Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İşiniz İçin 5 Güçlü Google Aracı

İşiniz İçin 5 Güçlü Google Aracı

Bir e-posta adresimizin olmadığı günleri hatırlıyor musunuz? Sadece gelen kutusunu ve e-posta göndermek için gmail hesaplarımıza girdiğimiz günler geride kaldı. Müşteri profillerini yönetmek, günlük işlerimizi takip etmeye kadar en önemli ayrıtıları bulduğumuz yer gmail hesabımızdır. İşiniz İçin 5 Güçlü Google Aracı ile artık Google’dan işletmeniz için daha farklı şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Şirketinizin web sitesi, çevrimiçi evinizse, e-postanız, içerideki müşterileri memnuniyetle karşılayan ön kapı görevini görür. Daha profesyonel bir çevrimiçi varlığını korumak için dünyanın en popüler çevrimiçi posta hesabını nasıl en iyi şekilde kullanabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

E-posta adresiniz & web siteniz

Web sitenize kişiselleştirilmiş bir alan adıyla profesyonel bir adım atmak için çalışma yaptınız mı? Özel alan adınızla birlikte, işletmenizin güvenilir olmasını sağlamanın en kolay ve en etkili yollarından biri, markalı bir e-posta adresi kullanmaktır. Son zamanlarda yapılan bir ankette, genç işletmeler, profesyonel bir e-posta adresine geçtikten sonra müşteri katılımında % 60 artış ve satışlarda %42’lik bir artış gördüklerini söyledi.

Neyse ki Medanis Bilişim AŞ, web sitenizi tamamlayan kişiselleştirilmiş bir posta kutusu alma olanağı sunar. Ne demek istediğimizden emin değil misiniz? Örneğin alan adınız: agorakahve.com Alan adınıza doğrudan bağlı bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz , örneğin: proje@agorakahve.com veya mustafasarı@agorakahve.com Çok profesyonel görünmüyor mu?

Dosyalarınızı bulut tabanlı bir kasada tutun

Bulut tabanlı araçlar, web sitenizdeki içeriklerin güvenli bir şekilde depolanmasını ve saklanmasını sağlar. Örneğin bir sunum hazırladınız önemli bir toplantı anında lazım oldu ve sunumun olduğu bilgisayarın evde olduğunu fark ettiniz. Medanis Bilişim AŞ size en önemli belgelerinizin çevrimiçi sürümlerini oluşturma olanağı verir. İhtiyacınız olduğu her an önemli dokümanlarınıza erişin, paylaşın ve düzenleyin, Herhangi bir masaüstü veya mobil cihazda çalışır.

Dokümanlarınızı gelen kutunuzun dışında da paylaşabilirsiniz! Örneğin fırıncı dostumuz Mustafa Bey’in paylaşmak istediği şahane bir fındıklı ekmek tarifi var.  Ücretsiz Google Docs uygulamasıyla, o dokümanı veya PDF’yi yalnızca birkaç tıklama ile web sitesinde kolayca görüntüleyebilir.

E-posta pazarlamacılığından hoşlanan bir iletişimci olun

E-postaya ne kadar bağımlıyız? Eh, en son istatistikler ortalama çalışanın günde 6,3 saat sadece e-postalarını kontrol ettiğini gösteriyor!  Gmail’inizden 10.000 kişiye kadar hesap anlık posta listesi oluşturabilirsiniz. Buradan, yerleşik analiz ve güzel şablonlar gibi Medanis Bilişim’in e-posta pazarlama işlevlerinin tümünden yararlanabilirsiniz.

 

Takviminizi sürekli güncel tutun

Hizmet tabanlı bir iş kurarsanız, kulak verin. Otomatik olarak bağlamak Google takvim ile randevularınızı ve toplantı güncellemelerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca uyarı seçeneği ile toplantı öncesinde haber verilmesini sağlayabilirsiniz.

Ne olursa olsun iletişimi koruyun

Müşterinizin veya iş ortağınızın bir kısmı alan kodunuzun dışında bulunuyorsa sizin için bir çözümümüz var. Google Hangouts ile farklı şehirdeki veya ülkedeki müşterilerinizle kolaylıkla sesli veya görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ isteğiniz doğrultusunda Google araçlarını web sitenizle entegre edebilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

İşiniz İçin 5 Güçlü Google Aracı yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

 

About Author

Medanis Destek