Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarım

Medanis Bilişim AŞ’yi diğer Antalya Web Tasarım firmalarından farklı kılan şey nedir?

13 yıllık tecrübe ve sayım

On yıldan fazla bir süredir Medanis Bilişim AŞ, gayrimenkul, hukuk, sağlık, üretim ve kamu sektörü dahil olmak üzere daha birçok sektördeki liderler için güvenilir dijital ajans olarak sağlam bir üne sahiptir. Bugüne kadar, yüzlerce şirket ve kuruluş için binlerce web sitesi inşa ettik.

Antalya Web Tasarım Alanında saygın uzmanlarız

WordPress meraklıları biziz ve tüm web sitelerimizi HTML5, JavaScript ve SASS kullanarak oluşturuyoruz. Ekibimizi, kod okullarına, konferanslara ve diğer mesleki gelişim fırsatlarına katılarak becerilerini düzenli olarak keskinleştirmeye teşvik ediyoruz.

Mutlu müşteriler

Yüksek müşteri tutma oranımızdan inanılmaz gurur duyuyoruz. Uzun yıllardır bizimle olan bazı müşterilerimiz var. Onları geri getiren şey nedir? Kuşkusuz, bu, profesyonellik, yüksek kaliteli çalışma ve olağanüstü genel hizmet değeri.

Antalya Web Tasarım Kalite güvencesi

Yaptığımız işlerden büyük gurur duyuyoruz, bu yüzden site lansmanından önce ayrıntılı, çok adımlı bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Ön uçtan arka uca, ekibimiz, herhangi bir şey yaşanmadan kodlama, tasarım ve içeriğinizin mükemmel biçimde olmasını sağlar.

Sürekli destek

Bizi diğer firmalardan ayıran şey, devam eden danışmanlık desteğimizdir – sitenizin ilk başlattıktan sonra sizi terk etmeyiz. Soruları cevaplamak ve hizmet taleplerini belirlemek konusunda kooperatif ekibi yaklaşımı yaparız. Müşterilerimiz için bizi sorumlu tutan, endüstri lideri bir yardım masası yazılımı kullanıyoruz. Müşteri sorgularının %83’ünü 24 saat içinde çözdük.

Fırlatma sonrası blok

Bir web sitesinin açılışını takiben, bir müşteri bazen ek düzeltmeler veya değişiklikler gerektirebilir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya yardımcı olmak için, sitenizin yayınlanmasından itibaren 30 gün içinde ortaya çıkan beklenmedik içerik güncellemelerini, hata düzeltmelerini veya diğer düzeltmeleri içeren bir Post-Launch Bloğu sunuyoruz.

Şaşırtıcı bir şeyler yapalım

Antalya Web Tasarım için web sitelerini tasarlar ve müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına ve hedeflerine dayalı dijital pazarlama kampanyaları hazırlarız. Başlamak için hazır mısınız?

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Antalya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Dijital pazarlama stratejiniz önemlidir

Kapsamlı bir dijital pazarlama planı, büyüklüğü, kapsamı veya endüstrisi ne olursa olsun gelişen herhangi bir işin vazgeçilmez bir parçasıdır. Elbette, her şirketin böyle bir çabayı yürütmek için kaynakları yoktur. İşte Medanis Bilişim AŞ’nin uzman dijital pazarlama ekibi sizin pazarlama ekibiniz olacak.

Analitik veriler, stratejik içerik yazımı ve gelişmiş izleme yöntemleri kullanarak, bizim SEO uzmanları kurma ve etrafında kampanyalarını yönetme konusunda uzman arama motoru optimizasyonu (SEO) , ödenen reklam (PPC) , yerel optimizasyon , ve e-posta bültenleri konusunda yardımcı olabiliriz.

Dijital hesap yöneticilerinden oluşan ekibimiz, Google Analitik, Google AdWords, Facebook Reklamları ve Bing Ads sertifikalarına sahiptir. Sonuç olarak, kampanyalarımız endüstri standartlarına dayanıyor ve arama motorlarının, sosyal medyanın ve mobil cihazların sürekli gelişen doğasına cevap vermek için uyarlanıyor.

Medanis Bilişim AŞ’yi dijital pazarlamada farklı kılan şey nedir?

Hepsi bir arada dijital pazarlama ajansıyız.

Antalya Web Tasarım ile web sitelerini tasarlayan ve geliştiren daha büyük bir ekibin bir parçasıyız çünkü birçok dijital pazarlama ajansının eksikliği olan gelişim yeteneklerine erişebiliriz. Bu, sayısal pazarlama ve reklam kampanyaları aracılığıyla sıralamanızı ve görünürlüğünüzü artırmanın yanı sıra sizi en son algoritmik ve teknolojik değişikliklerin üstünde tutmamızı sağlayabilir.

Arama motoru trafiğinin yaklaşık yüzde 60’ı mobil cihazlardan geliyor. Web sitenizi mobil kullanıcılara hitap edecek şekilde güncellemek, daha büyük bir dijital pazarlama planı gerçekleştirmek için hayati önem taşır. Arkamdaki web geliştiricilerinin kendi bünyesindeki ekibimizle bunu gerçekleştirebiliriz.

Antalya Web Tasarım : Sonuç üreten bir sistemimiz var

Yıllar geçtikçe, Türkiye’de ve sonrasında onlarca sektörü temsil eden şirketler için başarılı pazarlama kampanyaları planladık ve uyguladık. Böyle olumlu bir sicili nasıl kazandık? Dijital pazarlama kampanyalarımızı yıllarca tecrübe ettiğimiz güvenilir ve gerçek bir süreçte demirliyoruz.

Kampanyalarımızı müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştiririz

İşletmenizin boyutu ve kapsamı ne olursa olsun ve hedefleri, size yol gösterecek her adımda yardımcı olmaya hazırız. Çalışma ilişkisi kurduğumuz andan itibaren, dijital pazarlama hedeflerinizi tanımlamak ve belirlemek için stratejik stratejilerimizi aylık ve üç aylık dönemler halinde gözden geçirmek için sizinle birlikte çalışmaktayız. Müşteri hizmetlerine olan yüksek tepki veren ve kooperatif ekibimiz yaklaşımımıza gurur duyuyoruz.

Müşteri ilişkilerini basit ve stressiz olarak tutuyoruz

Müşterilerimize uzun süren, çekilmiş sözleşmelerle rehin almaya inanmıyoruz. Dijital pazarlama hizmetlerimizin her biri aydan aya, yani her ay benzersiz ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendirmek için ücretsiz olduğunuz anlamına gelir.

Bir iş yeri açtığımızda ofisin yerinden içindeki eşyalara kadar her şeyin en iyisi olmasına dikkat ederiz. Müşterilerin güvenini kazanmak ve dikkatlerini çekmek için kaliteli eşyalar kullanmaya özen gösteririz. Antalya Web Tasarım çalışmanız da işinizin bir parçası olacağı için profesyonel bir web sitesi size birçok avantaj sağlayacaktır.

Küçük ya da orta ölçekli bir firma web sitesine para harcamanın bir lüks olduğunu düşünebilir ancak günümüzde web sitesi yaptırmak zorunlu bir yatırım halini aldı. Antalya Web Tasarım çalışmanızı profesyonelce yürütürseniz size harcadığınız paranın çok fazlasını kazandıracaktır. Büyük firmalar web sitelerinden daha fazla para kazanmak için ünlü tasarımcıları kiralıyorlar. Antalya Web Tasarım ‘ın iyi olması kazanacağınız parayla doğrudan ilişkilidir. Bu yüzden bir web sitesi yaptıracaksanız işinde iyi olan, deneyimli bir ajansla çalışmanız en iyisi olacaktır.

Antalya Web Tasarım çalışmanızı yapan profesyonel bir tasarımcı görsel bir dil kullanarak sizi potansiyel müşterilerinize anlatır. Kartvizit, web tasarımı, logo, sosyal medya hesap profillerinin hepsi birbiriyle tutarlı olmalıdır. Tutarlılık sizin marka olma yolunda hızla ilerlemenizi sağlayacaktır.

Antalya Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılması sayesinde potansiyel müşterileriniz web sitenizde rahatlıkla gezinirler. Web sitenizin görünümünün güzel olmasının yanında kullanılabilir ve işlevsel olması gerekir. Web sitenize giren birisi aradığı bilgiye kısa sürede ulaşabilmeli ve sitede kaybolmadan rahatlıkla dolaşabilmeli. Mükemmel web sitesi hem estetik görünen hem de işlevsel olan web sitesidir.

Hiçbir internet kullanıcısı ucuz ve kalitesiz görünen bir Antalya Web Tasarım web sitesinde zaman geçirmek istemez. En uygun fiyata da iş yapsanız harika içerikler yükleseniz de  insanlar sitenize güven duymayacak ve web sitenizden çıkarak daha kaliteli web sitelerine gireceklerdir. Kullanıcılara güven vermenin tek yolu kaliteli bir web sitesinden geçiyor. Antalya Web Tasarım çalışmanızın kaliteli olması web sitenize gelen potansiyel müşteri sayınızı da doğrudan etkileyecektir.

Profesyonel bir çalışma sonucunda yapılan web sitesi uzun yıllar geçerliliğini koruyacaktır. Antalya Web Tasarım çalışması sonucu yaptırdığınız web sitesini yıllar içinde birkaç güncelleme yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmazsınız.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız Antalya Web Tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Antalya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir