikleri düzeltme işlemidir. İstanbul SEO Hizmetleri, web sayfalarınızda bulunan anahtar kelimeler ve makaleler açısından sitenizi optimize eder. Bu bileşenleri optimize ederek, arama motorları sitenizi tanır ve sitenizi arama sonuçlarında en iyi konuma getirir.

Unutulmamalı ki, internet kullanıcıları arama motorlarını kullanarak istenilen ürün-hizmet ve bilgi için web'de arama yapıyor. Ortalama internet kullanıcıları,Google, Yandex gibi arama motorlarının sağladığı ilk 20 arama sonucundan daha fazla arama yapmazlar.

İstanbul SEO Hizmetleri, ürün veya hizmetleriyle alakalı anahtar kelimeler için arama motorlarında 1.sayfa konumlarında pozisyon verdiği için SEO, web sitelerinin kar marjlarını büyük ölçüde artırabilir.

Web sitelerini optimize etmek için gerekli SEO adımlarını uygulayan bir web sitesi, arama motorlarında zamanla ilk on sıraya girmeyi başarırlar.

İstanbul SEO Hizmetleri, arama motorlarında yüksek bir sayfa sıralaması elde etmek için web sitenizin listelerini optimize etmek için farklı yöntemler içerir.

Web siteniz çeşitli arama motorları tarafından listelenmiyorsa, yeni iş fırsatlarını kaçırırsınız.

AdWords Nedir?

Başka bir internet pazarlama seçeneği olan Google Adwords ise reklamınızı, Google'daki ve diğer bağlı web sitelerinin arama sonuçları sayfalarının en üstüne yerleştirmenizi sağlayan reklamcılıktır.

İnternet kullanıcıları, ürün veya hizmetinizle alakalı anahtar kelimeleri arama motorlarına yazarlar ve reklamınızı ilk sıralarda görerek tıklarlar.

Arama motoruna girilen anahtar kelimeler, reklamlarınızı ve organik arama sonuçlarını gösterir.

Ziyaretçiler daha sonra reklamınızı tıklar ve onları doğrudan web sitenize götürür. Reklam veren, yalnızca bir kullanıcı reklamı her tıkladığında ödeme yapar.

AdWords ,  reklamverenin gösterilen reklamı her tıkladığında reklamverenin Google'a ödediği bir  tıklama başına ödemeli reklamcılık ağıdır. İstanbul SEO Hizmetleri için ise çalışma süresinde ödeme yaparsınız ve önemli kelimelerinizde ilk sıraya çıktığınızda artık o kelimeler için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Reklamınız metin, resim, video ve mobil olabilir. İlan genellikle bir başlık satırı ve hizmet veya ürününüzün iki satırlı bir açıklaması biçimindedir.

SEO ve AdWords Arasındaki Fark
  • Adwords, belirli anahtar kelimelerinizle ilgili çeşitli varyasyonları hedeflemektedir.
  • İstanbul SEO Hizmetleri, yüksek trafikli anahtar kelimeleri web sitenizde belirtilen hedefler.
  • AdWords reklamcılığı, optimum sonuçları görmek için anlıktır.
  • Bir web sitesinde İstanbul SEO Hizmetleri işlemi, optimum sonuçları (yani ortalama 3 ay) görmeden önce zaman alır.
  • İstanbul SEO Hizmetleri, sitenin konumunu en üst düzeye çıkararak sıralamaya taşır ve sonuç olarak Google'daki 1. sayfaya taşır.
  • AdWords'le bir ziyaretçinin reklamlarında yaptığı her tıklama için yalnızca ödeme yapılır.
  • İstanbul SEO Hizmetleri ile her bir tıklama için ödeme yapmanız gerekmez, web sitenizde Google'ın arama sonuçlarının ilk sayfasına ve diğer arama motorlarına erişmesi için onlara bir SEO şirketine aylık bir maliyet gerekir.
  • Adwords, satışlarınızı ve potansiyel müşterilerinizi üretmek için hızlı bir yöntemdir.
  • İstanbul SEO Hizmetleri, web sitenize gelen bağlantıların kalitesini ve miktarını optimize eder.
  • AdWords, kampanyanın başlangıcından itibaren hemen trafik çeker. Bu, mevsimlik yeni web siteleri, hizmetler ve ürünler için yararlıdır.
SEO'nun 9 Faydası

1. İstanbul SEO Hizmetleri kullanarak, kullandığınız arama motoru içinde optimum arama motoru konumlandırmasını elde edersiniz.

2. Birisi bağlantınızı her tıkladığında birine para ödemezsiniz.

3. Web siteniz optimize edilmişse, Google & Bing gibi arama motorları web sitenizi tanıyacak ve bu nedenle, web sitelerini optimize etmek için SEO kullanmamış olan sitelere daha üst sıralarda yer verecektir.

4. İstanbul SEO Hizmetleri ile web siteniz çevrim içi varlığınızı artıracak, çevrim içi farkındalık oluşturacak ve daha kaliteli trafik çekecek ve böylece daha fazla iş elde edebilecektir.

5. Şirketinizin arama motoru sıralamaları ne kadar yüksek olursa, kazanacağınız daha kaliteli potansiyel müşteriler, satışlar ve kazançlar elde edersiniz.

6. Zamanla, SEO yatırımınız daha yüksek getiri getirecektir.

7. Optimize edilmiş bir site tüm tarayıcılarda görülecektir, böylece ziyaretçiler artış gösterecektir.

8. Arama motorları, sitenizdeki sayfaları kolayca kategorize edebilir ve dizine ekleyebilir.

9. SEO, web sitenizin aylık olarak değerlendirilmesini ve web sitenizin başarı oranının aylık bir raporunu sağlar.

9 AdWords'ün Avantajları

1. AdWords, reklamlarınızı özellikle ürününüzü veya hizmetinizi arayan kullanıcıları hedeflemenizi sağlar.

2. Google AdWords, ziyaretçiler ve potansiyel müşteriler için anında erişim sunar. İstanbul SEO Hizmetleri için ise en az 5-6 ay beklemeniz gerekir

3. Reklamlarınız için minimum harcama limiti yoktur ve bütçe ayarlarınızı düzenlemeyi seçebilirsiniz.

4. Bir ziyaretçinin reklamınızı her tıkladığında ödeyeceğiniz miktara karar verebileceğiniz ve yalnızca reklamınızı tıkladıklarında ödeme yapacağınız için, tüm büyüklükteki şirketler için maliyet açısından etkilidir.

5. Var olan reklamınızı düzenleyebilir ve değişiklikleri birkaç dakika içinde Google'da görüntüleyebilirsiniz.

6. AdWords, videolar, resimler, metin ve mobil açısından çeşitli reklam biçimleri sunmaktadır.

7. AdWords, yalnızca tıklama karşılığında ödeme yaparken sitenize etkileyici bir marka tanıtımı sağlar.

8. Ayrıntılı performans raporları isteğe bağlı olarak mevcuttur.

İstanbul SEO Hizmetleri ve AdWords genel olarak sağladığı avantajlar bir dereceye kadar farklılık gösterir ancak  SEO ve AdWords , hem büyüyen şirketiniz için optimum pozlama sağlayacak hem de web sitenize potansiyel müşteriler, sürücü kalitesi sunacak İnternet pazarlama çözümleri olarak görülüyor.

Çoğu şirket, her iki dünyanın en iyisini elde etmek için web siteleri için hem SEO hem de AdWords kampanya yönetimi hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmektedir.

İstanbul SEO Hizmetleri ve Google AdWords çalışmalarında yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ve AdWords ekibiyle web sitenize herhangi hileli bir yola başvurmadan organik trafik çekme çalışmalarınızı yürütebilir.

SEO ve AdWords çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul SEO Hizmetleri yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler: istanbul seo hizmetleri seo hizmetleri istanbul seo hizmet istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar