Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İstanbul SEO Danışmanlığı

İstanbul SEO Danışmanlığı

İstanbul SEO Danışmanlığı olarak, bir işletmeyi önce tanıyarak SEO çalışmalarını şirketin profiline özel olarak yapıyoruz.

Neden pazarlama yatırımınızın her zaman başarıya ulaşmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Belki çok fazla harcıyorsunuz ya da kaynaklarınız yetmiyor. Ancak gerçek şu ki, her işletme sahibi aynı şeyi merak ediyor.

İstanbul SEO Danışmanlığı

İnsanların birkaç farklı kaynaktan alıntı yapması 20 yıl önce çok normaldi. Günümüzde ve çağımızda anında ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgilere erişebildiğimiz için şanslıyız. Birkaç satış elemanıyla tanışma ve bütün gün onlarla pazarlık yapmak zorunda kalmak yerine, internete dönüp araştırmamızı yapabiliriz. Bugün bir araba satın alıyor olsanız bile, yalnızca nihai bir karar vermeden önce 1 veya 2 bayii ziyaret etmeniz yeterlidir. Bu bizi bir sonraki soruya götürür:

İstanbul SEO Danışmanlığı ve analitik uzmanı olarak SEO uzmanı olduk. Hizmetlerimizi İstanbul’daki en iyi SEO Hizmetleri bazıları olarak görüyoruz. Hiçbir şey bugünlerde bizi korkutmuyor, bu nedenle herhangi bir dijital pazarlama sorununuz varsa, kesinlikle sizinle bu konuda sohbet etmekten keyif alacağız.

Bir İstanbul SEO Danışmanlığı sizin için ne yapabilir?

Birçok kişi hala SEO danışmanının ne yaptığını tam olarak anlamıyor. SEO danışma ile, SEO hizmetleri sayısız dahil olmak üzere bir dizi şey yapabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul SEO Danışmanlığı genellikle sadece konuşma kısmı değil, proje yürütme ile birlikte gelir. Ancak, bir SEO kampanyası oluştururken neyi içerdiği konusunda ayrıntılara girmeden önce, SEO’nun ilk hangisi olduğunu anlamanız gerekir.

İstanbul SEO Danışmanlığı Nedir?

Muhtemelen zaten bildiğiniz bir tanım vermektense, İstanbul SEO Danışmanlığı Arama Motoru Optimizasyonu’nun çalışması için gereken şartları açıklayacağız. SEO, 4 farklı etkinlik grubunun bir kombinasyonunu gerektirir:
1. İçerik pazarlama
2. Teknik SEO
3. Sosyal Medya Pazarlaması
4. Çevrimiçi PR

GÜVENİLİR BİR İSTANBUL SEO DANIŞMANLIĞI ŞİRKETİ NASIL BULUNUR?

İstanbul SEO Danışmanlığı, harika içerikler hazırlamak ve bu konuda kelime edinmekle ilgilidir. Bu nedenle, kiraladığınız SEO Şirketinin türü, içerik pazarlaması ve tanıtım stratejileri üzerine odaklanabilir ve odaklanmalıdır. Teknik yönlerin dışında, SEO’nun bir çevrimiçi popülerlik yarışmasının daha fazlası olduğunu unutmayın.

Yani SEO sadece anahtar kelimeler, meta etiketler ve çeşitli arka plan öğeleriyle ilgili değil mi?
Evet. Arama motorları sürekli gelişmekte ve 10 yıl önce çalışan bir şey büyük ihtimalle bugün çalışmayacak.

Google gibi büyük arama motorlarının iş modellerini ve vizyonunu anlamak önemlidir. İstanbul SEO Danışmanlığı Diğer arama motorlarından ayıran şey nedir ve İnternet kullanıcılarının çoğunun her gün kullanmaya devam etmesini sağlar? Peki, çünkü tam olarak ne aradığımız konusunda bize bilgi vermek çok güzel. Bu iki nedene özetlenebilir:

 1. Mutlu Kullanıcılar: bunlar, aradıkları kaynakları hızlı bir şekilde, tercihen ilk sayfada bulan kullanıcılardır.
 2. Mutlu Olmayan Kullanıcılar: Tam olarak ne aradıklarını bulamadan önce bunlar bir dizi sayfaya göz atmak zorundadırlar

En alakalı sonuçları sağlamak için Google, 200’den fazla sıralama faktörü içeren oldukça karmaşık algoritmalar kullanmaktadır. Bu nedenle, Google’ın Arama botlarının web sitenizden okuduğu önemli sinyallerden yararlanmanız gerekir. İçerirler:

 1. İçerik Alakalılığı: Bu etkin içerik pazarlamacılığı tarafından sağlanmaktadır
 2. Link Otoritesi: Online PR, İçerik Pazarlama ve Sosyal Medya aracılığıyla Memnunum
 3. Link Alaka Düzeyi: Online PR ve İçerik Pazarlaması ile Memnun Kaldı
 4. Sosyal Medya Sinyalleri: Sosyal Medya ve İçerik Pazarlaması ile Memnun Kaldı

EN İYİ İSTANBUL SEO DANIŞMANLIĞI ŞİRKETİ NASIL BULUNUR?

Değer önerisi burada çok önemlidir ve SEO Uzmanları olarak, her zaman müşterilerimize doğru beklentileri belirleyen bir açıklama yapmayı tercih ediyoruz. Girişimci bir bakış açısıyla, kaynaklarından kazanmak için zaman ve enerji aldığını biliyoruz ve hala ilgilendiğiniz ana nedeni, güvenilir bir şirketle yatırım yapmayı düşündüğünüzdür.

İstanbul SEO Danışmanlığı daha uzun vadeli bir yatırımdır ve sonuçları anlamaya başlamak birkaç ay sürebilir. Gereken süre, aşağıdakiler gibi bir dizi faktöre bağlı olacaktır:
Web sitenizin mevcut durumu

Hedeflenecek anahtar kelimelerin rekabet gücü nedir?
Geçmişte yaşanmış eski bir cezadan kurtulmak için neler yapılmalı?  (Sonuç sıralarken Google tarafından değerlendirilen 200’den fazla sıralama faktörü olduğunu unutmayın)

Bir İstanbul SEO Danışmanlığı soracağı bazı sorular şunları içerir:

 1. Ne zamandır işiniz yürüyor?
 2. Web siteniz ne kadar süredir kullanımda?
 3. Geçmişte herhangi bir İstanbul SEO Danışmanlığı hizmeti ya da backlink satın alma kullandınız mı?
 4. Bazı İstanbul SEO Danışmanlığı ajansları, çalıştıktan sonra sıralamalarınızı aniden düştü mü? Öyleyse, arama pazarlama programınızda herhangi bir değişiklik yaptınız mı?

Google’ın arama algoritmalarında 200’den fazla sıralama faktörü ile bunun ne olduğunun farkındayız ve İstanbul’da web sitenizi en üste taşıyabilecek en iyi İstanbul SEO Danışmanlığı olduğumuza inanıyoruz. Hedefimiz çevrimiçi brad’ınızı doğru bir şekilde oluşturmanız ve size uzun vadeli bir yatırım getirisi sağlamanızdır. Aslında, arama optimizasyonunun güzelliği budur. Zaman alır, ancak SEO’yu ilk seferinde yapmanız ve herhangi bir köşesini kesmemesi koşuluyla, üst konumda kalabilir ve orada kalabilirsiniz.

Bizim İstanbul SEO Danışmanlığı hizmetimizin çalıştığından emin olabilirsiniz; hüner çevrimiçi markanızı nasıl düzgün bir şekilde yerleştirebileceğinizi anlamak ve tutarlı çalışmak için çalışmaktadır.

Google Sıralamanızı Nasıl Artırırsınız?

Aslında yapmanız gereken bir takım şeyler var. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Google, 200’den fazla sıralama faktörü kullanıyor ancak bunların en önemlileri şunları içeriyor:
İçerik
Geri
Bağlantıları RankBrain (Google tarafından kullanılan makine öğrenme algoritması)

Arama Motoru Optimizasyonu için Google tarafından belirlenen gereksinimleri elimizden geldiğince tatmin etmeye çalışıyoruz, ancak özellikle geri dönüşler söz konusu olduğunda buluşmaları kolay olmadığı halde. Ağır ağırlıklı sıralama faktörlerinden biri olan geri dönüşler, herhangi bir İstanbul SEO Danışmanlığı stratejisinde çok önemlidir. Yine de, İstanbul SEO Danışmanlığı uzmanlarının en iyileri, müşterilerine kaliteli geri almak için yeni yollar bulurken sorun yaşayabilir.

Müşterilerimiz için Kalite Geri Alma Yöntemleri Nasıl Alınır? 

Sadece backlink edinmede İstanbul SEO Danışmanlığı taktiklerini vurgulamaktan ziyade, çevrimiçi etkilenenler ve wp_betawppostscularla ilişkiler kurmak için PR üzerine odaklanıyoruz. İlişki kurma ve Halkla İlişkiler stratejileri genellikle çok karmaşıktır ve çoğu kurum bunlardan kaçınmaya çalışmaktadır. Aksine, bir SEO danışmanı daha çeviktir ve masada harika bir süreç getirebilir.

Yerel arama motoru optimizasyonu hizmeti üzerinde yoğunlaşıyor ve gerçekten sizde. Amaçlanan hedefler, kurşun formlarınızı, telefon görüşmelerinizi ve ayak trafiğini artırıyor.

Marketlerdeki Tüketiciler Bulabilir mi?

En küçük işletme sahipleri ile aynı teknede iseniz, web siteniz yerel İstanbul SEO Danışmanlığı için en uygun duruma getirilmemiştir, bu nedenle mahalle veya şehrinizdeki tüketicilerin sizi bulması zorlaşır. Eğer bakmak isterseniz bunu kolayca anlayabilirsiniz. İstanbul’da veya iş yaptığnız ilçelerde birincil hizmetlerinizden veya ürünlerinizden herhangi birisini Google’a gösterin ve ne kadar iyi derecelendirildiğinizi görün.

Mobil arama şu anda masaüstündeki aramayı geride bırakıyor çünkü bu İnternet kullanımı kesimi son yıllarda artmıştır. Kalktığında ve ayrıldıklarında nereye gidebileceklerini bulmak yerine, her alanda birçok tüketici sadece o anda nerede bulundukları seçeneklerini araştırıyor. Yerel İstanbul SEO Danışmanlığı, işinizle ilgili bu tüketicilere sözcük kazandırabileceğiniz anlamına gelir. Büyük arama motorlarının çoğu algoritmaları ile uğraşıyor ve tüketicilerin yerel arama sonuçlarını bulma süreçlerini genellikle geliştiriyor. Google Haritalar, Google+ Rehberleri ve Google My Business, tüketicilere ulaşmak için kullanabileceğiniz şeylerdir.

Yerel hizmetleri ve ürünleri araştırmak için kaç tüketicinin İnternet’i kullandığını biliyor musunuz? %97

Yerel SEO nedir?

Google gibi büyük arama motorları art arda yerel SEO’nun önemini belirtti. Oyun alanlarını düzleştirdiği için küçük işletmeler kurabilir veya bunları kırabilir. Arama motorları, bir web sitesinin bir tüketici sorgusuyla alakalılığını belirlerken 200’den fazla farklı metriği kullanmaktadır. Bu, konum verilerini, yazı yazmayı, etiketleri ve çok daha fazlasını içerir. Yerel İstanbul SEO Danışmanlığı tüm bunları avantajına getirir.

Bir kullanıcı şehirde bulunan veya sizin gibi bir işletme için arama yaparsa, güvenilir sonuçlara ilişkin kapasitemiz göz önüne alındığında, bizimkiyle benzer yerel bir İstanbul SEO Danışmanlığı işini kullanarak en büyük rakiplerinden bile daha fazla olabilir. Bu büyük ölçüde Bing ve Google’ın düzgün optimize edilmiş yerel web sitelerine ek ağırlık ve ağırlık vermek için yaptıkları değişikliklerden kaynaklanıyor. İstanbul SEO Danışmanlığı yerel SEO’nun etkili bir uygulaması, sizin tarafınızdan bir bütün ekip oluşturması anlamına gelir ve sizinkine katılmamızı seçerseniz, o zaman tüm profesyonel uzmanlığımıza erişirsiniz.

Yerel İstanbul SEO Danışmanlığı unsurları ne?

Tasarım: Bir tasarım ilgi çekici olmalı ve boyutları veya boyları ne olursa olsun rekabetten kendini ayıran web sitesi yapısını sağlamalıdır.

İçerik: İçerik, sunduğunuz faydaları ve hizmetleri taşıdığı yerde benzersiz ve özgün olmalıdır ve bu da dönüşüm oranlarınızı yükseltmelidir.

Alıntılar: Özel uzman ekibimiz, önemli olan kaynak ağları aracılığıyla güçlü bağlantılar kurabilir.

PPC: Bu, yerel araştırmacıları açık bir şekilde sizin acil servislerinize ihtiyaç duyan, maliyet etkin bir araçtır.

İtibar yönetimi: Rakiplerinizin önünde olmanız için hizmetlerinizin iyi bir şekilde yansıtılması gerekir.

Müşterilerimizin yardımlarıyla başarı bulmaya odaklandık ve ne sektörde olursanız olun bunu yapabiliriz. Önceki müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu, yerel İstanbul SEO Danışmanlığı çabalarının daha fazla işle sonuçlandığını ve büyüme ve genişleme sonucunu keşfetti. Yerel olarak optimize edilmiş İstanbul SEO Danışmanlığı web sitelerimizden biri, genellikle, aynı tüketicileri kepçelemek isteyen ulusal işletmelerin çevrimiçi mülklerini geride bırakıyor. Herhangi bir boyutta bir işletme iseniz, çevrimiçi varlıklarınızı hedeflemek çok önemlidir. Modern ekonomi, işletme web sitenizin işletmenizin en önemli bölümlerinden biri olduğu anlamına gelir. Yerel SEO’yu yapmayan işletmelerin keyfini çıkarmaya pek çok avantaj sağlayabilir:

Yerel arama motoru optimizasyonunun bazı avantajları nelerdir?

 • Marka bilinci oluşturma veya ürün birliği oluşturma
 • Bing ve Google arama sonuçlarında sıralama
 • Sosyal medyadaki çevrimiçi varlığınızı artırma
 • Kişiyi dönüşümlere kolaylaştırmak
 • Tüketicileri sadık müşterilere çevirmek
 • Belirli ve odaklanmış satışlarla yıllık kazanç artırmak

İyi bir yerel İstanbul SEO Danışmanlığı kampanyası, yerel sıralamada web sitenizi yönlendirdiği için işletmenizin görünürlüğünü artırır. İşletmeniz yalnızca yerel ise coğrafi olarak belirli trafik, bölgenizdeki ve pazarınızdaki tüketicileri hedef alan yerel sıralamalar anlamına gelir.

Belirli pazarınıza uyarladığımız yerel İstanbul SEO Danışmanlığı stratejileri sunuyoruz. Sosyal sinyaller, inceleme sinyalleri, gelen bağlantılar ve sayfa üstü unsurlar gibi fındık ve cıvata üzerinde çalışıyoruz ve hepsi de Google’ın konumlarınızın nerede olduğunu bilmelerine yardımcı oluyor ve böylece kullanıcılarını ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aradıklarında onlara rehberlik edebiliyorlar. Pazarlama stratejileri, organik iş büyümesine neden olan sağlam bir müşteri tabanını oluşturma şansı verir.

Yerel aramalarda sizin için daha iyi sıralamalar oluşturmaya kalbimizi koyduk. Trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol ediyoruz, ihtiyaçları olduğu gibi değerlendiriyoruz ve uyarlıyoruz. İlgilendiğiniz tüketicilerle yararlı bilgiler paylaşmanız için sosyal medya platformu varlığı bile oluşturuyoruz.

Ayrıca, işletmenizin hem masaüstü bilgisayarlar hem de akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil trafik için listelerde gösterildiğinden emin olmalıyız. Öncelikli olarak, rakiplerinizin üstünde ve dışında mükemmel listeler edinmekteyiz.

Yarışmanın sizi geçmesine asla izin vermeyin!

Neler sunmanız gerektiğini arayan yerel tüketicilere ulaşmayı umuyorsanız, bize bir ilk danışma için telefon edin.

Neye ihtiyacınız olduğunu bize anlatın!

Bir işletme sahibi veya yönetici iseniz, muhtemelen markalaşma sürecinin bir parçası olarak sosyal medyanın öneminin farkındasınızdır. Profesyonel İstanbul SEO Danışmanlığı kullanarak pazarlama hizmetleri ile marka bilinirliğini geliştirebilir, böylece potansiyel müşterilerin adınızı endüstrinizdeki veya nişlerinizde tanımasına yardımcı olursunuz. Zaten bir Facebook profili veya sayfanızın yanı sıra Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Tumblr vb. Gibi çeşitli sosyal ağlardaki kullanıcı hesaplarınız olabilir. Bir işletme sahibi olabilirsiniz, ancak siz de arkadaşlarınızla, ailenizle yaşayan bir bireysiniz ve sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmak isteyen arkadaşlar. İstatistiklere göre, 128 milyon insanın Facebook’u günlük olarak kullandıkları gösterildiğinden, bu alışılmadık bir şey değil. Yine de, sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek veya Facebook özet akışınızdaki en son haberleri okumak, sizi internet pazarlamacısı yapmaz. Çoğu kişi, işletme sahipleri, arkadaşlarıyla sohbet etmek ve son zamanlarda neler yaptıklarını görmek veya resim ve komik videolarla dolaşmak için sosyal medya kullanıyorlar.

İstanbul’daki geleneksel reklamcılık kurumlarının çoğunun sosyal medya pazarlamacılığından kaçmasının temel nedeni, bu tür platformların etkin ve verimli bir şekilde optimize edilmesi ve kullanılması ile ilgili genel bilgi ve deneyim eksikliğidir. Sosyal medyanın işletmeniz için ne kadar önemli olduğunu ve düzgün bir şekilde kullanıldığında bunun ne kadar etkili olabileceğinin farkında olduğunuz için bu çok yazık.

Bize herhangi bir dijital pazarlama yöntemi yapmadığı için sosyal medyayla rahat olmadıklarını söyleyen birçok müşterimiz var. Çoğu zaman, bu müşteriler, bir Facebook sayfasının bulunduğunu itiraf ediyor, ancak kimsenin onu yine de ziyaret etmediği için içeriği eklemek veya onu düzgün bir şekilde korumak için motive değiller. Aynı şey Twitter için de geçerlidir. Müşterilerimizin iş Twitter hesapları var, ancak hiç kimse yeni ürünlerini veya özel promosyonlarını Twitter haber akışından bulmaz. Diğerleri iyi görünümlü ve profesyonel bir web sitesine sahip olmalarının dijital dünyayı ele geçirmelerine yeterli olacağına inanıyor.

Tutarlı bir sosyal medya stratejisi, iyi bir web sitesinden ve Facebook, Twitter veya Pinterest’teki profillerden ve sayfalardan çok daha fazlasıdır. İşte size sosyal medya stratejileriniz için hedefler koyarken kendinize sormak isteyebileceğiniz şeyler:

 1. Sosyal medya faaliyetleriniz İstanbul SEO Danışmanlığı çalışmalarınızı nasıl destekliyor?
 2. Sosyal medya faaliyetiniz, temel hedef grubunuzdaki tüketiciler arasındaki marka bilinirliğini etkiliyor mu?
 3. Size ne tür bir çevrimiçi geribildirim alıyorsunuz? Olumlu mu, değil mi?
 4. Ana rakiplerinizin sosyal medya etkinliği nedir?
 5. Çevrimiçi varlığınızın gelişimi ile ilgili hedefleriniz neler?
 6. İşletmeniz için aktif ve popüler bir YouTube kanalını geliştirmede ve korumada ne kadar başarılısınız?
 7. Şirketiniz için kaç adet sosyal medya hesapları kullanıyorsunuz ve birbirlerini nasıl destekliyorlar?
 8. Özel bir kabileye ait olma hissini arttırmak için topluluğunuzla etkileşime geçmekte başarılı mısınız?
 9. Aktif olarak kullandığınız sosyal medya platformlarından birinden kaç potansiyel müşteri sizi buldu?
 10. Müşterilerinizi sosyal medya mesajlarınızla hedeflerken ne kadar “değerli” hale getiriyorsunuz?
 11. Takipçilerinize tazelik hissi vermek ve onları şirketinizdeki veya pazarınızdaki en yeni haberler hakkında bilgilendirmek için profillerinizi ne sıklıkta güncelliyorsunuz?
 12. İşiniz için kurulmuş bir “kişilikiniz” var mı, böylece potansiyel müşterileriniz onu tanıyor ve bunun ne anlama geldiğini anlıyor?
 13. İstanbul SEO DanışmanlığıO pazarlama şirketim, sosyal medya varlığını en etkin biçimde inşa ederek işime yardımcı oluyor mu?

Sosyal medya pazarlama ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak için bizimle iletişime geçtiğinizde, size hep birlikte bu soruları soruyoruz, çünkü bizler birlikte olacağımız gelecek çalışmalarımız için çok önemliyiz, sizi seçkin bir çevrimiçi varlığa dönüştürmemize yardımcı olmak için seçmelisiniz. pazarın Bu kavramlar ve fikirler, birçok İstanbul reklam ajansının dışındadır çünkü uzmanlıkları dijital çevreyle hiçbir ilgisi yoktur. Bütün bu soruları teker teker yanıtlayarak sonunda ileriye dönük ayrıntılı bir stratejiyi bir araya getirerek size rehberlik edeceğiz. Takipçilerinizin değerli hissetmelerini sağlayacak, şirketinizle olan harika deneyimlerini belirleyecek bir çevre oluşturmanıza ve geliştirmenize yardımcı olmaya kararlıyız.

Bunların hepsi ezici görünüyorsa, bu anın üstesinden gelmenizi ve bu kavramların uygulamalarda uygulanmasına devam etmenizi öneririz. Bizi sosyal medya pazarlama ortağınız olarak seçtiğinizde, sizin için her şeyi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak, yani müşterilerinize sunmak için güvence altına alın!

Doğruluk ve işlev elde etmek için İstanbul web sitenizin gereksinimlerinizi mükemmel bir şekilde anlayarak geliştirilmesi önemlidir.

Potansiyel müşterilere sitenize tıklar tıklamaz müthiş bir ilk izlenim verme hatasına düşmeyin.

Analiz Sağlıyoruz!

Analiz, siteniz ve işlemi hakkında mevcut tüm bilgileri toplamanın ilk aşamasıdır. Bu, sitenizin genel kalitesini artırabilmeniz için size sorunlu alanlardan bahsetmemizi sağlar. Ayrıca, sitenizin piyasadaki konumunu araştırır ve hedef kitlenizi araştırırken oluşturduğunuz markayı tamamen analiz ederiz. Topladığımız verilere dayanarak sizin için net bir plan hazırlarız, ardından size bunu uygulamaya koymanın en iyi yolunu sunarız.

İstanbul Web Tasarımı ve Geliştirme Aşaması

Yeni web siteniz için bir veya daha fazla prototip yapacağız, böylece neyi beklemek zorunda olduğunuzu görebilirsiniz. Bu aşama, web sitenizin genellikle oluşturulduğu noktadır. Bu noktada, prototipteki her bir öğeyi ele alıp gurur duyabileceğin gerçek ve çalışabilir bir web sitesi oluşturmak için birleştiririz. Amacımız, sizinle birlikte üzerinde çalıştığımız her proje için ihtiyaçlarınızı tamamen anlamaktır. İstanbul SEO Danışmanlığı çalışmalarının başarılı olması için öncelikle web sitenizin mobil uyumlu ve hızlı olması gerekiyor. Buna ek olarak tabi kullanıcı deneyiminin de en iyi şekilde tasarlanmış olması gerek.

Kodlama Süreci

Tasarımın bu kısmı, yaratıcı fikirlerinizi gezinip kullanması kolay dinamik web çözümlerine çekmek için modern kodlama standartlarını kullandığımız yerdir. Firmamız yüksek kaliteli, özel web sitenizi teslim etmeden önce her bileşenin çalıştığından emin olacaktır. İhtiyaçlarınızın karşılandığından ve web sitenizin her adımında size yüksek bir yatırım getirisi sağladığından emin olmak için süreç boyunca sizinle yakın bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

HEDEFİMİZ … YÜKSEK ÖDENEN MÜŞTERİLERE TIKLAMALARI DÖNÜŞTÜRMEK.

Bu tam olarak bunun sizin için anlamı nedir? Bu, web siteniz için amacınızın bir iş kurmak ve satış yapmak için onu kullandığının hep farkındayız demektir. İster bir ürünü, bir servisi satmak ya da bir fikri tanıtmak olsun, web siteniz bir uzantınızdır. Web siteniz çevrimiçi başarı için önemlidir.

İstanbul SEO Danışmanlığı Müşterileri ile çalışıyoruz ve ötesinde …

İstanbul’da bir web tasarım şirketi olmasına rağmen, ülke çapında müşterilerle çalışıyoruz. Tüm tasarım ve geliştirme personelimizi şirket içinde tutuyoruz. Bu, her bir müşterinin projesi üzerinde en üst düzeyde denetim imkanı sağlar. Bu, her müşteriye olağanüstü müşteri bakımını garanti etmemizi sağlar. Sürekli müşteri desteği sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlk tasarım tamamlandıktan sonra bile, her site için mükemmel hizmet vermeye devam ediyoruz.

Web sitemizden hiçbirinin geri ödeme istemediğini veya başka bir tasarım ajansına geçtiğini söylemekten gurur duyuyoruz. Aslında müşterilerimizin çoğu, hizmetlerimiz için arkadaşlarına ve meslektaşlarına referanslar vermekten mutluluk duyuyorlardı. Bunun nedeni, uzun vadeli müşteri ilişkileri ve sürekli memnun müşterileri yaratmaya çalışıyoruz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı ve “En iyi İstanbul web geliştirme şirketi” ünvanını kazanmamızın nedenini gösterebiliriz.

Online varlığınızı geliştirmemize nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın !

İSTANBUL SEO DANIŞMANLIĞI

İlk izlenimler, herhangi bir ilişkiyi değiştirebilir ya da bozabilir. Ancak, potansiyel müşteriler web sitenizin içeriğini görüntülemeden önce arama motorlarında rakiplerinizi keşfediyorlar. Potansiyel müşterilere, satışlara veya bağışlara dönüştüren nitelikli trafik kazanmak için sitenizin görünür olmalı ve ilk dokunma noktasından güvenilirlik ve alaka düzeyi sağlanmalıdır. Fırsatları ve taktikleri tam olarak anlamak için uzman bir İstanbul SEO Danışmanlığı ihtiyacınız olabilir.

Kuruluşunuz şu soruyu sormalı: Potansiyel müşteriler sunduğumuz şeyleri ararken, site içeriğimizin hem arama motoru sonuç sayfalarında hem görünür hem de çekici olduğunu mu? (Ve eğer öyleyse, ziyaretçilerin daha yaklaştıklarında hangi eylemleri bizden almayı istedikleri eylemlere kıyasla yapıyorlar?)

Rekabetçi Araştırma
 

Önce hangi anahtar kelimelerin rakiplerinize nitelikli trafik çektiğini öğrenelim. Birlikte, uzaydan uzaklara uzanan ve potansiyel müşterileri uzaklaştıracak kapsamlı bir İstanbul SEO Danışmanlığı stratejisi geliştiririz.

SEO STRATEJİSİ VE UYGULAMASI

İstanbul SEO Danışmanlığı Müşteriler genellikle bulgularım ve iyileştirme fırsatlarının sayısıyla şaşırırlar. Hiçbir taş devrilmeden ayrılıp optimizasyon sürecine yaratıcılık getiren işletme ve kar amacı gütmeyen müşterilerin gördüğü beyaz şapka İstanbul SEO Danışmanlığı sonuçlarının kökleri şöyledir:

 • Rekabetçi Araştırma ve Analiz
 • Web Sitesi Değerlendirmelerinin Tamamı
 • Anahtar Kelime Araştırma ve Analiz
 • Bilgi Mimarisi (IA) / Site Haritaları
 • Sayfa içi SEO
 • SEO İçerik Güverte Geliştirme
 • Metin Yazarlığı / Metin Düzenleme
 • Atıf Temizleme
 • Atıf ve Bağlantı Bina
 • 301 Yönlendirmeler / URL Eşleme
 • Devam Eden İçerik Geliştirme ve Optimizasyon

SSS

GOOGLE’DA POZİSYONUNUZU GARANTİ EDİYOR MUSUNUZ?

Beyaz şapka SEO teknikleri ile sonuçlarını garanti etmenin bir yolu yokken, SEO uzmanı olarak kullandığımız metodoloji kanıtlanmış bir sicile sahiptir ve uzun vadeli başarı için en iyi uygulamalarda kök salan sürdürülebilirdir.

Gri şapka ve siyah şapka SEO’lar, gayri meşruiyet derecelerine göre değişen kısa vadeli püf noktaları kullanıyor ancak “garantili sonuçlar” nı sürdüremeyecek, çünkü Google sonuçta onları keşfedecek ve sitenizi cezalandıracak-ki bu da iyileşmesi çok zor olacak.

Yeni siteler için, kısa vadeli, organik pozisyon artışı yaparken ücretli yani Google AdWords arama çabalarını önerebiliriz.

TÜM SÜREÇ NE KADAR SÜRÜYOR?

YAKLAŞIMINIZ TESCİLLİ Mİ YOKSA KENDİ KENDİNE SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMANIZA MI YARDIMCI OLACAKSINIZ?

İSTANBUL SEO DANIŞMANLIĞI SEO İŞLEMİ

Birlikte çalışmaya karar verdiğimizde, yolun her adımında işbirliği yapacağız. Ekibinizin zamanının bilincinde olacağız ve incelemelerimizin verimli ve üretken olduğundan emin olacağız. Düşük asılı meyve öncelikle ele alınacak ve böylece kritik unsurlar üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabileceksiniz.

Anahtar kelime araştırma ve analiziyle başlayarak, alaka düzeyine, aylık aramaların hacmine, sektör rekabeti ve uzun kuyruklu aramadaki eğilimler temelinde hangi arama terimlerinin hedefleneceğini tanımlayacağız. Kapsamımın bir parçası olarak, bir satıcı veya kurum içi ekip tarafından oluşturulabilecek, hangi terimlerin harika wp_betawpposts gönderileri ve diğer içerik parçaları olabileceğini tartışacağız.

Ardından, sitedeki her sayfa için sayfa üstünde İstanbul SEO Danışmanlığı kullanacağız ve uygulamanın üstesinden gelmemi mi istemediğinizi mi yoksa kendi bünyenizdeki ekibinin (maliyetleri azaltmak için) kabiliyete sahip olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Sitenizde mantıklı gelen bir bağlantı kurma stratejisini tanımlamak için alıntılar ve bağlantı kurma yöntemlerini tartışacağız.

İstanbul SEO Danışmanlığı Arama Motoru Optimizasyonu , bir web sitesine hedeflenmiş trafik çekmek için en uygun yoludur. Arama motoru yönergelerini izleyerek düzgün bir şekilde uygularsanız, sitenizi Google ve diğerlerinin doğal arama sonuç sayfalarında daha yüksek bir yere yerleştirecektir. İster küçük, orta veya büyük bir şirketiniz, yardımcı olabilecek bir arama motoru pazarlama ve yerleştirme hizmetimiz var. Önde gelen, uygun fiyatlı bir İstanbul SEO Danışmanlığı şirketi olarak, paketlerimiz trafik ve web siteniz için istediğiniz anahtar kelime sıralama sonuçlarını verecek şekilde tasarlanmış çeşitli özellikler ve hizmetler içerir. Arama motoru optimizasyon hizmetlerimiz şunları içerir:

İSTANBUL SEO DANIŞMANLIĞI WEB SİTESİ DENETİMİ

İstanbul SEO Danışmanlığı Sıkı bir arama motoru optimizasyonu incelemesi yapacak ve web sitesini analiz edeceğiz, trafiği artırmak ve içerik, kod ve sitenin performansını etkileyebilecek diğer tüm konulardaki değişiklikler için tavsiyelerde bulunmak için geliştirilebilecek alanları tespit edeceğiz.

RAKİP ANALİZİ

Bu teklifte, rakibin arama motorlarında nasıl ilerlediğini bilmek için rakip web sitesinin sayfa içi ve sayfasız optimizasyon faktörlerinin incelenmesi yer alır. Ayrıca, rakiplerin hedeflediği cümleleri tanımlamada da yardımcı olur. Bu, anahtar kelimelerin tercihlerini tamamlamanıza ve Arama Motoru Pazarlaması amaçları için belirlenen hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

ANAHTAR KELİME TANIMLAMASI (ANAHTAR KELİME SEÇİMİ)

İstanbul SEO Danışmanlığı Güçlü araştırma araçlarımızı kullanarak, trafik ve rekabet edebilirlik düzeyini belirlemek için önerilen anahtar cümleleri analiz ederiz. Bu araştırmaya dayanarak sitenize daha fazla farkındalık getirecek bir dizi anahtar cümlecik üzerinde karar verebilirsiniz. İstanbul SEO Danışmanlığı, siteye alakalı trafik getirecek bir hedef kümesinde yer almak için alaka düzeyi ve rekabet edebilirlik açısından önemli cümleleri araştırıyor olacak.

META ETİKETLEME

İstanbul SEO Danışmanlığı Sitenizin her bir sayfası için Başlık, Anahtar Kelime ve Açıklama etiketlerini güncelliyoruz. Bu, farklı sayfalardaki farklı anahtar kelimeleri hedefleyebilir ve daha geniş bir anahtar cümlelerin trafiğini artırmak anlamına gelir.

İÇERİK OPTİMİZASYONU

İstanbul SEO Danışmanlığı’da “içerik kral” sözcüğü vardır ve bu bir ölçüde doğrudur. Web sitenizin sayfalarında kullanmadığınız anahtar kelimeler için sıralamayı bekleyemezsiniz. Web sitenizin içeriğini, ihtiyaç duyan sayfalardaki anahtar kelime yoğunluğunu artırmak ve siteyi daha fazla arama dostu yapmak için optimize ederiz. İstanbul SEO Danışmanlığı Ayrıca, şirketinizin veya çevrimiçi olarak dağıtılan ürünlerinizle ilgili, işletmenizin alaka ve güvenilirliğini artırmaya yardımcı olan aylık basın bültenleri yazıyoruz.

BAĞLANTI BİNA

İstanbul SEO Danışmanlığı Bağlantı kurma her zaman olmuştur ve web siteleri için bir numaralı sıralama sinyali olmaya devam eder ve arama motoru görünürlüğünde önemlidir. Bugünün bağlanma ortamında şart olan, olabildiğince güvenli kalırken en iyi bağları güvence altına almak için uzmanlığımızı ve bilgimizi kullanırız. Kalite Bağlantı Bina Stratejisi, İstanbul SEO Danışmanlığı hizmetlerimizin hayati bir unsurudur.

AÇILIŞ SAYFASI OPTİMİZASYONU

Açılış sayfası optimizasyonu, ziyaretçiler için iyi tasarlanmış sayfalar oluşturma ve istediğiniz öğeyi tamamlayan ziyaretçilerin yüzdesini en üst düzeye çıkarmak için sayfadaki her bir öğeyi optimize etme işlemidir. İstanbul SEO Danışmanlığı Açılış sayfası optimizasyonunun nihai amacı, hedef kitlenizle daha iyi etkileşime giren sayfalar oluşturmaktır. Böylece, ücretli arama ile daha fazla potansiyel müşteri kazandırabilirsiniz. Kısacası, açılış sayfası optimizasyonu daha fazla dönüşüm sağlıyor, bu İstanbul SEO Danışmanlığı pazarlama kampanyanızın YG’sini artırıyor. Hedefli, iyi tasarlanmış açılış sayfaları, daha kaliteli Puan elde eder; çünkü bunlar, araştırıcının niyeti ile daha uyumludur. Bu, daha yüksek Kalite Puanları daha iyi sıralamalar ve daha düşük reklam harcaması ile sonuçlandığına göre size yardımcı olur.

YEREL ARAMA MOTORLARI GÖNDERME

İstanbul SEO Danışmanlığı Arama motorları, çevrimdışı işletmeler veya tuğla ve harç depoları için bulunabilecek en etkili yerler arasındadır. İstanbul SEO Danışmanlığı “yalnızca çevrimiçi” işlerle sınırlı değildir. Ayrıca, her yerel işletme için fiziksel konum veya yerel hizmet ile çok önemli bir pazarlama aracıdır. Google Rehber gibi yerel listeleri siteleri telefon rehberinin yerini alıyor ve bir işletmenin listelenmesi için en anlamlı yerler haline geliyor. İyi bir SEO stratejisi ile işiniz yüksek sıraya yerleşebilir ve işletme kategoriniz için daha iyi görünürlük sağlayabilir.

VİDEO OPTİMİZASYONU

Mevcut video envanterleri için gerekli etiketleme dizilerini oluşturacağız. İstanbul SEO Danışmanlığı video optimizasyon becerileri çok yüksek bir seviyededir ve bu uzmanlığı marka gereksinimlerinize uydurmak istiyoruz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. İstanbul SEO Danışmanlığı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

İstanbul SEO Danışmanlığı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı