Logo

Isparta Web Tasarım


paylaş
Isparta Web Tasarım

Ülkemizde internet kullanımın oranının %58 olduğunu düşünürsek web sitesi sahibi olmanın bir zorunluluk olduğunu görüyoruz. Isparta Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ajansla yaparak rakiplerinizi rahatlıkla geride bırakabilirsiniz.

Profesyonel bir web sitesi ile potansiyel müşterilerinize güven vereceksiniz. Hiçbir internet kullanıcısı ucuz ve kalitesiz görünen bir web sitesinden alışveriş yapmak istemeyecektir. Kredi kartlarıyla güvenerek alışveriş yapmaları için web sitenizin tasarımının da güven vermesi gerekir. Isparta Web Tasarım çalışmanızda profesyonel bir web ajansıyla çalışarak kaliteli görünen ve işlevsel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Web sitenizin görünümü yanında kullanıcıların web sitenizde aradığı bilgiye kısa sürede ulaşması da önemlidir.

Isparta'da 2014 verilerine göre üç evde birinde internet olduğu ve 42 bin internet kullanıcısı olduğu görülüyor. Bu verilere bir de mobil internet kullanımını da eklediğimiz zaman Isparta'nın internet kullanım oranlarının çok yüksek olduğunu görüyoruz. Özellikle 20-30 yaş arası gençlerin internet kullanımında önde olduğunu görüyoruz. Mobil internet oranının yüksek olması sebebi ile Isparta Web Tasarım çalışmanızda responsive tasarım kullanılması mantıklı olacaktır. Biz Medanis Bilişim AŞ olarak bir web sitesi yapacağımızda web sitesinin bulunduğu ilin verilerini, web sitesinin hangi sektör için yapılacağına göre ilgili verileri inceleyerek çalışmalarımızı yapıyoruz.

Profesyonel bir tasarımla web sitenize daha fazla kişinin gelmesini sağlayabilirsiniz. Tasarım site trafiğiniz ile doğrudan ilgilidir. Büyük firmalar web siteleri üzerinden daha çok kazanmak için ünlü tasarımcıları kiralaması da bu yüzden. Isparta Web Tasarım çalışmanızda profesyonel bir tasarım yaptırarak uzun süre web sitenizi kullanabilirsiniz. Ucuz bir web sitesi yaptırdığınızda bir yıl sonra web siteniz hoşunuza gitmeyecek veya ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Ancak kaliteli bir web sitesi yaptığınızda ufak güncellemelerle uzun yıllar web sitenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Unutmayın hiç kimse ucuz ve kalitesiz görünen bir Isparta Web Tasarım sitesinden güvenerek bir şey almayacaktır. Bu yüzden web sitenizin emek harcandığı ve bilinçli bir yatırım olduğunun anlaşılması önemli bir faktördür.


Isparta Web Tasarım Yenilik ve strateji

Başarılı, yenilikçi ürün ve hizmet stratejileri üretmek için tasarım bilgilerimizi fikirlerinizle birleştiriyoruz. Bu stratejiyi temel özelliklerle eşleştiririz ve ürününüzün tasarımdan başlamasına planlamaya yardımcı oluruz. Yeni veya mevcut bir ürün veya hizmet olsun, deneyimlerimiz ve teknik bilgimiz müşterilerinizi kamaştıracak size yardımcı olabilir.

Isparta Web Tasarım Araştırma 

Araştırma, deneyim ve endüstri uzmanlığı sayesinde açık fırsatlar ve tasarım hedefleri tanımlamak için kullanıcının ihtiyaçlarını, hedeflerini ve acı noktalarını anlamanıza yardımcı oluyoruz. Raporları ve sunuları kullanarak, ürününüzü kimin kullandığına ilişkin ortak bir bilgi edinmek için temel bulgularınızı ekibinize aktaracağız.

Isparta Web Tasarım Arayüz tasarımı ve dağıtımı

Telafi, prototipleme ve kullanıcılara ve istemcilere yapılan testler de dahil olmak üzere arayüzleri tasarlama konusundaki yineleyici yaklaşımımız, tasarımlarımızı sezgisel, kullanışlı arayüzler üretmek için sürekli olarak hassaslaştırmamızı sağlıyor. Ardından, bu arabirim tasarımlarını, piksel mükemmel grafik tasarımı ve uygulamayı desteklemek için ön uç kodu vasıtasıyla oluşturuyoruz.

Isparta Web Tasarım Eğitim ve atölye çalışmaları

UX tasarımının değerine inanıyoruz ve müşterilerimize kendi uygulamalarına daha da entegre olmalarına yardımcı olmayı severiz. Ürünlerin piyasaya sunulması, mevcut ürünlerin deneyiminin geliştirilmesi, UX metodolojilerinin geliştirilmesi ve şirketinizde bir UX uygulaması oluşturulması konusunda atölye çalışmaları ve eğitimler yapılmasını kolaylaştırıyoruz.

Etiketler: web tasarım ısparta ısparta web tasarım ısparta web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar